Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dermott Downs | ||
Scenariusz | Ocena | |
Matt McGuinness | ||
Eileen Myers | ||
Danny Cannon
(twórca)
|
6,0
|
|
Doug Jung
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Joseph Berger-Davis
producent towarzyszący
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Danny Cannon
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Rick Eid
producent wykonawczy
|
||
Doug Jung
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Matt McGuinness
konsultant produkcji
|
||
Eileen Myers
producent
|
||
KristieAnne Reed
współproducent wykonawczy
|
||
Kelly Van Horn
producent
|
||
Kari Hobson
nadzorca postprodukcji
|
||
Paul Moen
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dylan McDermott
Por. Carter Shaw
|
6,7
|
|
Omari Hardwick
Ty Curtis
|
||
Logan Marshall-Green
Dean Bendis
|
6,8
|
|
Nicki Aycox
Jaimie Allen
|
||
Noah Bean
Scott Muller
|
7,0
|
|
Larry Joshua
Szef transportu
|
||
Jamie McShane
Frank
|
||
Channon Roe
William "Billy" Cline
|
||
Roger Ranney
Barman
|
||
Darren Keefe Reiher
Kierowca cięzarówki
|
||
Jim Turner
Facet w barze
|
||
Wilmer Calderon
Ernesto (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eagle Egilsson
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
David E. Russo | ||
Robert Revell
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Agata Maszkiewicz | ||
Montaż | Ocena | |
Chris Peppe | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
David Danon
fryzjer
|
||
Richard De Alba
nadzorca stylizacji
|
||
Vonda K. Morris
charakteryzator
|
||
Gilbert A. Mosko
nadzorca charakteryzacji
|
||
David Abbott
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lindsay Garrison
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Steven Wolff
scenograf
|
||
Louise Dorton
dyrektor artystyczny
|
||
Shauna Aronson
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dan Hiland
mikser ponownego nagrania
|
||
Mace Matiosian
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Gary D. Rogers
mikser ponownego nagrania
|
||
David Barbee
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
John R. Fors
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Gotthelf
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Hamilton
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Oliver
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashley Revell
montaż muzyki
|
||
Jason Alexander
nadzorca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rudy Chung
nadzorca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
James Fredburg
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…