Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joseph Kosinski | ||
Bruce Franklin
(asystent)
|
||
David Klohn
(asystent)
|
||
Rob Larson
(asystent)
|
||
Gordon Piper
(asystent)
|
||
Pete Whyte
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Adam Horowitz
(również) (historia)
|
6,0
|
|
Edward Kitsis
(również) (historia)
|
6,0
|
|
Steven Lisberger
(postacie)
|
7,0
|
|
Bonnie MacBird
(postacie)
|
7,0
|
|
Brian Klugman
(historia)
|
7,0
|
|
Lee Sternthal
(historia)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Sean Bailey
producent
|
1,0
|
|
Steven Lisberger
producent
|
7,0
|
|
Jeffrey Silver
producent
|
||
Donald Kushner
producent wykonawczy
|
||
Bruce Franklin
współproducent
|
||
Steve Gaub
współproducent
|
||
Justis Greene
współproducent
|
||
Justin Springer
współproducent
|
||
Justis Greene
kierownik produkcji
|
||
Robert Keyghobad
kierownik produkcji
|
||
Heather Meehan
kierownik produkcji
|
||
Valerie Flueger
nadzorca postprodukcji
|
||
Zoila Gomez
koordynator produkcji
|
||
Jennifer Metcalf
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jeff Bridges
Clu / Kevin Flynn
|
8,0
|
|
Garrett Hedlund
Sam Flynn
|
7,4
|
|
Olivia Wilde
Quorra
|
7,7
|
|
Bruce Boxleitner
Alan Bradley / Tron
|
||
James Frain
Jarvis
|
||
Beau Garrett
Gem
|
7,0
|
|
Michael Sheen
Castor / Zuse
|
7,3
|
|
Anis Cheurfa
Rinzler
|
||
Serinda Swan
Syrena
|
8,0
|
|
Yaya DaCosta
Syrena
|
||
Elizabeth Mathis
Syrena
|
6,0
|
|
Kis Yurij
Facet z połową twarzy
|
||
Conrad Coates
Bartik
|
||
Daft Punk
Zamaskowany didżej
|
||
Ron Selmour
Gadający bezdomny
|
||
Dan Joffre
Ernie, główny strażnik
|
||
Darren Dolynski
Młody człowiek na rozpoznawaniu
|
||
Kofi Yiadom
Przeciwnik dysku
|
||
Steven Lisberger
Shaddix
|
7,0
|
|
Donnelly Rhodes
Dziadek Flynn
|
||
Belinda Montgomery
Babcia Flynn
|
||
Owen Best
Sam Flynn (lat 7)
|
||
Matt Ward
Iso, chłopak
|
||
Zoe Fryklund
Iso, dziewczyna
|
||
Dean Redman
Wartownik pilnujący lekkiego odrzutowca
|
||
Mi-Jung Lee
Debra Chung
|
||
Christopher Logan
Nerwowy program
|
||
Sheldon Yamkovy
Ubogi program
|
6,0
|
|
Dale Wolfe
Irv Culpepper
|
||
Joanne Wilson
Reporterka
|
||
Catherine Lough Haggquist
Reporterka
|
||
Thomas Bradshaw
Ochroniarz
|
||
Shafin Karim
Wschodnioindyjski taksówkarz
|
6,0
|
|
Rob Daly
Główny wartownik
|
||
Mike Ching
Program niebieskiej gry
|
||
Michael Teigen
Program zielonej gry
|
||
Brent Stait
Program purpurowej gry
|
||
Shaw Madson
Reporter
|
||
Amy Esterle
Młoda Pani Flynn
|
6,0
|
|
Cody Laudan
Wykidajło w klubie End of Line
|
||
Jeffrey Nordling
Richard Mackey
|
||
Christine Adams
Claire Atkinson
|
||
Kate Gajdosik
Prezenterka wiadomości
|
||
Jack McGee
Policyjny fotograf
|
7,0
|
|
Dawn Mander
Płaczący program
|
6,0
|
|
Michael Logie
Dubler odgrywający Kevina Flynna
|
||
John Reardon
Dubler odgrywający Clu / Młody Kevin Flynn
|
||
Edie Mirman
Głos komputera (głos)
|
||
Cillian Murphy
Edward Dillinger (niewymieniony w czołówce)
|
7,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Claudio Miranda |
8,0
|
|
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Steve Koster
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Kim Olsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
