Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Afonso Poyart |
1,0
|
|
Christopher S. Bryson
(asystent)
|
||
Irina Bryson
(asystent)
|
||
Matt McKinnon
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sean Bailey |
1,0
|
|
Ted Griffin |
6,0
|
|
Peter Morgan |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Thomas Augsberger
producent
|
||
Claudia Bluemhuber
producent wykonawczy
|
||
Justin Diener
producent liniowy
|
||
Matthias Emcke
producent
|
||
Beau Flynn
producent
|
||
Jacob Pechenik
producent wykonawczy
|
||
Tripp Vinson
producent
|
||
Adam Yoelin
współproducent
|
||
Sean Bailey
producent wykonawczy
|
1,0
|
|
Anthony Hopkins
producent wykonawczy
|
8,8
|
|
Wendy Jacobson
współproducent
|
||
Gerd Schepers
producent wykonawczy
|
||
Jen Wall
kierownik produkcji
|
||
Kristen Troyansky
nadzorca postprodukcji
|
||
Chip Clanton
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Latisha Fortune
koordynator produkcji
|
||
Carmen K. Jones
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Colin Farrell
Charles Ambrose
|
7,6
|
|
Abbie Cornish
Katherine Cowles
|
7,2
|
|
Anthony Hopkins
John Clancy
|
8,8
|
|
Jeffrey Dean Morgan
Joe Merriwether
|
7,5
|
|
Matt Gerald
Sloman
|
7,0
|
|
Janine Turner
Elizabeth Clancy
|
||
Sharon Lawrence
Pani Ellis
|
||
Kenny Johnson
David Raymond
|
5,0
|
|
Jose Pablo Cantillo
Sawyer
|
||
Autumn Dial
Emma Clancy
|
7,0
|
|
Rey Hernandez
Gliniarz z psem
|
||
Joshua Close
Linus Harp
|
5,0
|
|
Frank Brennan
Minister
|
||
Kresh Novakovic
Kpt. Peterson
|
||
Russell Durham Comegys
Strzelec SWAT
|
||
Luisa Moraes
Victoria Raymond
|
8,0
|
|
Adam Boyer
Kapitan SWAT
|
||
Timothy Scott
Agent FBI
|
||
Jake Lawson
Szkicujący artysta
|
||
David Alessi
Oficer SWAT
|
||
Angela Kerecz
Prostytutka
|
||
Emily Chandler Westergreen
Szczęśliwa pacjentka
|
||
Niyi Oni
Fibbie
|
||
Jordan Woods-Robinson
Jeffrey Oldfield
|
||
Jeff Strickland
Oficer SWAT
|
||
Keith Ewell
Mosely
|
||
Malina Germanova
Przerażona kobieta
|
||
Richard A Moore
Oficer Witmire
|
||
Jeff Dandurand
Dreg
|
||
David Weiss
Oficer Waxman
|
||
Debi Kimsey
Wyzywająca, zamożna kobieta
|
||
Charles Lawlor
Patolog
|
||
Joey Phillips
Asystent patologa
|
||
Kathryn Mills
Młoda prostytutka
|
||
Tara Arroyave
Kelnerka
|
||
Frederick Carpenter
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marley Shelton
Laura Merriwether
|
6,8
|
|
Xander Berkeley
Pan Ellis
|
||
John Merical
Biznesmen w metrze
|
||
Bobby Burks
Sanitariusz
|
||
Christopher Beanland
Agent FBI / Doradca techniczny
|
||
Shaheed Malik
Oficer policji
|
||
Scott Ledbetter
Oficer policji
|
||
Adam Drescher
Bijący gliniarz
|
||
Richard Bristow
Peter Ward
|
||
Austin Huffmaster
Robert Ellis
|
||
Spring Leshiek
Absolwentka Uniwersytetu Stanford
|
||
Michael He
Dzieciak z sąsiedztwa
|
||
Kenesha Bolton
Przechodzień na dworcu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Becky Boyd
Krewna na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shelton Foreman
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mallory Haller
Obsługująca pogrzeb (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Koebel
Biznesmen w pociągu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Drew Lamkins
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Brendan Galvin |
7,0
|
|
Christopher Probst
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Landon Ruddel
(główna pomoc techniczna)
|
||
Vincent Gandolfi
(pomoc techniczna)
|
||
Jeff Ward
(pomoc techniczna)
|
||
Chelsea Clark-James
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
BT |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Denise Wingate | ||
E. Dee Biddlecome | ||
Anna Bourne | ||
Johnna Thomas | ||
Virginia Burton
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Lucas Gonzaga | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bill Johnson
efekty specjalne makijażu
|
||
Joe Matke
główny stylista
|
||
Carol Rasheed
główny charakteryzator
|
||
Nikoletta Skarlatos
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nikoletta Skarlatos
projektant makijażu
