Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Cristofer | ||
Mary Ellen Woods
(asystent)
|
||
David Larson
(asystent)
|
||
Carlos Ramírez
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Cristofer | ||
Jay McInerney | ||
Producenci | Ocena | |
James D. Brubaker
producent
|
||
Tina L. Fortenberry
współproducent
|
||
David R. Ginsburg
producent wykonawczy
|
||
Ilene Kahn Power
producent wykonawczy
|
||
Marvin Worth
producent wykonawczy
|
||
Janet L. Wattles
kierownik produkcji
|
||
Sharron Cannon
koordynator produkcji
|
||
Jane Everett
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Angelina Jolie
Gia Marie Carangi
|
7,8
|
|
Elizabeth Mitchell
Linda
|
7,3
|
|
Eric Michael Cole
T.J.
|
||
Mercedes Ruehl
Kathleen Carangi
|
6,5
|
|
Faye Dunaway
Wilhelmina Cooper
|
6,9
|
|
Mila Kunis
Gia (lat 11)
|
7,2
|
|
Louis Giambalvo
Joseph Carangi
|
||
Johnny Green
Joe Carangi
|
||
Nick Spano
Michael Carangi
|
||
Edmund Genest
Francesco
|
||
Scott Cohen
Mike Mansfield
|
||
Kylie Travis
Stephanie
|
||
Joe Basile
Tony
|
||
John Considine
Bruce Cooper
|
||
Rick Batalla
Phillipe
|
||
Judy Gillett
Beverly
|
||
Holly Sampson
Amy
|
8,0
|
|
Alexis Smart
Jenny
|
||
Lisa Stothard
Lisa
|
||
Samantha Torres
Patty
|
||
Alexander Enberg
Chris von Wagenheim
|
||
Guido Föhrweißer
Niemiecki makijażysta
|
||
Antony Sandoval
John Casablancas
|
||
Brian Donovan
Ćpun w galerii
|
||
Norman Merrill
Lekarz na oddziale AIDS
|
||
Lombardo Boyar
Hood
|
6,0
|
|
Jullian Dulce Vida
Hood
|
||
Vylette Fagerholm
Blondynka w Filadelfii
|
||
Scott Genkinger
Fotograf w Filadelfii
|
||
Holly Baker
Pielęgniarka na ostrym dyżurze
|
||
Meleney Humphrey
Modelka
|
||
Drinda Lalumia
Modelka
|
||
Jason Stuart
Modelka
|
||
Cee Cee Michaela
Winter
|
||
Tim Hutchinson
Przeprowadzający wywiad
|
||
Tricia O'Neil
Redaktorka magazynu Vogue
|
||
Michelle Jonas
Asystentka w wydawnictwie Vogue'a
|
||
Paul Sandman
Asystent w wydawnictwie Vogue'a
|
||
Steve Larson
Diler w alejce
|
||
Shelby Leverington
Kobieta na pogrzebie
|
||
Sam Pancake
Stylista Francesco
|
||
Allison Mackie
Projektantka czerwonej sukni
|
||
Michael E. Rodgers
Fotograf sesji w czerwonej sukni
|
||
Joan Pringle
Terapeutka w Rehab
|
||
Adina Porter
Dziewczyna na terapii grupowej
|
||
John-Clay Scott
Policjant
|
||
Phillip Simon
Manager na pokazie mody
|
||
Nick Toth
Mężczyzna w windzie
|
||
Jennie Vaughn
Stylistka Francesco
|
||
Torsten Voges
Niemiecki fotograf
|
7,0
|
|
James Haven
Młody mężczyzna na ulicy Sansom
|
||
Lynn Wanlass
Pielęgniarka w klinice metadonu
|
||
Audrey Wasilewski
Recepcjonistka Wilhelminy
|
||
Christian Wienker
Długowłosy mężczyzna w Disco
|
||
Chuck Zito
Motocyklista na Harleyu
|
7,0
|
|
Rebekah Chaney
Supermodelka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Pauley
Włoski fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Sharp
Luanne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rodrigo García
(kierownik zdjęć)
|
||
Joe Celeste
(główna pomoc techniczna)
|
||
Mike Miller
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Tom Conway
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Pelusi
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terence Blanchard |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Robert Turturice | ||
Fran Murphy
(dodatkowy)
|
||
Andrew Slyder
(dodatkowy)
|
||
Lynne Maureen Curtis
(garderoba) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
David Buckley
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Eric A. Sears |
7,0
|
|
Lynne Whitlock
(asystent)
|
||
David Palomares
(montażysta negatywu) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Amy Schmiederer
charakteryzator (asystent)
|
||
Jane Choi
charakteryzator (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Timothy Lasquade
fryzjer
|
||
Stacey K. Black
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Janeen Schreyer
główny charakteryzator: Angelina Jolie
|
||
Nena Smarz
główny charakteryzator
|
||
Barbara Lorenz
główny stylista
|
||
Emanuel Millar
główny stylista: Angelina Jolie
|
||
Scenografia | Ocena | |
David J. Bomba
scenograf
|
6,0
|
|
John R. Jensen
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Kathy Lucas
dekorator wnętrz
|
||
Bobby Bednar
główny architekt
|
||
Ron Shulem
główny konstruktor dekoracji
|
||
Pilar Reynaldo
główny rekwizytor
|
||
Joseph Proscia
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Pete Flynn
konstruktor dekoracji
|
||
Jeffrey R. Holmes
konstruktor dekoracji
|
||
Jennifer Lagura
konstruktor dekoracji
|
||
Angela M. Whiting
konstruktor dekoracji
|
||
Jack Kerner
malarz
|
||
William Warner
malarz
|
||
Kim Larsen-Santini
rekwizytor (asystent)
|
||
Charles Faithorn
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Ed Martin II
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Joseph Proscia
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Chris Buchinsky
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Pamela Kahn
imitator dźwięku
|
||
Cormac Funge
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tony Dimito
montaż muzyki
|
||
Lori Slomka
montaż muzyki
|
||
Russell Farmarco
montaż dialogów
|
||
Patrick Mitchell
mikser
|
||
Jeffrey Perkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Dan Lipe
mikrofoniarz
|
||
Jody Worth
nadzorca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bruno Van Zeebroeck
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Libby Goldstein
dobór obsady
|
||
Junie Lowry-Johnson
dobór obsady
|
||
Kevin Goldson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wendy Weidman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Victoria Vaus
projekt czołówki
|
||
Richelle Churchill
dubler
|
||
Marcia Holley
kaskader dublujący
|
||
Larry Watson
fotosista
|
||
Jay Levy
operator kamery (asystent)
|
||
Jake Crawford
koordynator kaskaderów
|
||
Jennifer Bell
operator kamery (asystent)
|
||
Scott Browner
operator kamery
|
||
Eric Alan Donaldson
mistrz oświetlenia
|
||
Kris Enos
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Rusty Geller
operator steadicam
|
||
Bill Gerardo
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Craig Haagensen
operator kamery (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
David Hayball
elektryk
|
||
Philip Jordan
elektryk
|
||
Thomas Marshall
elektryk
|
||
James G. Moriarty
mistrz oświetlenia
|
||
Andrew Rowlands
operator steadicam
|
||
Uriel Uribe
elektryk
|
||
Laurie Dodsworth
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…