Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jay Roach |
6,7
|
|
Carla Bowen
(asystent)
|
||
Derek E. Johansen
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark Anthony Little
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Steve Love
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Gary Marcus
(asystent)
|
||
Donald Murphy
(asystent)
|
||
Hal Olofsson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mike Myers
(również) (postacie)
|
6,7
|
|
Michael McCullers | ||
Ronit Ravich-Boss
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Annie Welles
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Emma Chasin
producent towarzyszący
|
||
Michael De Luca
producent wykonawczy
|
||
Donna Langley
producent wykonawczy
|
||
John S. Lyons
producent
|
||
Eric McLeod
producent
|
||
Demi Moore
producent
|
7,5
|
|
Mike Myers
producent
|
6,7
|
|
Erwin Stoff
producent wykonawczy
|
||
Jennifer Todd
producent
|
||
Suzanne Todd
producent
|
||
Holly Hagy
nadzorca produkcji
|
||
Diana Kaufman
nadzorca postprodukcji
|
||
Eric McLeod
kierownik produkcji
|
||
Stephanie Olah
koordynator postprodukcji
|
||
Stiles White
koordynator produkcji
|
4,0
|
|
Emily Glatter
koordynator produkcji
|
||
Kait Pickering
koordynator produkcji
|
||
Dawn Secrist
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Rich Lewis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
William Olofsson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sunday Stevens
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Etheridge
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mike Myers
Austin Danger Powers
|
6,7
|
|
Heather Graham
Felicity Shagwell
|
6,9
|
|
Oliver Muirhead
Brytyjski pułkownik
|
||
Michael York
Basil Exposition
|
||
Robert Wagner
Numer Drugi
|
||
Rob Lowe
Młody Numer Drugi
|
7,1
|
|
Seth Green
Scott Zło
|
7,1
|
|
Mindy Sterling
Pani Farbissina
|
||
Verne Troyer
Mini-Me
|
||
Elizabeth Hurley
Vanessa Kensington
|
||
Gia Carides
Robin Spitz Swallows
|
4,0
|
|
George Cheung
Chiński nauczyciel
|
7,0
|
|
Muse Watson
Członek Ku Klux Klanu
|
6,0
|
|
Kevin Cooney
Pułkownik NORAD'u
|
||
Clint Howard
Peters, operator radaru
|
||
Kevin Durand
Joe, strzelec z bazooką
|
7,0
|
|
John R. Corella
Tancerz
|
||
Tim Robbins
Prezydent
|
7,7
|
|
Rebecca Romijn
Ona sama
|
6,9
|
|
Jeffrey Meng
Chiński student
|
||
Scott Cooper
Bobby
|
7,0
|
|
Douglas Fisher
Członek
|
||
Brian Hooks
Pilot
|
||
David Koechner
Drugi pilot
|
||
Frank Clem
Gitarzysta
|
||
Herb Mitchell
Sierżant
|
||
Steve Eastin
Rozjemca
|
||
Jane Carr
Członkini
|
5,5
|
|
Melissa Justin
Kurczak na przyjęciu
|
||
Nicholas Walker
Kapitan ochroniarzy
|
||
Stephen Hibbert
Strażnik z więzienia
|
||
David Coy
Członek zespołu
|
||
David Crigger
Członek zespołu
|
||
Tom Ehlen
Członek zespołu
|
||
Dennis Wilson
Członek zespołu
|
||
Eric Winzenried
Szeregowiec
|
||
Tim Bagley
Przyjazny ojciec
|
6,0
|
|
Colton James
Przyjazny syn
|
||
Mike Hagerty
Dostawca orzeszków ziemnych
|
||
Jack Kehler
Cyrkowiec Barker
|
||
Jeff Garlin
Cyclops
|
||
Rachel Wilson
Fanka
|
||
Jennifer Coolidge
Kobieta na meczu piłki nożnej
|
6,7
|
|
John Mahon
Pułkownik NATO
|
||
Michael McDonald
Żołnierz NATO
|
7,0
|
|
Jeanette Miller
Nauczycielka
|
||
Mary Jo Smith
Unibrau
|
||
Carrie Ann Inaba
Tancerka
|
||
Jennifer Hamilton
Tancerka
|
||
Ayesha Orange
Tancerka
|
||
Natalie Willes
Tancerka
|
||
Alison Faulk
Tancerka
|
||
Michelle Elkin
Tancerka
|
||
Shealan Spencer
Tancerka
|
||
Tovaris Wilson
Tancerka
|
||
Bree Turner
Tancerka
|
||
Marisa Gilliam
Tancerka
|
||
Mark Meismer
Tancerz
|
||
Salvatore Vassallo
Tancerz
|
||
Jason Yribar
Tancerz
|
||
Chekesha Van Putten
Tancerka
|
6,0
|
|
Tara Mouri
Tancerka
|
||
Giggi Thesman
Tancerka
|
||
Sarah Christine Smith
Tancerka
|
||
Faune Chambers Watkins
Tancerka
|
||
Gabriel Paige
Tancerz
|
||
Jim Boensch
Ochroniarz królowej
|
||
Ron Ulstad
Kierownik obsługi
|
||
Timothy Watters
Podobny do Billa Clintona
|
||
Todd M. Schultz
Ochroniarz Jerry Springer'a
|
||
Steve Wilkos
Ochroniarz Jerry Springer'a
|
||
Michelle Sritenko Africano
Pływak synchroniczny
|
||
Nathalie S. Bartleson
Pływak synchroniczny
|
||
