Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Craig McCall | ||
Scenariusz | Ocena | |
Producenci | Ocena | |
Craig McCall
producent
|
||
Richard McGill
producent
|
||
Sean Broughton
współproducent
|
||
Mason Cardiff
producent wykonawczy
|
||
Martin Dorey
kierownik produkcji
|
||
Alex Ireson
współproducent
|
||
Chris Roff
współproducent
|
||
Penny Verbe
współproducent
|
||
Mark Wildig
współproducent
|
||
Julie Williams
producent wykonawczy
|
||
Liz Pearson
nadzorca postprodukcji
|
||
Leonard Crooks
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jack Cardiff
On sam
|
8,0
|
|
Martin Scorsese
On sam
|
8,0
|
|
Kirk Douglas
On sam
|
7,7
|
|
Lauren Bacall
Ona sama
|
6,9
|
|
Charlton Heston
On sam
|
7,7
|
|
Kim Hunter
Ona sama
|
||
John Mills
On sam
|
||
Alan Parker
On sam
|
6,9
|
|
Thelma Schoonmaker
Ona sama
|
9,0
|
|
Freddie Francis
On sam
|
||
Raffaella De Laurentiis
Ona sama
|
||
Richard Fleischer
On sam
|
||
Peter Yates
On sam
|
||
Kathleen Byron
Ona sama
|
||
Christopher Challis
On sam
|
||
Kevin McClory
On sam
|
7,0
|
|
Ian Christie
On sam
|
||
Moira Shearer
Ona sama
|
||
Peter Handford
On sam
|
||
George E. Turner
On sam
|
||
Michel Ciment
On sam
|
||
Michael Powell
On sam (głos) (zdjęcia archiwalne)
|
||
Dustin Hoffman
On sam
|
8,2
|
|
Humphrey Bogart
On sam (zdjęcia archiwalne)
|
7,8
|
|
Sophia Loren
Ona sama (zdjęcia archiwalne)
|
7,5
|
|
Craig McCall
On sam, przeprowadzający wywiad
|
||
Niki Cardiff
Ona sama (zdjęcia archiwalne)
|
||
Deborah Kerr
Ona sama (zdjęcia archiwalne)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steven Chivers | ||
Ricardo Coll | ||
Simon Fanthorpe | ||
Nicholas Hoffman | ||
Jonathan Rho | ||
Ian Salvage | ||
John Walker | ||
James Welland | ||
Bob Williams | ||
John Breedon
(pomoc techniczna)
|
||
Bill Vanderkris
(pomoc techniczna)
|
||
Terry Williams
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Sayer-Wade | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Dan Roberts | ||
Victoria Bellhal
(asystent)
|
||
Richard Wilding
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Mark Talbot-Butler
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Shoukoufeh Azari
charakteryzator
|
||
Dolly Burt
charakteryzator
|
||
Susie Coden
charakteryzator
|
||
Julie Crowning
fryzjer
|
||
Felice Diamond
charakteryzator
|
||
Wayne Massarelli
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Miles Glyn
dyrektor artystyczny
|
||
Gary Anderson
stolarz
|
||
Rachel Atherton
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Magnus Irvin
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ian Arrow
mikser
|
||
Steve Cookman
mikser dubbingu
|
||
Marcelo de Oliveira
mikser
|
||
Catherine Derry
mikser
|
||
Cameron Hills
mikser
|
||
David S. McJunkin
mikser
|
||
Frank D. Menges
mikser
|
||
Greg Molesworth
mikser
|
||
Mark Popkiewicz
mikser
|
||
Sandra Portman
mikser
|
||
David Powers
mikser
|
||
Steven Robinson
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Peter Bathurst
operator kamery (asystent)
|
||
Helena Berg
fotosista
|
||
Joe Blackwell
operator kamery (asystent)
|
||
Jerome St. John Blake
fotosista
|
||
James Boorman
oświetlenie
|
||
Robin Brigham
elektryk
|
||
Scott Brinson
oświetlenie
|
||
Ben Chads
operator kamery (asystent)
|
||
Artie Donnelly
oświetlenie
|
||
Martin Dorey
fotosista
|
||
Steve Edwards
fotosista
|
||
Jon Garwes
operator kamery (asystent)
|
||
Nathanial Havholm
operator kamery (asystent)
|
||
Simon Jarvis
operator kamery (asystent)
|
||
Joseph Keppler
operator kamery (asystent)
|
||
John Middlecoop
oświetlenie
|
||
Matthew Moffat
oświetlenie
|
||
Phil Mullally
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Nash
operator kamery (asystent)
|
||
Michael O'Donoghue
operator kamery (asystent)
|
||
Jason Olive
operator kamery (asystent)
|
||
Scarlett Page
fotosista
|
||
Oleg Poupke
operator kamery (asystent)
|
||
Floyd A.B. Rance III
operator kamery (asystent)
|
||
Micky Reeves
oświetlenie
|
||
Dominic Seal
oświetlenie
|
||
Rob Stewart
elektryk
|
||
Andrew Daniel
kolorysta
|
Pozostałe
Proszę czekać…