Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paul Feig | ||
G.A. Aguilar
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Artist W. Robinson
(asystent)
|
||
Deanna Stadler
(asystent)
|
||
Courtenay Miles
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Chad Goyette
(asystent) (druga ekipa)
|
||
J.J. Dalton
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Cameron K. Morton
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Katie Dippold |
7,0
|
|
Paul Feig | ||
Dan Aykroyd
(postacie)
|
7,3
|
|
Harold Ramis
(postacie)
|
||
Sheila Waldron
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ivan Reitman
producent
|
7,1
|
|
Amy Pascal
producent
|
||
Katie Dippold
współproducent
|
7,0
|
|
Jessie Henderson
producent wykonawczy
|
||
Michele Imperato
producent wykonawczy
|
||
Ivan Reitman
producent wykonawczy
|
7,1
|
|
Dan Aykroyd
producent wykonawczy
|
7,3
|
|
David Witz
kierownik produkcji
|
||
Jason Tamez
nadzorca produkcji
|
||
Anouk Frösch
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Gary Martyn
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Lori Berlanga
koordynator produkcji (Los Angeles)
|
||
Kelly Mokris
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Williams Agate III
koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
KB Pugliese
koordynator produkcji (asystent) (Los Angeles)
|
||
Joe Guest
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Melissa McCarthy
Abby Yates
|
6,3
|
|
Kristen Wiig
Erin Gilbert
|
7,2
|
|
Kate McKinnon
Jillian Holtzmann
|
6,2
|
|
Leslie Jones
Patty Tolan
|
3,0
|
|
Chris Hemsworth
Kevin
|
7,4
|
|
Charles Dance
Harold Filmore
|
7,6
|
|
Andy Garcia
Bradley, burmistrz Nowego Jorku
|
8,0
|
|
Cecily Strong
Jennifer Lynch
|
||
Michael Kenneth Williams
Agent Hawkins
|
6,3
|
|
Matt Walsh
Agent Rorke
|
6,0
|
|
Sigourney Weaver
Rebecca Gorin
|
7,8
|
|
Bill Murray
Martin Heiss
|
7,9
|
|
Neil Casey
Rowan North
|
||
Nate Corddry
Artysta grafitti
|
||
Toby Huss
Oficer Stevenson
|
||
Ed Begley Jr.
Ed Mulgrave
|
||
John Milhiser
Student Higginsa
|
||
Ben Harris
Student Higginsa
|
||
Bess Rous
Duch Gertrude Aldridge
|
||
Steve Higgins
Dziekan
|
||
Dave Allen
Duch porażony prądem
|
||
Katie Dippold
Przedstawicielka firmy wypożyczającej
|
7,0
|
|
Daniel Ramis
Metalowiec
|
||
Michael McDonald
Jonathan, menadżer teatru
|
7,0
|
|
Jaime Pacheco
Dozorca Fernando
|
||
Adam Ray
Głos Slimera / Wokalista
|
||
Eugene Cordero
Basista
|
||
Davey Jones
Ely, perkusista
|
||
Ryan Levine
Gitarzysta
|
||
Dan Teicher
Gitarzysta
|
||
Theodore Shapiro
Klawiszowiec
|
||
Matteo Borghese
Operator tablicy świetlnej
|
||
Ozzy Osbourne
Znana gwiazda rocka
|
||
Jeanine Ramirez
Reporterka na zewnątrz teatru
|
||
Jessica Chaffin
Kelnerka
|
||
Jamie Denbo
Kelnerka
|
4,0
|
|
Annie Potts
Urzędniczka biurowa
|
||
Sam Richardson
Policjant w piwnicy
|
||
Steve Bannos
Świecący duch
|
||
Tom Yi
Oświetlony mężczyzna
|
6,0
|
|
Susan Park
Oświetlona kobieta
|
||
Milana Vayntrub
Kobieta w metrze
|
8,0
|
|
Dan Aykroyd
Taksówkarz
|
7,3
|
|
Tony Viveiros
Policjant
|
||
Stephen Boss
Policjant
|
7,0
|
|
Robin Shelby
Pani Slimer (głos)
|
||
Rosanna Scotto
Prezenterka wiadomości Fox 5
|
||
Greg Kelly
Prezenter wiadomości Fox 5
|
||
Johnny Higgins
Baba Booey, krzykacz
|
||
Al Roker
Al Roker
|
||
Ernie Hudson
Wujek Bill
|
6,9
|
|
Sparrowhawk
Uczestnik koncertu heavy metalowego
|
||
Karan Soni
Benny / Chiński dostawca
|
6,0
|
|
London Hall
Klientka restauracji Black Tie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chaunty Spillane
Duch tancerki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Eudene
Kwiaciarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawn Contois
Duch sutenera / Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Barry Ace
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josephine Cooper
Studentka na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mackenzie Hawe
Uczestniczka koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stevie Costa
