Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mark Mylod |
9,0
|
|
Tanja Knight
(asystent)
|
||
Nico Sachse
(asystent)
|
||
Cindy Smith
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Edward Kitsis
(również) (twórca)
|
6,0
|
|
Adam Horowitz
(również) (twórca)
|
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Kathy Gilroy
producent
|
||
Brian Wankum
współproducent
|
||
Adam Horowitz
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Edward Kitsis
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Mark Mylod
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Steve Pearlman
producent wykonawczy
|
||
Dennis Swartman
kierownik produkcji
|
||
Clark Candy
koordynator produkcji
|
||
Christopher J. Ray
nadzorca postprodukcji
|
||
Mark Tachovsky
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ginnifer Goodwin
Królewna Śnieżka / Mary Margaret Blanchard
|
6,8
|
|
Jennifer Morrison
Emma Swan
|
6,4
|
|
Lana Parrilla
Regina Mills / Zła Królowa
|
||
Josh Dallas
David Nolan / Książę
|
||
Jared Gilmore
Henry Mills
|
5,5
|
|
Raphael Sbarge
Archie Hopper / Jiminy Świerszcz
|
||
Jamie Dornan
Szeryf Graham
|
7,6
|
|
Robert Carlyle
Pan Gold / Rumpelsztyk
|
7,4
|
|
Tony Amendola
Geppetto / Marco
|
||
Lee Arenberg
Gburek / Leroy
|
||
Peter Bryant
Strażnik więzienny
|
||
Warren Christie
Ryan
|
||
Beverley Elliott
Babcia
|
||
Meghan Ory
Czerwony Kapturek / Ruby
|
||
Keegan Connor Tracy
Błękitna Wróżka
|
6,7
|
|
James Bamford
Czarny rycerz
|
||
Michael Coleman
Wesołek
|
||
Keith Dallas
Taksówkarz
|
6,0
|
|
Jakob Davies
Pinokio
|
||
Faustino Di Bauda
Śpioszek
|
||
Darla Fay
Kobieta w autobusie
|
||
David-Paul Grove
Mędrek
|
||
Jeffrey Kaiser
Gapcio
|
||
Gabe Khouth
Apsik
|
6,0
|
|
Mig Macario
Nieśmiałek
|
||
Tom Pickett
Biskup
|
||
Darren Dolynski
Nerwowy strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steven Fierberg
(kierownik zdjęć)
|
||
Tony Hyland
(główna pomoc techniczna)
|
||
Charles Koetke
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham
(również) (temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Eduardo Castro | ||
Jana MacDonald
(nadzorca kostiumów)
|
8,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Julie Monroe |
8,0
|
|
Henk Van Eeghen | ||
David Kaldor
(dodatkowy)
|
||
Paul Mendoza
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Victoria Down
główny charakteryzator
|
||
Rachel Griffin
efekty specjalne makijażu
|
||
Sanna Seppanen
główny stylista
|
||
Jenny Amberson
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natasha Ladek
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Worthington
scenograf
|
||
Shannon Grover
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Lane
dekorator wnętrz
|
||
Bill Burd
główny rekwizytor
|
||
Jesse Joslin
główny architekt
|
||
John Gallagher
ilustrator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodrigo Segovia
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Thomas DeGorter
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Frank Morrone
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tom E. Dahl
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark D. Fleming
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank Morrone
mikser ponownego nagrania
|
||
Scott Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…