Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Duane Clark |
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Anthony E. Zuiker
(twórca)
|
7,0
|
|
Dustin Lee Abraham | ||
Allen MacDonald | ||
Producenci | Ocena | |
Josh Berman
producent wykonawczy
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Danny Cannon
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Cynthia Chvatal
producent wykonawczy
|
||
Philip Conserva
współproducent
|
||
Kim M. Cybulski
współproducent
|
||
Steven Felder
współproducent
|
||
Kenneth Fink
nadzorca produkcji
|
||
Sarah Goldfinger
producent
|
||
Richard J. Lewis
nadzorca produkcji
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Carol Mendelsohn
producent wykonawczy
|
||
Louis Shaw Milito
producent
|
||
Henry Alonso Myers
producent
|
||
William Petersen
producent wykonawczy
|
||
Naren Shankar
producent wykonawczy
|
||
Anthony E. Zuiker
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
William Petersen
Gil Grissom
|
||
Marg Helgenberger
Catherine Willows
|
6,9
|
|
Gary Dourdan
Warrick Brown
|
6,5
|
|
George Eads
Nick Stokes
|
7,7
|
|
Jorja Fox
Sara Sidle
|
||
Eric Szmanda
Greg Sanders
|
8,0
|
|
Robert David Hall
Dr Al Robbins
|
||
Paul Guilfoyle
Kpt. Jim Brass
|
||
Louise Lombard
Sofia Curtis
|
7,0
|
|
Wallace Langham
David Hodges
|
6,5
|
|
Hal Sparks
Digger James
|
||
Joel David Moore
Facet w żółtym kapeluszu
|
||
Jessica Collins
Missy
|
5,5
|
|
Angela Goethals
Suzie Gables
|
||
Bill Chott
Jerry Gable
|
6,0
|
|
David Berman
David Phillips
|
||
Bailey Chase
Marty "Maszynka do Mięsa" Mayron
|
||
Doan Ly
Jessie Menken
|
||
Terrell J. Ramsey
Sprzedawca precli
|
||
Daphne Ashbrook
Kierowniczka bufetu
|
||
Jawara
James "Zbiornik Zapasowy" Patterson
|
||
Dane Northcutt
Michael Tinsley
|
||
Terrell Ramsey
Sprzedawca precji
|
||
Paula Trickey
Lori Tinsley
|
||
Alexandre Chen
Mistrz jedzenia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Slovis
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John M. Keane | ||
Kostiumy | Ocena | |
Eileen Cox Baker | ||
Montaż | Ocena | |
John Ganem | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Melanie Levitt
nadzorca charakteryzacji
|
||
Clinton Wayne
efekty specjalne makijażu
|
||
Scott McGowan
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Berg
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Verna Mandel
operator dźwięku
|
||
Mace Matiosian
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jivan Tahmizian
montaż dźwięku
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Chris Brenczewski
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…