Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Lange | ||
Val Stefoff
(asystent)
|
||
Collin Leadlay
(asystent)
|
||
Matthew Blecha
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Paul Brown | ||
Chris Carter
(twórca)
|
7,5
|
|
Wendy Mclean
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Paul Rabwin
współproducent
|
||
Joseph Patrick Finn
producent
|
||
Paul Brown
producent
|
||
David Nutter
producent
|
8,0
|
|
Howard Gordon
producent nadzorujący
|
||
James Wong
współproducent wykonawczy
|
7,0
|
|
Glen Morgan
współproducent wykonawczy
|
8,0
|
|
R.W. Goodwin
współproducent wykonawczy
|
||
Chris Carter
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Joseph Patrick Finn
kierownik produkcji
|
||
Anita Meehan-Truelove
koordynator produkcji
|
||
Joanne Service
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Crawford Hawkins
współproducent
|
||
Ken Dennis
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Duchovny
Fox Mulder
|
7,4
|
|
Gillian Anderson
Dana Scully
|
7,3
|
|
Steve Railsback
Duane Barry
|
||
Mitch Pileggi
Walter Skinner
|
||
Nicholas Lea
Alex Krycek
|
8,0
|
|
Sheila Larken
Margaret Scully
|
||
Steven Williams
Pan X
|
||
Meredith Bain Woodward
Dr Ruth Slaughter
|
||
William B. Davis
Palacz
|
||
Michael David Simms
Starszy agent FBI
|
||
Peter LaCroix
Dwight
|
||
Steve Makaj
Policjant patrolujący
|
||
Peter Lapres
Technik wideo
|
||
Bobby Stewart
Zastępca szeryfa
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John S. Bartley
(kierownik zdjęć)
|
||
Al Campbell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Snow | ||
Kostiumy | Ocena | |
Larry S. Wells | ||
Jenni Gullett
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Heather MacDougall |
7,0
|
|
Jeff Cahn
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Malcolm Marsden
fryzjer
|
||
Fern Levin
główny charakteryzator
|
||
Fern Levin
efekty specjalne makijażu
|
||
Toby Lindala
efekty specjalne makijażu
|
8,0
|
|
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Graeme Murray
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Shirley Inget
dekorator wnętrz
|
||
Gary Pembroke Allen
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kenneth H. Hawryliw
główny rekwizytor
|
||
Rob Maier
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael T. Williamson
mikser
|
||
Thierry J. Couturier
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Marti D. Humphrey
mikser ponownego nagrania
|
||
Gary D. Rogers
mikser ponownego nagrania
|
||
Jeff Charbonneau
montaż muzyki
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maciek Malish
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Lacroix
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Gauthier
efekty specjalne
|
||
W.A. Andrew Sculthorp
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Eric Vrba
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…