Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gary McGroarty | ||
Scenariusz | Ocena | |
Nicholas Jennings | ||
Producenci | Ocena | |
Luc Châtelain
producent wykonawczy
|
||
Randolph Eustace-Walden
producent
|
||
Nicholas Jennings
współproducent
|
||
Gary McGroarty
współproducent
|
||
Nick Orchard
producent
|
||
Alain Simard
producent
|
||
Pierre Touchette
producent
|
||
Mylene Chalifoux
kierownik produkcji
|
||
Marie-Claude Filteau
kierownik produkcji
|
||
Eva Golabek
kierownik produkcji
|
||
Trina Weeks
kierownik produkcji
|
||
Frederique Auclair
koordynator produkcji
|
||
Alexander Cotnoir-Lefort
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John Ruskin
On sam
|
||
Serena Ryder
Ona sama
|
||
Sam Feldman
On sam
|
||
Sam Roberts
On sam
|
||
Colin Linden
On sam
|
||
Simon Wilcox
Ona sama
|
||
Daniel Lanois
On sam
|
||
Morgan Davis
On sam
|
||
Kyle Riabko
On sam
|
||
Matt Minglewood
On sam
|
||
Ron Sexsmith
On sam
|
||
k.d. lang
Ona sama
|
||
Bruce Guthro
On sam
|
||
Tom Wilson
On sam
|
||
Liam Titcomb
On sam
|
||
Bob Lanois
On sam
|
||
Daniel Lavoie
On sam
|
||
Joe Boyd
On sam - producent
|
||
Kos
On sam
|
||
Sophie Milman
Ona sama
|
||
Robert Ezrin
On sam - producent
|
||
Roch Voisine
On sam
|
||
Corey Hart
On sam
|
||
Luc Plamondon
On sam - kompozytor
|
||
Ralph Alfonso
On sam - właściciel klubu Crash 'n' Burn punk
|
||
Melissa McClelland
Ona sama
|
||
Nathan Wiley
On sam
|
||
Colin James
On sam
|
||
Ben Mink
On sam
|
||
Jill Barber
Ona sama
|
||
Suzie Ungerleider
Ona sama
|
||
Wes Williams
On sam
|
||
Mitsou
Ona sama
|
||
Gowan
On sam
|
||
Jian Ghomeshi
Narrator (głos)
|
||
Bruce Allen
On sam (zdjęcia archiwalne)
|
||
Gino Vannelli
On sam (zdjęcia archiwalne)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bill Kerrigan
(kierownik zdjęć)
|
||
Paul Neal
(kierownik zdjęć)
|
||
Doug Sjoquist
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Johane Archambaul
charakteryzator
|
||
Kat Ethier
charakteryzator
|
||
Lianne Harrower
charakteryzator
|
||
Lucy Morris
charakteryzator
|
||
Sonya Tisdel-McNeil
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Paulo Castro-Lopes
dźwięk
|
||
Victor Gamble
dźwięk
|
||
Lisa Kolisnyk
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…