H. Christopher Hunter
(pomoc techniczna)
|
||
Charles Koetke
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Mutz
(pomoc techniczna)
|
||
Darryl Rue
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Daft Punk | ||
Kostiumy | Ocena | |
Michael Wilkinson |
8,0
|
|
Ginger Anglin-Cervantes | ||
Federico Cervantes | ||
Tamsin Costello | ||
Robert Cron | ||
Rachel Parkin | ||
Stephanie Portnoy Porter | ||
Marcy Rector | ||
Sandra Watson | ||
Koreen Heaver
(asystent)
|
||
Karen L. Matthews
(asystent)
|
||
Carlos Rosario
(asystent)
|
||
Tangi Crawford
(nadzorca kostiumów)
|
||
Christine Bieselin Clark
(współprojektant kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
James Haygood |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Beate Petruccelli
główny charakteryzator
|
||
Ann McLaren
charakteryzator
|
||
Thomas Nellen
charakteryzator osobisty
|
||
Rosalina Da Silva
nadzorca charakteryzacji
|
||
Anji Bemben
nadzorca stylizacji
|
||
Louis Kiss
efekty specjalne makijażu
|
||
Bill Terezakis
projektant efektów specjalnych makijażu
|
7,0
|
|
Darryl Reeves
efekty specjalne makijażu
|
||
Matthew Aebig
efekty specjalne makijażu
|
||
Julie Beaton-Pachauer
efekty specjalne makijażu
|
||
Tracy Lai
efekty specjalne makijażu
|
||
Kazu Hiro
efekty specjalne makijażu
|
||
Diane Holme
fryzjer
|
||
Sharon Markell
fryzjer
|
||
Sharon Mosley
fryzjer
|
||
Jed Dornoff
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Kuryk
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Darren Gilford
scenograf
|
7,0
|
|
Sean Haworth
dyrektor artystyczny
|
9,0
|
|
Ben Procter
dyrektor artystyczny
|
||
David Scott
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
William Ladd Skinner
dyrektor artystyczny
|
||
Grant Van Der Slagt
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Lin MacDonald
dekorator wnętrz
|
||
Andrew Li
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gary Warshaw
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michael A. Billings
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Bruce L. Luizzi
główny konstruktor dekoracji
|
||
James H. Chow
główny rekwizytor
|
||
Jason B. Landels
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Catherine Leighton
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Clayton Allen
rekwizytor
|
||
Paul Goodwin
rekwizytor
|
||
Scott Holburn
rekwizytor
|
||
Guy Roland
rekwizytor
|
||
Andrew Smith
rekwizytor
|
||
Paul Wagner
rekwizytor
|
||
David Clarke
projektant wnętrz
|
||
Joseph Hiura
projektant wnętrz
|
||
Margot Ready
projektant wnętrz
|
||
Andrew Reeder
projektant wnętrz
|
||
Bryan Sutton
projektant wnętrz
|
||
Randall D. Wilkins
projektant wnętrz
|
||
Robert Andrew Johnson
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
David Scott
projektant graficzny
|
8,0
|
|
Richard Bennett
scenopis obrazkowy
|
||
Brent Boates
scenopis obrazkowy
|
||
Sylvain Despretz
scenopis obrazkowy
|
||
Phillip Norwood
scenopis obrazkowy
|
||
Dwayne Turner
scenopis obrazkowy
|
||
Jerry Bingham
scenopis obrazkowy
|
||
Nathan Schroeder
ilustrator
|
||
Lubor Cencak
malarz
|
||
Bill Earle
stolarz
|
||
Gregory Lynch Jr.
