Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
R.W. Goodwin | ||
Collin Leadlay
(asystent)
|
||
Val Stefoff
(asystent)
|
||
Suzan Derkson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Chris Carter
(również) (twórca)
|
7,5
|
|
Wendy Mclean
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Chris Carter
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Alex Gansa
producent nadzorujący
|
||
Howard Gordon
producent nadzorujący
|
||
Joseph Patrick Finn
producent liniowy
|
||
Paul Rabwin
współproducent
|
||
R.W. Goodwin
współproducent wykonawczy
|
||
Glen Morgan
współproducent wykonawczy
|
8,0
|
|
James Wong
współproducent wykonawczy
|
7,0
|
|
Joseph Patrick Finn
kierownik produkcji
|
||
Roberta Henriksen
koordynator produkcji
|
||
Anita Meehan-Truelove
koordynator produkcji (asystent)
|
||
G.R. Potter
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Duchovny
Fox Mulder
|
7,4
|
|
Gillian Anderson
Dana Scully
|
7,3
|
|
Lindsey Ginter
Mężczyzna przystrzyżony na jeża
|
6,0
|
|
Anne De Salvo
Dr Anne Carpenter
|
||
Simon Webb
Dr William Secare
|
||
Jerry Hardin
"Głębokie Gardło"
|
||
James Leard
Kpt. Roy Lacerio
|
||
Ken Kramer
Dr Terrance Allen Berube
|
||
Phillip MacKenzie
Medyk
|
||
William B. Davis
Palacz
|
||
Jaylene Hamilton
Reporterka
|
||
Mike Mitchell
Gliniarz w mundurze
|
||
John Payne
Strażnik
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John S. Bartley
(kierownik zdjęć)
|
||
Al Campbell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Snow | ||
Kostiumy | Ocena | |
Larry S. Wells | ||
Jenni Gullett
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Heather MacDougall |
7,0
|
|
Jeff Cahn
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Julie McHaffie
fryzjer
|
||
Fern Levin
charakteryzator
|
||
Toby Lindala
efekty specjalne makijażu
|
8,0
|
|
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Graeme Murray
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Gary Pembroke Allen
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Shirley Inget
dekorator wnętrz
|
||
Kenneth H. Hawryliw
główny rekwizytor
|
||
Rob Maier
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael T. Williamson
mikser
|
||
Thierry J. Couturier
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jeff Charbonneau
montaż muzyki
|
||
Tony Gort
mikser postsynchronu
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maciek Malish
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Higgins
dźwięk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Gauthier
efekty specjalne
|
||
W.A. Andrew Sculthorp
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Manuel Beccaro
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…