Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jeffrey G. Hunt |
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Tom Mularz | ||
Anthony E. Zuiker
(twórca)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Dustin Lee Abraham
współproducent wykonawczy
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Melissa R. Byer
współproducent wykonawczy
|
||
Richard Catalani
nadzorca produkcji
|
||
Cynthia Chvatal
producent wykonawczy
|
||
Philip Conserva
współproducent
|
||
Kim M. Cybulski
współproducent
|
||
Ann Donahue
producent wykonawczy
|
||
Steven Felder
producent
|
||
Nicholas Fuentes
współproducent
|
||
Treena Hancock
współproducent wykonawczy
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Carlos M. Marimon
współproducent
|
||
Don McGill
producent wykonawczy
|
||
Carol Mendelsohn
producent wykonawczy
|
||
Louis Shaw Milito
producent wykonawczy
|
||
William Petersen
producent wykonawczy
|
||
Suzanne 'Q.' Reed
współproducent
|
||
Alec Smight
współproducent
|
||
Brad Tanenbaum
współproducent
|
||
Bradley Thompson
współproducent wykonawczy
|
||
Frank Waldeck
kierownik produkcji
|
||
David Weddle
współproducent wykonawczy
|
||
Anthony E. Zuiker
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Laurence Fishburne
Dr Raymond Langston
|
7,4
|
|
Marg Helgenberger
Catherine Willows
|
6,9
|
|
George Eads
Nick Stokes
|
7,7
|
|
Jorja Fox
Sara Sidle
|
||
Eric Szmanda
Greg Sanders
|
8,0
|
|
Robert David Hall
Dr Al Robbins
|
||
Wallace Langham
David Hodges
|
6,5
|
|
David Berman
David Phillips
|
||
Paul Guilfoyle
Kpt. Jim Brass
|
||
Tracee Ellis Ross
Gloria Parkes
|
||
L. Scott Caldwell
Nora Parkes
|
6,5
|
|
Raymond J. Barry
Arvin Thorpe
|
7,0
|
|
Larry Sullivan
Andy Akers, oficer
|
||
Marc Vann
Conrad Ecklie
|
||
Jon Wellner
Henry Andrews
|
||
Jay Karnes
Schultz, detektyw wydziału spraw wewnętrznych
|
6,0
|
|
Bill Irwin
Nate Haskell
|
||
Niko Baur
Warner Thorpe (lat 8)
|
||
Mason Steel Davis
Warner Thorpe (lat 16)
|
||
Joseph Patrick Kelly
Joe Metcalf, oficer
|
||
Larry Mitchell
Mitchell, oficer
|
||
Paris Tanaka
Dr Tanaka
|
||
Jimmy Clabots
Douglas Nathan Haskell (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christian Sebaldt
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
John M. Keane | ||
Kostiumy | Ocena | |
Eileen Cox Baker | ||
Montaż | Ocena | |
Barrie Wise | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Margie Kaklamanos
efekty specjalne makijażu
|
||
Melanie Levitt
nadzorca charakteryzacji
|
||
Kerry Mendenhall
nadzorca stylizacji
|
||
Matthew W. Mungle
efekty specjalne makijażu
|
||
Cheryl Ann Nick
główny charakteryzator
|
||
Koji Ohmura
efekty specjalne makijażu
|
||
Clinton Wayne
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Daniel Novotny
scenograf
|
||
Debra Wilbur
dyrektor artystyczny
|
||
Andi Brittan
dekorator wnętrz
|
8,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Thomas Brandau
mikser
|
||
Dennis Fuller
mikrofoniarz
|
||
Mace Matiosian
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Yuri Reese
mikser ponownego nagrania
|
||
William Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Jivan Tahmizian
montaż dźwięku
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu
|
||
David F. Van Slyke
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark R. Byers
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Ken Rudell
technik
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…