Przerażony nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin James
Przerażony nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marinko Radakovic
Funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Hiou
Duch Johna Gottiego
|
||
Karl carlo Green
Ochroniarz na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Kiernan
Prezenter wiadomości
|
6,0
|
|
Joseph Oliveira
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael D. Joseph
Przerażony turysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron G. Young
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Victoria Grey
Biznesmenka / Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lexie Roth
Gitarzystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean McPherson
Pieszy / Żołnierz Gwardii Narodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frankie Imbergamo
Gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erin Katrina Hayes
Klientka kawiarni / Uczestniczka koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mb X. McClain
Goth w goglach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl 'CJ' Tempesta
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Murray
Technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Alo
Żołnierz Gwardii Narodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
John J. Burke
Recepcjonista w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Marchand
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Dougherty
Technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Dio
Profesor na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Phil 'Skippy' Adams
Przerażony pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Akeel Rangwala
Pieszy Hindus w Nowym Jorku
|
||
Lino Tanaka
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher J. Davis
Pieszy na ulicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Glenn
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lori Burch
Klientka restauracji / Mieszkanka Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Fung
Student na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guy Cooper
Ochrona kampusu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Austin
Student na Uniwersytecie Columbia / Żołnierz Gwardii Narodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Howitt
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dustin Shayne Hedges
Turysta na Times Square
|
||
Roy Y. Chan
Pasażer w metrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Reuben Baron
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Nguyen
Uczestniczka koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katrina Bellini
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Ardini
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerikah A. Price
Rockmenka
|
||
Jeffrey Shreck Jr.
Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Lori Fraize
Uczestnik koncertu
|
||
Jarrett Menard
Pieszy w Nowym Jorku / Żołnierz Gwardii Narodowej, Thompson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danielle Cassettari
Przerażona mieszkanka Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Vincent
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Varga
Członek ekipy wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jin Yang Brancalhao
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Rears
Heavy metalowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebekah Shreck
Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Robert Kenney
Klient jadłodajni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Joseph Carroll
Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Alejandro 'Lex' Ulloa
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Balzano III
Zwiedzający w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Skye Cohan
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Kuszay
Student na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Mazareas
Pieszy / Żołnierz Gwardii Narodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert C. Moseley Jr.
