Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
William A. Graham | ||
Tom Braidwood
(asystent)
|
6,0
|
|
Collin Leadlay
(asystent)
|
||
Suzan Derkson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Chris Carter
(również) (twórca)
|
7,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Chris Carter
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Alex Gansa
producent nadzorujący
|
||
Howard Gordon
producent nadzorujący
|
||
Joseph Patrick Finn
producent liniowy
|
||
Paul Rabwin
współproducent
|
||
R.W. Goodwin
współproducent wykonawczy
|
||
Glen Morgan
współproducent wykonawczy
|
8,0
|
|
James Wong
współproducent wykonawczy
|
7,0
|
|
Joseph Patrick Finn
kierownik produkcji
|
||
Roberta Sheehy
koordynator produkcji
|
||
Anita Meehan-Truelove
koordynator produkcji (asystent)
|
||
G.R. Potter
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Duchovny
Fox Mulder
|
7,4
|
|
Gillian Anderson
Dana Scully
|
7,3
|
|
Ed Lauter
Ppłk Marcus Aurelius Belt
|
7,1
|
|
Susanna Thompson
Michelle Generoo
|
||
Tom McBeath
Naukowiec
|
||
Terry David Mulligan
Kontroler misji
|
||
French Tickner
Kaznodzieja
|
||
Norma Jean Wick
Reporterka
|
||
Alf Humphreys
Kontroler misji
|
||
David Cameron
Młody naukowiec
|
||
Tyronne L'Hirondelle
Naukowiec w banku danych
|
||
Paul DesRoches
Sanitariusz
|
||
Finn Michael
Agent ochrony (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John S. Bartley
(kierownik zdjęć)
|
||
Al Campbell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Snow | ||
Kostiumy | Ocena | |
Larry S. Wells | ||
Jenni Gullett
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Heather MacDougall |
7,0
|
|
J.J. Rogers
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Malcolm Marsden
fryzjer
|
||
Fern Levin
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Graeme Murray
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Shirley Inget
dekorator wnętrz
|
||
Clyde Klotz
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kenneth H. Hawryliw
główny rekwizytor
|
||
Rob Maier
koordynator konstrukcji
|
||
Christopher Parker
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael T. Williamson
mikser
|
||
Thierry J. Couturier
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jeff Charbonneau
montaż muzyki
|
||
Tony Gort
mikser postsynchronu
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Higgins
dźwięk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maciek Malish
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Gauthier
efekty specjalne
|
||
W.A. Andrew Sculthorp
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Manuel Beccaro
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…