Janine M. Bekker
Pływak synchroniczny
|
||
Khadija Cutcher
Pływak synchroniczny
|
||
Mary Dettmer
Pływak synchroniczny
|
||
Annie Henry
Pływak synchroniczny
|
||
Tracy Gayeski
Pływak synchroniczny
|
||
Tracy Long
Pływak synchroniczny
|
||
Laurie Martin
Pływak synchroniczny
|
||
Jill Savery
Pływak synchroniczny
|
||
Margot Thien
Pływak synchroniczny
|
||
Kimi Cochrun
Pływak synchroniczny
|
||
Burt Bacharach
Burt Bacharach
|
6,0
|
|
Elvis Costello
Elvis Costello
|
||
Will Ferrell
Mustafa
|
6,2
|
|
Woody Harrelson
Woody Harrelson
|
7,7
|
|
Kristen Johnston
Ivana Humpalot
|
||
Charles Napier
Gen. Hawk
|
||
Willie Nelson
Willie Nelson
|
||
Jerry Springer
Jerry Springer
|
||
Fred Willard
Dowódca misji
|
7,0
|
|
Jessica Anne Bogart
Różowa na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Cohen
Rabbi Shlotsky (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darrow Dickey
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colette Divine
Tancerka Go-Go (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Gilman
Oficer NORADu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Hawn
Ankieter Crime Scene (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Herholz
Gość w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Hutchison
Żołnierz dr Evila (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Ivanjack
Mężczyzna na spotkaniu z Jerry Springerem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Jay
Narrator (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lana Kinnear
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Bryson Lang
Spinningowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harish Mandyam
Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen A. Marinaccio II
Tancerz na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Molale
Kulturysta przy basenie (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Allie Moss
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill O'Donnell
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeanine Orci
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mitch Rouse
Mitch Rouse (niewymieniony w czołówce)
|
1,0
|
|
Teddy Sandman
Kulturysta przy basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Siri Shiva
Cheerleaderka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Varga
Seksowna pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andreanna Veith
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ueli Steiger
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
George S. Clinton |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Deena Appel | ||
Sandra Bojin-Sedlik | ||
Christine L. Cantella | ||
Lorraine Carson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Tangi Crawford
(nadzorca kostiumów)
|
||
Michelle Skoby
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Debra Neil-Fisher |
6,0
|
|
Jon Poll | ||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
David S. Clark
(asystent)
|
||
Curtis Croeni
(asystent)
|
||
Peter Pav
(praktykant)
|
||
Jana Triska
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Will Huff
charakteryzator osobisty
|
||
Kenny Myers
charakteryzator
|
||
Christopher Allen Nelson
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Cheryl Ann Nick
główny charakteryzator
|
||
Jennifer Bower O'Halloran
fryzjer osobisty
|
||
Brian Penikas
charakteryzator
|
||
John Rosengrant
efekty specjalne makijażu
|
||
Mike Smithson
projektant makijażu
|
||
Dave Snyder
efekty specjalne makijażu
|
||
Candy L. Walken
nadzorca stylizacji
|
||
Phyllis Williams
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Patty York
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Susan A. Burig
projektant graficzny
|
||
Cliff Carothers
główny konstruktor dekoracji
|
||
Steve Cooper
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Stoney Emshwiller
rekwizytor
|
||
Jeannine Fenton
rekwizytor
|
||
Joseph W. Grafmuller
główny konstruktor dekoracji
|
||
Maya S. Grafmuller
rekwizytor
|
||
Lance Gunnin
główny architekt
|
||
Gabriel Hardman
scenopis obrazkowy
|
||
Denise Hudson
dyrektor artystyczny
|
||
Alan K. Harrison
rekwizytor
|
||
John D. Jefferies Sr.