Fan na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Floyd Richardson
Duch z roku 1920 (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Roscoe
Elegancko ubrany klient restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zach Woods
Przewodnik wycieczki
|
||
Giovanni Alabiso
Klient metra (niewymieniony w czołówce)
|
||
David O. Ang
Fan muzyki heavy metalowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristen Annese
Duch prostytutki / Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Atkinson
Gość restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Blattner
Turystka w dworku Aldridge (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Boyd
Portier w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Brogan
Duch policjanta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Burzenski
Traynor (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Christopher Cagle
Metalowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Carper
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chemi Che-Mponda
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kadian Clarke
Reporterka wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Al Conti
Duch G-Mana (niewymieniony w czołówce)
|
||
D.W. Cormier
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joy Costanza
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benjamin Crocker
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keenan Crosland
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tierre Diaz
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Irina Egay
Duch (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michele Egerton
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raymond Esposito
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Falvo
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Michael Flynn
Duch Meyera Lansky'ego (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Franchi
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Rocco Frattasio
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed Goode
Profesor uniwersytetu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared M. Gordon
Fakultant / Ochraniarz / Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Granger
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anita Harkess
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hannah Heckman-McKenna
Sandberg (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Hiou
Duch Johna Gotti (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Matumbi Jackson
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leigh Ann Karetas
Duch kobiety z 1970 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
J Parker Kent
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jessica Kent
Gość w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Kyle
Duch gangstera (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Langill
Gość na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Laperriere
Duch kobiety z 1920 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Librizzi
Metalowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Liebetrau
Chłopak z miasta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sigrid Lium
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ally Looney
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franco Luzzi
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paige MacLean
Gość na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Marcus Majors
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Martignetti
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Massa
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert McEvilly
Klient restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marely Mercedes
Studentka Higginsa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joel Murray
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
Nick Norrman
Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Pacheco
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dennis Pietrantonio
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diane Pimentel
Gość na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rickland Powell
Duch z 1920 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leah Procito
Duch prostytutki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noel Ramos
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle Reardon
Student na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stew Replogle
Duch gangstera z 1920 roku / Obsługa wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Resendes
Przerażony turysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Rudoff
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harold Rudolph
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Sabbath
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Santoro