stolarz
|
||
Gideon Hay
rzeźbiarz
|
||
Todd Rex
rzeźbiarz
|
||
Kevin Ishioka
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
9,0
|
|
Robert J. Carlyle
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Steve Boeddeker
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Christopher Boyes
projektant dźwięku
|
||
Donald D. Brown
mikrofoniarz
|
||
Brian Chumney
montaż imitacji
|
||
Kyrsten Mate
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sean England
operator imitacji
|
||
Ken Fischer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Josh Gold
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Warren Hendriks
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Adam Kopald
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stuart McCowan
montaż postsynchronu
|
||
Michael McGee
mikser
|
||
Cheryl Nardi
montaż dialogów
|
||
Juan Peralta
mikser ponownego nagrania
|
||
Christopher Scarabosio
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Silvers
montaż dialogów
|
||
Mac Smith
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Addison Teague
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Juniper Watters
dźwięk (asystent)
|
||
Gwendolyn Yates Whittle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Milos Zivkovic
dźwięk (asystent)
|
||
Corey Tyler
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Bentley
nadzorca muzyki
|
||
Sally Boldt
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ana Preciado
efekty specjalne
|
||
Sabrina Siebert
efekty specjalne
|
||
Dennis Parker
efekty specjalne (asystent)
|
||
Alex Burdett
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jacqueline Makkee
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
David Leitch
koordynator kaskaderów
|
4,0
|
|
Loyd Catlett
kaskader dublujący: Jeff Bridges
|
||
Holly Raczynski
kaskader dublujący: Olivia Wilde
|
||
Jackson Spidell
kaskader dublujący: Garrett Hedlund
|
||
Allen Jo
kaskader
|
||
Kim Do Nguyen
kaskader
|
||
Aaron Toney
kaskader
|
6,0
|
|
Kofi Yiadom
kaskader
|
||
Wade Allen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed Anders
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Loyd Bateman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clint Carleton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Janene Carleton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Au
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James M. Churchman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fraser Corbett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Dopud
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kylie Furneaux
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monique Ganderton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Precious Jenkins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerald Paetz
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Sain
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Sanca
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darryl Scheelar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kimani Ray Smith
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maja Aro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugo Steele
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stoneham Jr.
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake Swallow
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sabine Varnes
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heike Brandstatter
dobór obsady
|
||
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Coreen Mayrs
dobór obsady
|
||
Garvin Cross
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Erichson
kaskader
|
||
Ralf Koch
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Palermo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Matthew Adams
zecer
|
||
Pranay Agarwal
zecer
|
||
Tim Alexander
efekty cyfrowe
|
||
Elizabeth Asai
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eric Barba
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eric M. Beaver
główny zecer
|
||
Dennis Berardi
producent efektów wizualnych
|
||
Lisa Beroud
producent efektów wizualnych
|
||
Charlie Bolwell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sonja Burchard
nadzorca komponowania
|
||
Zac Campbell
zecer
|
||
Chip Collier
dyrektor techniczny
|
||
Nathan Dunsworth
dyrektor techniczny
|
||
Linghao Li
dyrektor techniczny
|
||
P. Alex Lim
efekty cyfrowe
|
||
Bipin Kumar Patra
efekty cyfrowe
|
||
Chad Roen
efekty cyfrowe
|
||
Rowsby
efekty cyfrowe
|
||
Colleen Jenkinson
efekty wizualne
|
||
Daniel Kuehn
efekty wizualne
|
||
Alessandro Nardini
efekty wizualne
|
||
Christopher Romano
efekty wizualne
|
||
Mark Theriault
efekty wizualne
|
||
Jessica Harris
główny zecer
|
||
Jason Selfe
główny zecer
|
||
Craig A. Simms
główny zecer
|
||
Jason Wilson
główny zecer
|
||
Melissa Garza
koordynator cyfrowy
|
||
Denise Gayle
koordynator cyfrowy
|
||
Jamie Hartnett
koordynator cyfrowy
|
||
Brian Holligan
koordynator cyfrowy
|
||
Jean Huang
koordynator cyfrowy
|
||
Stephanie C. Lee
koordynator cyfrowy
|
||
Michael Hugh O'Donnell
koordynator cyfrowy
|
||
Cynthia Richards
koordynator cyfrowy
|
||
Becca Donohoe
koordynator efektów wizualnych
|
||
Naomi Foakes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Bhavana Gidwani
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matt Glover
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Halm
koordynator efektów wizualnych
|
||
Paul Kolsanoff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Venessa Loubert
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chris McLeod
koordynator efektów wizualnych
|
||
Damian O'Farrill
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gustavo A. Pablik
