Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Boaz Yakin |
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Boaz Yakin |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Lawrence Bender
producent
|
7,0
|
|
Randy Ostrow
producent
|
||
Chrisann Verges
kierownik produkcji
|
||
Heidi Vogel
nadzorca postprodukcji
|
||
Lila Cazès
producent wykonawczy
|
||
Chrisann Verges
współproducent
|
||
JoAnn Fregalette Jansen
producent towarzyszący
|
||
Judith Lyn Brown
koordynator produkcji
|
||
Mark Valera
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sean Nelson
Fresh
|
||
Giancarlo Esposito
Esteban
|
6,9
|
|
Samuel L. Jackson
Sam
|
8,0
|
|
N'Bushe Wright
Nicole
|
||
Ron Brice
Corky
|
||
Jean-Claude La Marre
Jake
|
||
José Zúñiga
Por. Perez
|
6,5
|
|
Luis Lantigua
Chuckie
|
||
Yul Vazquez
Chillie
|
6,0
|
|
Cheryl Freeman
Ciotka Frances
|
||
Curtis McClarin
Darryl
|
||
Charles Malik Whitfield
Smokey
|
||
Víctor González
Herbie
|
||
Guillermo Diaz
Spike
|
7,0
|
|
Robert Jimenez
Salvador
|
||
Anthony Ruiz
Hector
|
||
Jerome Butler
James
|
||
Scott Nicholson
O'Toole
|
||
Afi McClendon
Hilary
|
||
Natima Bradley
Rosie
|
||
Elizabeth Rodriguez
Consuela
|
4,7
|
|
Matthew Faber
Długowłosy nastolatek
|
||
Jacinto Taras Riddick
Enriquez
|
||
Mateo Gómez
Meksykanin
|
||
Lawrence Bender
Yuppie
|
7,0
|
|
F. Murray Abraham
Oszukujący przy grze w szachy (niewymieniony w czołówce)
|
7,4
|
|
Don Wallace
Kierowca gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kurt Koehler
Szachista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daiquan Smith
Tarleak
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adam Holender
(kierownik zdjęć)
|
||
James W. Finnerty
(główna pomoc techniczna)
|
||
John Mazzola
(pomoc techniczna)
|
||
Billy Miller Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
Charles Sherron
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stewart Copeland |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Ellen Lutter | ||
Montaż | Ocena | |
Dorian Harris | ||
Susan Graef
(asystent)
|
||
Brian Johnson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Michael T. Andreas
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Anita Gibson
projektant makijażu
|
||
Leonard Drake
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dan Leigh | ||
Stephanie Carroll
dekorator wnętrz
|
3,0
|
|
Ron von Blomberg
dekorator wnętrz
|
||
Eric Stepper
główny rekwizytor
|
||
Erez Yakin
scenopis obrazkowy
|
||
Elizabeth DeLuna
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Barosky
mikser
|
||
David Bartlett
montaż dźwięku
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Ron Bartlett
montaż dźwięku
|
||
Larry Blake
mikser ponownego nagrania
|
||
David Boulton
mikser postsynchronu
|
||
Ezra Dweck
mikser ponownego nagrania
|
||
John Hulsman
montaż dźwięku
|
||
William Jacobs
montaż dźwięku
|
||
Tommy Louie
mikrofoniarz
|
||
Doub Pearce
montaż dźwięku
|
||
Geoffrey G. Rubay
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Curt Schulkey
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Christina Tucker
mikser postsynchronu
|
||
David A. Whittaker
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Al Griswold
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Bill Traynor
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Douglas Aibel
dobór obsady
|
||
Peter Bucossi
koordynator kaskaderów
|
||
Jeff Ward
koordynator kaskaderów
|
||
Andy Duppin
kaskader
|
||
Dexter Locke
kaskader
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader
|
||
Bruce MacCallum
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader dublujący: Sean Nelson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adger W. Cowans
fotosista
|
||
David Knox
operator kamery
|
||
Bob Marshak
fotosista
|
||
Karla Denise Moore
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…