Policjant z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Ann Saunders
Kobieta w metrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Ellen Shore
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernie Slaughter
Gość na koncercie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Smith
Studentka na Uniwersytecie Columbia (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Struffolino
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Steven Swanson
Reporter wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kallie Tabor
Studentka na Uniwersytecie (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jillian Taylor
Fanka heavy metalu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Drew Tholke
Przewodnik turystyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan Tofalo
Duch z 1950 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Vezza
Reporter wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Whalen
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Christopher White
Duch (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Wingert
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Wynn
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert D. Yeoman | ||
Mitchell Andrew Lillian
(główna pomoc techniczna)
|
||
Woody Bell
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Phil Pastuhov
(dyrektor ds. fotografii lotniczej) (druga ekipa)
|
9,0
|
|
Vincent Pierce
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Tristan Allen
(pomoc techniczna)
|
||
Joseph Battista
(pomoc techniczna)
|
||
David Hallas
(pomoc techniczna)
|
||
John R. Kaplan
(pomoc techniczna)
|
||
Bavand Karim
(pomoc techniczna)
|
||
Georgia Pantazopoulos
(pomoc techniczna)
|
||
David C. Romano
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Theodore Shapiro | ||
Kostiumy | Ocena | |
John Casey
(nadzorca kostiumów)
|
||
Virginia Johnson
(nadzorca garderoby)
|
||
Elizabeth Clifford | ||
Hillary Derby | ||
April Dunlap | ||
Krista Guggia | ||
Meg Gustafson | ||
Maili Lafayette | ||
Dana Pacheco | ||
Amy Pickering | ||
Lara Quinlan | ||
Patricia Villalobos | ||
Rose Westerman
(Boston)
|
||
Dawn M. Williams
(Melissa McCarthy)
|
||
Jillian K. Clark
(asystent)
|
||
Laura Cristina Ortiz
(asystent)
|
||
MacKenzie Rawcliffe
(asystent)
|
||
Jennifer Starzyk
(asystent)
|
||
Chelsea Jenney
(produkcja kostiumów) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Melissa Bretherton | ||
Brent White |
7,0
|
|
Ken O'Keefe
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Alan D'Angerio
fryzjer osobisty: Sigourney Weaver
|
||
Linda D. Flowers
fryzjer osobisty: Melissa McCarthy
|
||
Raul Hernandez
fryzjer
|
||
Juliet Loveland
charakteryzator
|
||
Brenda McNally
nadzorca stylizacji
|
||
Nichole Pleau
główny charakteryzator
|
||
Trish Seeney
nadzorca charakteryzacji
|
||
Heba Thorisdottir
charakteryzator osobisty: Kristen Wiig
|
||
Jennifer Traub
charakteryzator
|
||
Raquel Vivve
charakteryzator
|
||
Pamela S. Westmore
charakteryzator osobisty: Melissa McCarthy
|
||
L. Sher Williams
charakteryzator
|
||
Janine Thompson
fryzjer osobisty: Melissa McCarthy
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jefferson Sage
scenograf
|
7,0
|
|
Beat Frutiger
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Audra Avery
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Lorin Flemming
dyrektor artystyczny
|
||
Iain McFadyen
dyrektor artystyczny
|
||
Bradley Rubin
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Anya Lebow
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Leslie Pope
dekorator wnętrz
|
||
Sarah Contant
projektant wnętrz
|
||
Bryan Lane
projektant wnętrz
|
||
Anthony Raymond
projektant wnętrz
|
||
Steven M. Saylor
projektant wnętrz
|
||
Patrick Scalise
projektant wnętrz
|
||
Ron Yates
projektant wnętrz
|
||
Christopher Analoro
rekwizytor
|
||
Beth Anderson
rekwizytor
|
||
Lindsay Boffoli
rekwizytor
|
||
Carrie Capizzano
malarz
|
||
Mickey Carter
rekwizytor
|
||
Stephanie Charbonneau
projektant graficzny
|
||
Martin Charles
projektant graficzny
|
||
Jason T. Clark
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kirk Corwin
główny rekwizytor
|
||
Anne Costa
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rebecca Greene
malarz
|
||
Brian Hakala
rekwizytor
|
||
Jared Hartley
główny architekt
|
||
Kimmie Johnson
rekwizytor
|
||
Bavand Karim
rekwizytor
|
||
Joseph Kearney
koordynator konstrukcji
|
||
David Ladish
rekwizytor
|
||
Nathan Longest
rekwizytor
|
||
Dave Manning
malarz
|
||
Helen McCarthy
malarz
|
||
Brian McKenzie
rekwizytor
|
||
Mark Menard
główny architekt
|
||
Lauren Mooney
rekwizytor
|
||
Jeremy M. Pereira
malarz
|
||
Mark Hudson
malarz
|
||
Michael Potter
rekwizytor
|
||
John Pungitore
rekwizytor
|
||
Shari Ratliff
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dawn Marie Richard