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Loschin
montaż efektów wizualnych
|
||
Ryan R. Moos
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Eric Osmond
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Janelle Ralla
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chris Harvey
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Samir Hoon
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Charlie Iturriaga
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Steve Preeg
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aaron Weintraub
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Natalia de la Garza
nadzorca komponowania
|
||
Paul Lambert
nadzorca komponowania
|
||
Matt 'Readyman' Whelan
oświetlenie cyfrowe
|
||
Kerry Shea
producent cyfrowy
|
||
Robin L. D'Arcy
producent efektów wizualnych
|
||
Arin Finger
producent efektów wizualnych
|
||
Bhakti Patwardhan
producent efektów wizualnych
|
||
Michael S. Pryor
producent efektów wizualnych
|
||
Randal Shore
producent efektów wizualnych
|
||
Andrew Kin Fun Chan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joseph Cheng Chen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Erin Clark
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Edgar Díaz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Megan Dolman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mark Duckworth
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Carine Gillet
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nathalie Gonthier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jason Gougeon
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Niles Heckman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
George Krauter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Barry Lam
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Errol Lanier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew Lema
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Derick Loo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ken McCuen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Mica
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Mintenko
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Winfield O'Brien
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Pytlik
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Vikas Rajput
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Milan Schere
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rene Segura
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marc Smith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jeremy Sternberg
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James Sweeney
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gideon Vandegrift
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Olivier Van Zeveren
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Donmill Yip
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Niki Yoblonski
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kris Carson
zecer
|
||
Paco Castillo
zecer
|
||
Scott Chambers
zecer
|
||
Marco Checa Garcia
zecer
|
||
Zachary Cole
zecer
|
||
Rafael Colon
zecer
|
||
Thai Son Doan
zecer
|
||
Anand Dorairaj
zecer
|
||
Sven Dreesbach
zecer
|
||
Daniel Elophe
zecer
|
||
Ryan Epp
zecer
|
||
Steven Fagerquist
zecer
|
||
Brian Fisher
zecer
|
||
Robin Gala
zecer
|
||
Daniel Gonzalez Solozabal
zecer
|
||
Carlos Guillén
zecer
|
||
James Holt
zecer
|
||
Anna Joukova
zecer
|
||
Jose Julian Karam Lopez
zecer
|
||
Jiwoon Kim
zecer
|
||
Nicholas Kim
zecer
|
||
Jamal Knight
zecer
|
||
Amit Kumar
zecer
|
||
Aaron Kupferman
zecer
|
||
Charles Lai
zecer
|
||
Ken Lam
zecer
|
||
Alberto Landeros
zecer
|
||
Danny Lee
zecer
|
||
Sam Lee
zecer
|
||
Jake Maymudes
zecer
|
||
Chad Meire
zecer
|
||
Yabin Morales
zecer
|
||
Alessandro Pantanella
zecer
|
||
Hojin Park
zecer
|
||
Mag Sarnowska
zecer
|
||
Tomoko Shin
zecer
|
||
Brian Smallwood
zecer
|
||
Bryan Smeall
zecer
|
||
Hirofumi Takeda
zecer
|
||
Anna Terekhova
zecer
|
||
Sujit Tone
zecer
|
||
Salvador Tovar
zecer
|
||
Adrian Van Der Park
zecer
|
||
Chris Van Dyck
zecer
|
||
Yohan Wadia
zecer
|
||
Deborah Wiltman
zecer
|
||
Peter Dydo
animator
|
||
Jonah Austin
animator
|
||
David M. Breaux Jr.
animator
|
||
John Kasprzak
animator
|
||
Tom Nagy
animator
|
||
Thanh Nguyen
animator
|
||
Joey Park
animator
|
||
Roy Sato
animator
|
||
Jeff Lew
animator postaci
|
||
Dan Patterson
animator postaci
|
||
Matt Ralph
układ graficzny
|
||
Jeremy West
układ graficzny
|
||
Roy Sato
układ graficzny
|
||
Amy Nygaard
dobór obsady (asystent)
|
||
Laura Obenaus
dobór obsady (asystent)
|
||
Justin Bergler
operator kamery (asystent)
|
||
Stephen S. Campanelli
operator kamery (dodatkowy)
|
6,0
|
|
Marty Coady
elektryk
|
||
Steven Cueva
operator kamery (asystent)
|
||
Drew Davidson
oświetlenie
|
||
Rusty Deluce
operator kamery (asystent)
|
||
Jim Filippone
pilot helikoptera
|
||
Simon Hunt
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Simon Jori
operator kamery (asystent)
|
||
Robin Lindala
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeremy Lundstrom
operator kamery (asystent)
|
||
Chris Oben
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Christopher Tamuty
elektryk
|
||
Jonathan Turton
elektryk
|
||
Michael Westby
elektryk
|
||
Nick Zeigler
elektryk
|
||
Frederick Heartline
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Klöhn
projekt czołówki
|
||
Leona Maddeaux
księgowy (asystent)
|
||
Marlene Marks
księgowy (asystent)
|
||
Samantha Quinn
księgowy (asystent)
|
||
Cody Redmer
projekt czołówki
|
||
John Semedik
księgowy (asystent)
|
||
Aaron Toney
koordynator walk
|
6,0
|
|
Kevin McAllister
koordynator efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…