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Cameron Beasley
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Brad Ricker
scenograf
|
8,0
|
|
Frank Galline
dekorator wnętrz
|
||
Eric J. Bates
główny rekwizytor
|
||
Michael A. Casey
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Sam Carter
rekwizytor
|
||
Mike Ellison
główny konstruktor dekoracji
|
||
Carrie Cantwell
projektant graficzny
|
||
Sunny Hahlen
malarz
|
||
Gabe Harrington
rekwizytor
|
||
Jeffrey Harris
stolarz
|
||
Jayme Leach Long
projektant wnętrz
|
||
Drew Meyers
rekwizytor
|
||
Drew Monahan
projektant wnętrz
|
||
Erin Santini
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Justine Baker
operator postsynchronu
|
||
Freddy Chancellor
mikrofoniarz
|
||
Martin Czembor
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Ruy García
mikser ponownego nagrania
|
||
Ruy García
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sean Garnhart
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Kurihara
operator dźwięku
|
||
Shirley Libby
mikser
|
||
Bill Orrico
montaż dźwięku
|
||
Brian Tarlecki
operator postsynchronu
|
||
Roland Vajs
montaż postsynchronu
|
||
Roland Vajs
montaż dialogów
|
||
Steven Visscher
montaż imitacji
|
||
Aminé Ramer
nadzorca muzyki
|
||
Richard Ziegler
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Sergio Farjalla Jr.
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
David Fletcher
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Paul Causey
technik
|
||
Michael H. Clark
technik
|
||
Jeremy Farlow
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Cj Cole
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rodrigo Elias
efekty wizualne
|
||
Randy Goux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
William Higgins
producent efektów wizualnych
|
||
Stefan Schneider
modelarz cyfrowy
|
||
Hoa Tran
efekty wizualne
|
||
Mark Edward Wright
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
|
6,0
|
|
Grady Allen Bishop
kierowca kaskader
|
||
Richard Burden
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
David Alessi
kierowca precyzyjny
|
||
Colin Cary
kierowca precyzyjny
|
||
John Casino
kaskader dublujący: Anthony Hopkins
|
||
Paul Chappell
kierowca precyzyjny
|
||
Tye Claybrook Jr.
kierowca precyzyjny
|
||
Laurie Creach
kierowca kaskader
|
||
Scott Dale
kaskader
|
||
Nick DeKay
kaskader dublujący: Colin Farrell
|
||
Nick DeKay
kaskader dublujący: Joshua Close
|
||
Troy Faruk
kierowca kaskader
|
||
Marian Green
kaskader
|
||
Gary Guercio
kierowca kaskader
|
||
Stefan Gutman
kierowca precyzyjny
|
||
Jim Henry
kierowca kaskader
|
||
Starlotte Smith Holguin
kaskader
|
||
Toby Holguin
koordynator kaskaderów
|
||
Ben Jensen
kaskader
|
||
Cal Johnson
kierowca kaskader
|
||
Bobby Jordan
kaskader
|
||
G. Peter King
kierowca kaskader
|
||
Scott Ledbetter
kierowca kaskader
|
||
Anderson Martin
kierowca kaskader
|
||
David Brian Martin
kaskader
|
||
Aaron Matthews
kaskader
|
||
Ed McDermott II
kaskader
|
||
L. Stephanie Ray
kierowca precyzyjny
|
||
Jim Recznik
kierowca precyzyjny
|
||
Jimmy Lee Sessoms
kierowca kaskader
|
||
Greg Sproles
kierowca kaskader
|
||
Luke Bareis
elektryk
|
||
Stephen Crowley
oświetlenie
|
||
Rami Elias
elektryk
|
||
Mike Gentry
elektryk
|
||
David McLendon
elektryk
|
||
David Miksch
elektryk
|
||
Christian Adam Moreno
elektryk
|
||
Peter Rosenfeld
operator steadicam
|
||
Nick Rowland
elektryk
|
||
Blake Tyers
fotosista
|
||
Carlos André Zalasik
operator kamery
|
||
David H. Kramer
dobór głosu
|
||
Dana Salerno
dobór lokalizacji
|
||
D.A. Sims
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lisa Zagoria
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jeff Hallman
dubler: Colin Farrell
|
||
Harvey Malkin
księgowy produkcji
|
||
Dave Moro
dubler: Anthony Hopkins
|
||
Carol Tresan
treser zwierząt
|
||
Greg Tresan
treser zwierząt
|
||
Brandi Leigh Lindsey
dubler: Abbie Cornish (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Badger
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…