Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Tony Scott |
7,2
|
|
James W. Skotchdopole
(asystent)
|
||
Carey Dietrich
(asystent)
|
||
Craig A. Pinckes
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Quentin Tarantino |
8,3
|
|
Roger Avary
(niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Gary Barber
producent
|
||
Samuel Hadida
producent
|
||
Steve Perry
producent
|
||
Bill Unger
producent
|
||
James G. Robinson
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Lisa Cogswell
współproducent
|
||
Don Edmonds
współproducent
|
||
Spencer Franklin
współproducent
|
||
Gregory Manson
współproducent
|
||
James W. Skotchdopole
współproducent
|
||
Jody Levin
nadzorca postprodukcji
|
||
Steve Perry
kierownik produkcji
|
||
Spencer Franklin
koordynator produkcji
|
||
Lisa Marie Stetler
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Christian Slater
Clarence Worley
|
7,2
|
|
Patricia Arquette
Alabama Whitman
|
7,2
|
|
Michael Rapaport
Dick Ritchie
|
||
Bronson Pinchot
Elliot Blitzer
|
||
Saul Rubinek
Lee Donowitz
|
||
Dennis Hopper
Clifford Worley
|
7,4
|
|
James Gandolfini
Virgil
|
7,1
|
|
Gary Oldman
Drexl Spivey
|
8,5
|
|
Christopher Walken
Vincenzo Coccotti
|
8,2
|
|
Chris Penn
Nicky Dimes
|
||
Tom Sizemore
Cody Nicholson
|
7,1
|
|
Brad Pitt
Floyd, współlokator Dicka
|
8,3
|
|
Val Kilmer
Mentor
|
7,3
|
|
Samuel L. Jackson
Duży Don
|
8,0
|
|
Conchata Ferrell
Mary Louise Ravencroft
|
||
Anna Levine
Lucy
|
7,0
|
|
Paul Bates
Marty
|
||
Victor Argo
Lenny
|
||
Frank Adonis
Frankie
|
||
Kevin Corrigan
Marvin
|
||
Paul Ben-Victor
Luca
|
||
Michael Beach
Wurlitzer
|
||
Eric Allan Kramer
Boris
|
||
Maria Pitillo
Kandi
|
8,0
|
|
Gregory Sporleder
Klient stoiska z hamburgerami
|
||
Patrick John Hurley
Monty
|
||
John Bower
Detektyw
|
||
Joe D'Angerio
Dyspozytor policyjny
|
||
Said Faraj
Sprzedawca
|
||
John Cenatiempo
Policjant w brygadzie
|
6,0
|
|
Dennis Garber
Policjant w holu
|
||
Scott Evers
Policjant w holu
|
||
Hilary Klym
Biegnący policjant
|
||
Steve Gonzales
Oficer
|
||
Laurence Mason
Floyd "D"
|
7,0
|
|
David Dean
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
April Freeman
Klientka stoiska z hamburgerami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed Lauter
Quiggle, kapitan policji (niewymieniony w czołówce)
|
7,1
|
|
Enzo Rossi
Elvis, syn Alabamy i Clarence'a (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Young
Zakładniczka w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jeffrey L. Kimball | ||
J. Michael Popovich
(główna pomoc techniczna)
|
||
Hilary Klym
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Meyers
(pomoc techniczna)
|
||
Rick Rader
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hans Zimmer |
7,7
|
|
Mark Mancina
(muzyka dodatkowa)
|
9,0
|
|
John Van Tongeren
(muzyka dodatkowa)
|
||
Christopher Ward
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Susan Becker | ||
Greg Hall | ||
Hugo Peña
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Michael Tronick |
7,0
|
|
Christian Wagner |
7,0
|
|
Ken Blackwell
(asystent)
|
7,0
|
|
Tony Ciccone
(asystent)
|
||
Joe Mosca
(asystent)
|
||
Paul M. Wagner
(asystent)
|
||
Boyd Steer
(montażysta negatywu)
|
||
Jay Wiechman
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ron Scott
fryzjer
|
||
Ellen Wong
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Benjamín Fernández
scenograf
|
9,0
|
|
James J. Murakami
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Thomas L. Roysden
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Mike Blaze
główny rekwizytor
|
||
Larry Boyd
rekwizytor
|
||
Rick Chavez
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Nancy Garber
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ernest H. Lauterio
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Tom J. Furginson
konstruktor dekoracji
|
||
Ronald C. Jacobs
główny konstruktor dekoracji
|
||
Louis Montejano
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michael Papac
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bub Asman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Virginia Cook-McGowan
montaż dźwięku
|
||
Samuel C. Crutcher
montaż dźwięku
|
||
Greg Dillon
montaż dźwięku
|
||
David M. Horton
montaż dźwięku
|
||
William C. Carruth
montaż postsynchronu
|
||
Eric Gotthelf
mikser imitacji
|
||
Robert G. Henderson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
David L. Horton Jr.
montaż imitacji
|
||
Rick Kline
mikser ponownego nagrania
|
||
Darrin Martin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Jayme S. Parker
montaż dźwięku
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Lisa M. Risen
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Earl Sampson
mikrofoniarz
|
||
Greg Steele
operator postsynchronu
|
||
Jules Strasser
okablowanie
|
||
Scott A. Tinsley
montaż imitacji
|
||
Brooke H. Ward
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dorothy Wright
operator imitacji
|
||
Jerry Jacobson
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maureen Crowe
nadzorca muzyki
|
||
Thomas Milano
montaż muzyki
|
||
Laura Perlman
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Meinardus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Robert S. Henderson
efekty specjalne
|
||
Larry M. Shorts
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Risa Bramon Garcia
dobór obsady
|
||
Billy Hopkins
dobór obsady
|
||
Charlie Picerni
koordynator kaskaderów
|
||
Todd J. Adelman
kaskader
|
||
Joni Avery
kaskader
|
||
Kenny Bates
kaskader
|
||
Steve Boyum
kaskader
|
||
Keith Campbell
kaskader
|
||
Steve Hulin
kaskader
|
||
Eric Mansker
kaskader
|
||
Noon Orsatti
kaskader
|
||
Steve Perry
kaskader
|
||
Chuck Picerni Jr.
kaskader
|
||
Paul V. Picerni Jr.
kaskader
|
||
Steve Picerni
kaskader
|
||
Tony Rich
kaskader
|
||
Robby Robinson
kaskader
|
||
Ric Roman Waugh
kaskader
|
||
Big Daddy Wayne
kaskader
|
||
Nancy Young
kaskader
|
||
Gregory Lundsgaard
operator steadicam
|
||
Gregory Lundsgaard
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray De La Motte
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Michael Genne
operator kamery
|
||
Leo J. Napolitano
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ken Nishino
operator kamery (asystent)
|
||
Dennis Seawright
operator kamery (asystent)
|
||
Clyde E. Bryan
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Dan Delgado
oświetlenie
|
||
Thomas Gibson
mistrz oświetlenia
|
||
Daniel C. Gold
prowadzący ostrość
|
||
Aaron Pazanti
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ron Phillips
fotosista
|
||
Gregory J. Schmidt
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Nick Shuster
operator kamery (asystent)
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Suzanne Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mady Manson Burza
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Paul A. Calabria
treser zwierząt
|
||
Gregory Manson
księgowy produkcji
|
||
Cathy Perry Marshall
dubler
|
||
Richard E. Wacker
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…