Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jack Bender |
8,0
|
|
Allen DiGioia
(asystent)
|
||
Kris Krengel
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Damon Lindelof
(również) (twórca)
|
||
Carlton Cuse |
4,0
|
|
Jeffrey Lieber
(twórca)
|
||
J.J. Abrams
(twórca)
|
7,2
|
|
Paul Dini
(redaktor)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Edward Kitsis
producent
|
6,0
|
|
Adam Horowitz
producent
|
6,0
|
|
Leonard Dick
producent
|
||
Sarah Caplan
producent
|
||
Jean Higgins
producent
|
||
Ra'uf Glasgow
współproducent
|
||
Jennifer Johnson
współproducent
|
||
J.J. Abrams
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Damon Lindelof
producent wykonawczy
|
||
Bryan Burk
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Jack Bender
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Carlton Cuse
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
David Fury
współproducent wykonawczy
|
7,0
|
|
Jesse Alexander
współproducent wykonawczy
|
4,0
|
|
Patricia Churchill
kierownik produkcji
|
||
Steve Cainas
koordynator produkcji
|
||
Javier Grillo-Marxuach
nadzorca produkcji
|
||
Tamara Isaac
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Naveen Andrews
Sayid Jarrah
|
||
Emilie de Ravin
Claire Littleton
|
||
Matthew Fox
Dr Jack Shephard
|
7,3
|
|
Jorge Garcia
Hugo „Hurley” Reyes
|
||
Maggie Grace
Shannon Rutherford
|
7,1
|
|
Josh Holloway
James „Sawyer” Ford
|
7,0
|
|
Malcolm David Kelley
Walt Lloyd
|
||
Daniel Dae Kim
Jin-Soo Kwon
|
||
Yunjin Kim
Sun-Hwa Kwon
|
6,0
|
|
Evangeline Lilly
Kate Austen
|
7,7
|
|
Dominic Monaghan
Charlie Pace
|
||
Terry O'Quinn
John Locke
|
||
Harold Perrineau
Michael Dawson
|
||
Ian Somerhalder
Boone Carlyle
|
7,8
|
|
Fredric Lehne
Szeryf Edward Mars
|
||
Mira Furlan
Danielle Rousseau
|
||
Daniel Roebuck
Dr Leslie Arzt
|
6,7
|
|
Michelle Rodriguez
Ana Lucia Cortez
|
6,8
|
|
Kevin E. West
Calderwood, detektyw
|
||
Wendy Braun
Gina
|
||
Chard Hayward
Australijczyk
|
||
Robert Frederick
Jeff
|
||
Ruz Rusden
Policjant na lotnisku
|
||
Christian Bowman
Steve Jenkins
|
6,0
|
|
Dustin Watchman
Scott Jackson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Bonvillain
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Charles M. Smallwood
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Billy Ray McKenna | ||
Roland Sanchez
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mark Goldman | ||
Lucyna Wojciechowski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Steve LaPorte
charakteryzator
|
||
Susan Schuler-Page
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stephen Storer
scenograf
|
||
Mimi Gramatky
dyrektor artystyczny
|
||
Rick Romer
dekorator wnętrz
|
||
Douglas T. Madison
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Trevor Jolly
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Scott Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank Morrone
mikser ponownego nagrania
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Michael T. Andreas
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Archie Ahuna
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…