Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Rob Bowman | ||
Tom Braidwood
(asystent)
|
6,0
|
|
Collin Leadlay
(asystent)
|
||
Brett Dowler
(reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Darin Morgan | ||
Chris Carter
(twórca)
|
7,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Joseph Patrick Finn
producent
|
||
Kim Manners
producent
|
||
Rob Bowman
producent
|
||
Paul Rabwin
współproducent
|
||
Chris Carter
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
R.W. Goodwin
współproducent wykonawczy
|
||
Howard Gordon
współproducent wykonawczy
|
||
Brett Dowler
kierownik produkcji
|
||
Joseph Patrick Finn
kierownik produkcji
|
||
Lori Jo Nemhauser
nadzorca postprodukcji
|
||
Anita Meehan-Truelove
koordynator produkcji
|
||
Susan Crawford
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Duchovny
Fox Mulder
|
7,4
|
|
Gillian Anderson
Dana Scully
|
7,3
|
|
Charles Nelson Reilly
Jose Chung
|
||
William Lucking
Roky Crikenson
|
||
Daniel Quinn
Por. Jack Schaefer
|
||
Jesse Ventura
Facet w czerni
|
||
Sarah Sawatsky
Chrissy Giorgio
|
||
Jason Gaffney
Harold Lamb
|
||
Alex Trebek
Facet w czerni
|
||
Alex Diakun
Dr Fingers
|
7,0
|
|
Larry Musser
Detektyw Manners
|
||
Allan Zinyk
Blaine Faulkner
|
||
Andrew Turner
Facet z CIA
|
||
Michael Dobson
Sierż. Hynek
|
||
Mina E. Mina
Dr Hand
|
||
Jaap Broeker
Yappi
|
||
Terry Arrowsmith
Mjr Robert Charles Vallee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Douglas
Wojskowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Fields
Palący obcy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Alexander Martin
"Mama" obcy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Morelli
Lord Kimbo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John S. Bartley
(kierownik zdjęć)
|
||
Kim Olsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jon Joffin
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Snow | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jenni Gullett | ||
Gillian Kieft
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Heather MacDougall |
7,0
|
|
Jeff Cahn
(asystent)
|
||
Sue Kesler
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fern Levin
główny charakteryzator
|
||
Robert A. Pandini
główny stylista
|
7,0
|
|
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rachel Griffin
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Audrey McAngus
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Graeme Murray
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Shirley Inget
dekorator wnętrz
|
||
Kenneth H. Hawryliw
główny rekwizytor
|
||
Rob Maier
koordynator konstrukcji
|
||
Greg Loewen
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Peter Lieshout
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Thierry J. Couturier
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nello Torri
mikser ponownego nagrania
|
||
Doug E. Turner
mikser ponownego nagrania
|
||
David John West
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael T. Williamson
mikser
|
||
Jeff Charbonneau
montaż muzyki
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Hinson
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Lacroix
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maciek Malish
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Gauthier
efekty specjalne
|
||
Steve Gauthier
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
W.A. Andrew Sculthorp
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…