rekwizytor
|
||
Peter Rippe
rekwizytor
|
||
John Ryder
rekwizytor
|
||
Graham Schofield
rekwizytor
|
||
Richard Sepulveda
rekwizytor
|
||
Shae Shatz
ilustrator
|
||
Amber Subelka
malarz
|
||
Tricia Turczynski
rekwizytor
|
||
Jaima Fogg
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graves Bates
stolarz
|
||
Nick Bellofatto
stolarz
|
||
Frank G. Cavarretta
stolarz
|
||
Donnchadh Gaf Condon
stolarz
|
||
Michael Dias
stolarz
|
||
Bellofatto Nick
stolarz
|
||
Dylan Michael Peloquin
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Felix Andrew
mikser
|
||
Beau Borders
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Broomberg
imitator dźwięku
|
||
Scott Cannizzaro
mikser postsynchronu
|
||
Steve Cantamessa
mikser
|
||
Chris Chae
operator postsynchronu
|
||
Blake Collins
mikser imitacji
|
||
Jack Cucci
mikser imitacji
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Andrew DeCristofaro
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Kelly Doran
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
David Esparza
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jason Fyrberg
mikser (druga ekipa)
|
||
G. John Garrett
mikser (druga ekipa)
|
||
Gary A. Hecker
nadzorca imitacji
|
||
Joe 'Primo' Heise
okablowanie
|
||
Bill Higley
mikser postsynchronu
|
||
Scott La Rue
mikrofoniarz
|
||
Tony Lamberti
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Jason Oliver
mikser postsynchronu
|
||
Rick Owens
imitator dźwięku
|
||
Mark Paterson
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Becky Sullivan
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Darren 'Sunny' Warkentin
montaż dialogów
|
||
Erica Weis
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Justin Bertges
technik
|
||
Robert Caban
technik
|
7,0
|
|
Herve Desroches
technik
|
||
Jeremy Dominick
technik
|
||
Mark Hawker
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Brandon Jackson
efekty specjalne
|
||
Heidi Mistic
technik
|
||
Ceres Regnum
technik
|
||
John Ruggieri
pirotechnik
|
7,0
|
|
Christopher Walsh
technik
|
||
Andy Weder
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Emily Buntyn
dobór obsady (asystent)
|
||
Alex Cody
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Michelle Donnelly
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Billy Dowd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Peter John Kousakis
dodatkowy dobór obsady
|
||
Zach Zatet
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jessica Rockwood
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Alessia Tranfaglia
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Ashley Lambert
dobór głosu
|
||
Stacy Albrecht
koordynator efektów wizualnych
|
||
Creighton Ashton
zecer
|
||
Andrew Barrie
zecer
|
||
Travis Baumann
efekty wizualne
|
||
Mark Bortolotto
główny zecer
|
||
Ryan Brassington
montaż efektów wizualnych
|
||
Shauna Bryan
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jordan Catracchia
zecer
|
||
Dan Cayer
nadzorca komponowania
|
||
Yashvhanth Chandrasekaran
zecer
|
||
Carlos Ciudad
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Oli Clarke
układ graficzny
|
||
Alejandro Corral
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sam Cox
układ graficzny
|
||
Scott Dace
animator
|
||
Amber Davy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mark Derksen
zecer
|
||
Sean Devereaux
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Roland Dobson
zecer
|
||
Ryan Doell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Scott Dougherty
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Brian Drewes
producent efektów wizualnych
|
||
Anthony Dunifer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Phalguni Gala
efekty wizualne
|
||
Robin Garcia
koordynator efektów wizualnych
|
||
Herod Gilani
efekty wizualne
|
||
Michael Gilbert
montaż efektów wizualnych
|
||
Pradeep Gownipuram
zecer
|
||
Luke Gray
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Hellen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Hipp
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Geraint Hixson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Daniel Hourigan
efekty wizualne
|
||
Tim Johnson
producent efektów wizualnych
|
||
Caitlin Kennedy
układ graficzny
|
||
Cameron Kraft
zecer
|
||
Daniel Kramer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alison Lake
zecer
|
||
Kurt Lawson
nadzorca komponowania
|
||
Nikki Jieun Lee
zecer
|
||
Lara Lom
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Gary L. Lopez
zecer
|
||
Keywan Mahintorabi
zecer
|
||
Jérémie Maitrejean
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ineke Majoor
producent efektów wizualnych
|
||
Yarin Manes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sophie Marfleet
zecer
|
||
Zack Mazerolle
