Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Daniel Attias | ||
Scenariusz | Ocena | |
Anthony E. Zuiker
(twórca)
|
7,0
|
|
Ann Donahue
(twórca)
|
||
Carol Mendelsohn
(twórca)
|
||
Lois Johnson | ||
Mark Israel | ||
Producenci | Ocena | |
Frank Ballou
współproducent
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Danny Cannon
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Elizabeth Devine
konsultant produkcji
|
||
Ann Donahue
producent wykonawczy
|
||
Bruce Golin
współproducent
|
||
Jean Higgins
kierownik produkcji
|
||
Mark Israel
konsultant produkcji
|
||
Lois Johnson
współproducent
|
||
Gina Lamar
współproducent
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Steven Maeda
współproducent
|
||
Laurie McCarthy
współproducent wykonawczy
|
||
Carol Mendelsohn
producent wykonawczy
|
||
Nancy Miller
producent wykonawczy
|
||
Sam Strangis
współproducent wykonawczy
|
||
Anthony E. Zuiker
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
David Caruso
Por. Horatio Caine
|
6,9
|
|
Emily Procter
Calleigh Duquesne
|
6,3
|
|
Adam Rodriguez
Eric Delko
|
7,3
|
|
Khandi Alexander
Dr Alexx Woods
|
||
Rory Cochrane
Tim Speedle
|
||
Kim Delaney
Megan Donner
|
||
Wanda De Jesus
Adell Sevilla, detektyw
|
||
Markus Flanagan
Ekspert ds. snajperów
|
||
Shawn Elliott
Ray Santoya
|
||
Rafael Sardina
Gustavo Santoya
|
||
Nelson J. Perez
Christopher Harwood
|
||
Nancy Duerr
Reporterka
|
||
Kathleen Corso
Reporterka
|
||
Eddie J. Fernandez
Jason Groves
|
7,0
|
|
David D. Renaud
Lou Blake
|
||
Claudette James
Mary Franklin
|
||
Kaye Wade
Dee Lawrence
|
||
Bobby Dodge
Michael Corday (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Hausbach
Ofiara (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claudio Sad
Kubański zbir (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael D. O'Shea
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
Kostiumy | Ocena | |
Cynthia Bergstrom | ||
Montaż | Ocena | |
John Refoua | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Yvonne Depatis-Kupka
główny stylista
|
||
Stephanie A. Fowler
charakteryzator osobisty: Kim Delaney
|
||
Lee Grimes
efekty specjalne makijażu
|
||
Nedra Hainey
główny charakteryzator
|
||
Teressa Hill
główny stylista
|
||
Matthew W. Mungle
efekty specjalne makijażu
|
||
Peggy Teague
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carlos Barbosa
scenograf
|
||
Tim Beach
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Danielle Berman
dekorator wnętrz
|
||
Regina McLarney
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ruth Adelman
montaż postsynchronu
|
||
John Bauman
mikrofoniarz
|
||
Chato Hill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Todd Niesen
montaż dialogów
|
||
Yuri Reese
mikser ponownego nagrania
|
||
Matt Sawelson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
William Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Verna Mandel
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
James J. Mase
mikser (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Murphy
montaż dźwięku (asystent) (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Frank Ceglia
koordynator efektów specjalnych
|
||
Michael E. Doyle
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…