Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bartabas | ||
Albane Guilhe
(asystent)
|
||
Jean-Luc Roze
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bartabas
(również) (dialogi) (historia)
|
||
Claude-Henri Buffard
(również) (dialogi)
|
||
Homeric
(dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marin Karmitz
producent
|
||
Yvon Crenn
producent wykonawczy
|
||
Eric Hubert
kierownik produkcji
|
||
Claude Canaple
kierownik produkcji
|
||
Marie-France Dupuy
kierownik produkcji
|
||
Daniel Gasson
kierownik produkcji
|
||
Laure Guillaume
kierownik produkcji
|
||
Pierrick Moreau
kierownik produkcji
|
||
Anne Perron
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Miguel Bosé
Gericault
|
||
Bartabas
Franconi
|
||
Brigitte Marty
Mouste
|
||
Eva Schakmundes
Alexandrine
|
||
Fatima Aibout
Cascabelle
|
||
Bakary Sangaré
Joseph
|
||
Norman Calabrese
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Henri Carballido
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Frédéric Chavan
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Patrick Kabakdjian
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Michel Lacaille
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Claire Leroy
Przyjaciółka Géricaulta
|
||
Bernard Malandain
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Thierry Manuel
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Jean-Marie Paulus
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Roger des Près
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Geneviève Renon
Przyjaciółka Géricaulta
|
||
Sicam
Przyjaciel Géricaulta
|
||
Manuel Bigarnet
Jeździec
|
||
Shantih Breikers
Jeździec
|
||
Alfred Manuel
Jeździec
|
||
Jocelyn Petot
Jeździec
|
||
Pascal Petot
Jeździec
|
||
Bernard Quental
Jeździec
|
||
Etienne Régnier
Jeździec
|
||
Max Soulignac
Jeździec
|
||
Nadia Lekaf
Piosenkarka berberyjska
|
||
Juliette Sané
Piosenkarka berberyjska
|
||
Afida Tahri
Piosenkarka berberyjska
|
||
Samia Yahiaoui
Piosenkarka berberyjska
|
||
Rachel des Bois
Piosenkarka berberyjska
|
||
Kakhaber Sharabidze
Piosenkarz
|
||
Chalva Lodianidze
Piosenkarz
|
||
Alverdi Tsikarichvili
Piosenkarz
|
||
Djamboulo Djindjiakhadze
Piosenkarz
|
||
Mourman Kourachvili
Piosenkarz
|
||
Kahaber Ingorovka
Piosenkarz
|
||
Akadi Nanadze
Piosenkarz
|
||
Guizo Dikhamidze
Piosenkarz
|
||
Tamaz Zakalaehivili
Piosenkarz
|
||
Didier Sandre
(głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bernard Zitzermann | ||
Johannes Brunet
(pomoc techniczna)
|
||
Etienne Gasson
(pomoc techniczna)
|
||
Pascal Mayet
(pomoc techniczna)
|
||
Bruno Roza
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jean-Pierre Drouet | ||
Kostiumy | Ocena | |
Christine Guégan | ||
Marie-Laure Schakmundes | ||
Montaż | Ocena | |
Joseph Licidé | ||
Jenny Frenck
(asystent)
|
||
Sophie Henocq
(asystent)
|
||
Diane Logan
(asystent)
|
||
Maguelone Pouget
(asystent)
|
||
Morgane Spacagna
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fouzia Harleman
charakteryzator
|
||
Sylvie Lorthiois
charakteryzator
|
||
Isabelle Dufournet
fryzjer
|
||
Christophe Hesnard
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Emile Ghigo
scenograf
|
||
Emile Ghigo
dyrektor artystyczny
|
||
Jean-François Corneille
dekorator wnętrz
|
||
Pascal Chatton
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thierry Chavenon
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vincent Arnardi
mikser ponownego nagrania
|
||
Nicolas Becker
efekty dźwiękowe
|
||
Jean Gargonne
montaż dźwięku
|
||
Thierry Lebon
mikser
|
||
Jean-Pierre Lelong
imitator dźwięku
|
||
Mario Melchiorri
imitator dźwięku
|
||
Laurent Poirier
technik dźwięku
|
||
Jean-Noël Yven
efekty dźwiękowe
|
||
Gilles Fargout
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Eric Baraillon
elektryk
|
||
Jean-Pierre Baronsky
elektryk
|
||
Philippe Barrillet
elektryk
|
||
Sophie Charrière
operator kamery (asystent)
|
||
Lionel Compère
elektryk
|
||
Fabienne Delaleau
operator kamery (asystent)
|
||
Guy Famechon
operator kamery
|
||
Jérémie Nassif
fotosista
|
||
Robert Polonia
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…