montaż efektów wizualnych
|
||
Glenn Melenhorst
nadzorca efektów wizualnych
|
5,0
|
|
Jay C. Miller
oświetlenie cyfrowe
|
||
Steve Miller
montaż efektów wizualnych
|
||
Darren A. Mosher
efekty wizualne
|
||
Achal Muchhala
zecer
|
||
Siraphurin Nimmahnratanakul
zecer
|
||
Thijs Noij
zecer
|
||
Danielle Norgate
zecer
|
||
Meghan O'Brien
koordynator efektów wizualnych
|
||
Cenay Oekmen
efekty wizualne
|
||
Alok Ogale
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christophe Pacaud
zecer
|
||
Caleb Pennypacker
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Frank Petit
zecer
|
||
David Pietricola
efekty wizualne
|
||
Mario J. Pillet
efekty wizualne
|
||
Miguel Ponce
zecer
|
||
David Quinn
montaż efektów wizualnych
|
||
Ricardo Quintero
zecer
|
||
Austin Ramsey
efekty wizualne
|
||
Daniel Rao
efekty wizualne
|
||
Gabriel Reichle
nadzorca komponowania
|
||
Aaron Reznick
koordynator efektów wizualnych
|
||
Evan E. Richards
efekty wizualne
|
||
Matt Rock
efekty wizualne
|
||
Christopher Romano
efekty wizualne
|
||
Daniel Rubin
zecer
|
||
Bryan Ryan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Preetam Saha
zecer
|
||
Jordan Schilling
zecer
|
||
Conor Schock
zecer
|
||
David Seager
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stella-Madeline Shalita
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nancy St. John
producent efektów wizualnych
|
||
Phoebe Sutherland
koordynator efektów wizualnych
|
||
Prapanch Swamy
dyrektor techniczny
|
||
Adrian Teng
efekty wizualne
|
||
Joel Tong
zecer
|
||
Peter G. Travers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Treusch
efekty wizualne
|
||
Olivier Van Zeveren
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Vivaswan Venkat
koordynator efektów wizualnych
|
||
Victor Wagner
dyrektor techniczny
|
||
Matt Weaver
animator
|
||
Tim Weber
koordynator efektów wizualnych
|
||
Todd Whalen
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shane Christopher Wicklund
zecer
|
||
Vladimir Yordanov
zecer
|
||
Terrence Bergeron
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Dochtermann
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Armstrong
kaskader
|
||
Manny Ayala
kaskader
|
||
Chris Balualua
kaskader dublujący: Karan Soni
|
||
Joanna Bennett
kaskader
|
||
Molly Bettencourt
kaskader
|
||
Nitasha Bhambree
kierowca kaskader
|
||
Andria Blackman
kaskader
|
||
Scott Burik
kaskader
|
||
David Castillo
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
|
||
Chris Cenatiempo
kaskader
|
||
David Conk
kaskader
|
||
Blaise Corrigan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Dewier
kaskader
|
||
Josh Diogo
kaskader
|
||
Alyma Dorsey
kaskader dublujący: Leslie Jones
|
||
Richard Epper
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
K.C. Faldasz
kierowca precyzyjny
|
||
Mark Fichera
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
John Finnerty Jr.
kaskader dublujący: Steve Higgins
|
||
Jessi Fisher
kaskader dublujący: Kristen Wiig
|
||
Stefanie Flores
kaskader
|
||
Becca G.T.
kaskader
|
||
Walter Garcia
koordynator kaskaderów
|
||
Shane Geraghty
kaskader
|
||
Mickey Gilmore
kierowca precyzyjny
|
||
Christopher Jon Gombos
kaskader
|
||
Travis Gomez
kaskader
|
||
Jason Gray
kaskader dublujący
|
||
Jenn A. Harris
kaskader
|
||
Anthony Hoang
kierowca kaskader
|
||
Michael Jamorski
kaskader
|
||
Brett A. Jones
kaskader
|
||
Aaron Joshua
kaskader
|
||
Jeffery Kincannon
kierowca precyzyjny
|
||
Chad Knorr
kaskader
|
||
Joel Michael Kramer
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
|
||
Josh Lakatos
kierowca kaskader
|
||
Joshua Lamboy
kaskader
|
||
Thomas J. Larsen
kaskader
|
||
Scott Loeser
kaskader
|
||
Benjamin Lott
kaskader
|
||
Sabrina Lott
kaskader
|
||
Julia Maggio
kaskader
|
||
Alexa Marcigliano
kaskader
|
||
Tom Mariano
kierowca precyzyjny
|
6,0
|
|
Andrew Mihalko
kierowca precyzyjny
|
||
Zachary Miller
kaskader
|
||
Matt Mullins
kaskader dublujący: Adam Ray
|
||
Jim Ng
kaskader
|
||
Mark Norby
kaskader
|
||
Paul Andrew O'Connor
kaskader
|
||
Josh Petro
kaskader
|
||
Mark Pettograsso
kaskader
|
||
Christopher Place
kaskader
|
||
Jade Quon
kaskader
|
6,0
|
|
Meredith Richardson
kaskader dublujący: Kate McKinnon
|
||
Ryan Robertson
kaskader
|
||
Luci Romberg
kaskader dublujący: Melissa McCarthy
|
||
Kara Rosella
kaskader
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric R Salas
kaskader
|
||
Jeremy Sample
kaskader
|
||
Heidi Germaine Schnappauf
kaskader
|
||
Todd Schneider
kaskader
|
6,0
|
|
Rose Sias
kaskader dublujący: Leslie Jones
|
||
Brian Simpson
koordynator kaskaderów
|
||
Adam Teper
kaskader
|
||
Jason Tisi
kierowca precyzyjny
|
||
Martin Valinsky
kierowca precyzyjny
|
||
Aaron Vexler
kaskader
|
||
Caroline Vexler
kaskader dublujący: Kate McKinnon
|
||
Emilio Vitolo
kaskader
|
||
Tony Vo
kaskader
|
||
Kenny Waymack Jr.