projektant wnętrz
|
||
Jason Mahakian
modelarz
|
||
Andrew Reeder
projektant wnętrz
|
||
Mark Lambert Bristol
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Neill
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Persoff
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Kevin Hahn
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Jerry Gardner
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Rusty Smith
scenograf
|
7,0
|
|
Sara Andrews
dekorator wnętrz
|
||
Alec Hammond
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Thomas Bartke
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Javier Bennassar
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dorian Cheah
montaz efektów dźwiękowych
|
||
Benjamin L. Cook
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jed M. Dodge
montaż dialogów
|
||
Lisle Engle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Robert Getty
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Danielle Ghent
montaż dialogów
|
||
David Grant
montaż dialogów
|
||
Chato Hill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mary Erstad
mikser imitacji
|
||
David Lee Fein
mikser imitacji
|
||
Jason George
montaż imitacji
|
||
Dean Hovey
montaż dźwięku
|
||
C.W. Jones
mikser imitacji
|
||
Frederick Howard
projektant dźwięku
|
||
Frederick Howard
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Craig Jurkiewicz
montaż imitacji
|
||
Ossama Khuluki
imitator dźwięku
|
||
Patricio A. Libenson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Diane Marshall
imitator dźwięku
|
||
Patrick Orsbun
mikrofoniarz
|
||
Yuri Reese
montaz dialogów
|
||
Sarah Smith
montaż imitacji
|
||
Roland N. Thai
montaz efektów dźwiękowych
|
||
Lucy Sustar
montaż imitacji
|
||
Kelly Vandever
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Chris Brenczewski
efekty specjalne (asystent)
|
||
David Fletcher
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Keith Marbory
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Michael Meinardus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Mike Sasgen
efekty specjalne (asystent)
|
8,0
|
|
Keith Suzuki
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Anthony Simonaitis
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Morgan Guynes
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Juel Bestrop
dobór obsady
|
||
Jeanne McCarthy
dobór obsady
|
||
Patrick J. Don Vito
montaż efektów wizualnych
|
||
David D. Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jennifer Badger
kaskader
|
||
Clay Boss
kaskader
|
||
Joey Box
kaskader
|
||
Jay Caputo
kaskader
|
||
Jennifer Caputo
kaskader
|
||
Bud Davis
koordynator kaskaderów
|
||
Gary Lee Davis
kaskader
|
||
Al Goto
kaskader
|
||
Tabby Hanson
kaskader
|
||
Chuck Hart
kaskader
|
||
Michael Haynes
kaskader
|
||
Lisa Hoyle
kaskader
|
||
Terry James
kaskader dublujący
|
||
Craig Jensen
kaskader
|
||
Kim Robert Koscki
kaskader dublujący
|
||
Hannah Kozak
kaskader
|
||
Cliff McLaughlin
kaskader
|
||
Brad Orrison
kaskader
|
||
Jim Palmer
kaskader
|
6,0
|
|
Chad Parker
kaskader
|
||
Dan Plum
kaskader
|
||
Lynn Salvatori
kaskader
|
||
Dennis Scott
kaskader
|
||
Rick Seaman
kaskader
|
||
Monica Staggs
kaskader
|
6,0
|
|
Jill Stokesberry
kaskader
|
||
Patricia Tallman
kaskader
|
||
Guy Norman Bee
operator kamery
|
7,0
|
|
Jim Grce
oświetlenie
|
||
Sande Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bill O'Drobinak
operator kamery
|
||
Kristan Berona
dodatkowy dobór obsady
|
||
Blythe Cappello
dodatkowy dobór obsady
|
||
Robert Dawson
projektant czołówki
|
||
Kevin Beard
dubler
|
||
Robert Pellerin
dubler
|
||
Marguerite Pomerhn Derricks
choreograf
|
||
Becky Dyroen-Lancer
choreograf
|
Pozostałe
Proszę czekać…