kaskader
|
||
Don Whatley
kierowca precyzyjny
|
||
Chris White
kaskader
|
||
Alex Wiggins
kaskader
|
||
Joe Nin Williams
kaskader
|
||
Kage Yami
kaskader
|
||
Kage Yami
kierowca kaskader
|
||
John Zimmerman
układacz
|
||
Olga Abramson
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Elizabeth Cash
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Katherine Castro
operator kamery (asystent)
|
||
David Chameides
operator steadicam
|
||
Pedro Corcega
operator kamery (asystent)
|
||
Stanley Fernandez Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Gavin Fernandez
operator kamery (asystent)
|
||
Stephen Kaye
elektryk
|
||
Mark Killian
operator kamery (asystent)
|
||
Cornelia Klapper
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Hamilton Longyear
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Diana Matos
operator kamery (asystent)
|
||
Branden James Maxham
elektryk
|
||
John F. McCarthy
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Chris Nickerson
elektryk
|
||
Mark Oliver
elektryk
|
||
Storn Peterson
operator kamery (asystent)
|
||
Patrick Quinn
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Christopher Raymond
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Richard Roles
operator kamery
|
||
Maria Rusche
elektryk (dodatkowy)
|
||
Zack Shultz
operator kamery (asystent)
|
||
Hopper Stone
fotosista
|
||
John Vecchio
oświetlenie
|
||
Jarred Waldron
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Dave Wightman
operator kamery (asystent)
|
||
Alex Worster
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Srikar Balakrishnan
animator
|
||
Chris Bancroft
animator
|
||
Terence Bannon
główny animator
|
||
Emil Bidiuc
animator
|
||
Adrien Crespon
animator
|
||
Derek Esparza
główny animator
|
||
Jason Fittipaldi
animator
|
||
Atsuo Fujiwara
animator
|
||
David James Henderson
animator
|
||
James Hickey
animator
|
||
James Humphries
animator
|
||
Seung Hoo Ihm
animator
|
||
Daniel Jervis
animator
|
||
Maria Juergens
animator
|
||
Sebastian Kapijimpanga
główny animator
|
||
Sachin Mathew
animator
|
||
Loïc Miermont
animator
|
||
Ryan O'Reilly
animator
|
||
Olga Parshina
animator
|
||
Melanie Plett
animator
|
||
Chandrashekhar Ramprasad
animator
|
||
Tim Strain
animator
|
||
Aljo Thomas
animator
|
||
Thiago Tirapelle
animator
|
||
Jon Turburfield
animator
|
||
Jim DeMarco
księgowy produkcji
|
||
Amanda Blattner
dubler: Kate McKinnon
|
||
Stephen Boss
choreograf
|
7,0
|
|
Tiffany Crosby
dubler: Melissa McCarthy
|
||
Dondraico Johnson
choreograf
|
||
Jodi Purdy-Quinlan
dubler: Melissa McCarthy
|
||
Shawnna Thibodeau
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
G.A. Aguilar
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Charles Harrington
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Pozostałe
Proszę czekać…