Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hugh Hudson | ||
Marc Wolff | ||
Jonathan Benson
(asystent)
|
||
Inti Carboni
(asystent)
|
||
Jack Couffer
(reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Paula Milne | ||
Susan Shilliday |
8,0
|
|
Kuki Gallmann
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Stanley R. Jaffe
producent
|
||
Allyn Stewart
producent
|
||
John D. Schofield
współproducent
|
||
Terry Bamber
kierownik produkcji
|
||
Chris Wheeldon
kierownik produkcji
|
||
Yvonne Yaconelli
kierownik produkcji
|
||
Yvonne Yaconelli
nadzorca produkcji
|
||
Michael Saxton
nadzorca postprodukcji
|
||
Laura Cappato
koordynator produkcji
|
||
Rachel Kinnock
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kim Basinger
Kuki Gallmann
|
7,3
|
|
Vincent Perez
Paolo Gallmann
|
7,0
|
|
Liam Aiken
Emanuele Gallmann (lat 7)
|
||
Garrett Strommen
Emanuele Gallmann (lat 17)
|
||
Eva Marie Saint
Franca
|
||
Daniel Craig
Declan Fielding
|
6,7
|
|
Lance Reddick
Simon
|
||
Connie Chiume
Wanjiku
|
||
James Ngobese
Luka
|
||
Joko Scott
Mirimuk
|
||
Nick Boraine
Duncan Maitland
|
||
Susan Danford
Esther Maitland
|
||
Ian Roberts
Mike Donovan
|
||
Susan Monteregge
Karen Donovan
|
||
Jessica Perritt
Lady Diana Delemere
|
||
Stephen Jennings
Vincenzo
|
||
Patrick Lyster
Sven
|
7,0
|
|
Winston Ntshona
Wódz Pokotów
|
||
John Carson
Dyrektor Pembroke
|
||
Shannon Esra
Siri
|
||
Theo Landey
Sam
|
||
Nick Lorentz
Aiden Whittaker
|
||
Valeria Cavalli
Marina
|
||
Allison Daugherty Smith
Luciana
|
||
Paolo Lorimer
Carlo
|
||
Federico Scribani
Massimo
|
||
Sophie Hayden
Gabriella
|
||
Giselda Volodi
Rachel
|
||
Daniela Foà
Maria
|
||
Kenneth Khambula | ||
Sabelo Ngobese
Młody Mapengo
|
||
Zacharia Phali
Mapengo
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bernard Lutic | ||
Adam Dale
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
7,0
|
|
Werner Bacciu
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Maurice Jarre | ||
Kostiumy | Ocena | |
Shirley Russell | ||
Donna O'Neal | ||
Marco Magno
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Scott Thomas | ||
Keith Mason
(asystent)
|
||
Nicci Van Niekerk
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Caroline Noble
projektant makijażu
|
||
Caroline Noble
projektant fryzur
|
||
Suzanne Belcher
projektant fryzur (druga ekipa)
|
||
Joan Giacomin
główny charakteryzator
|
||
Ronnie Specter
charakteryzator osobisty
|
||
Mitchell Stone
fryzjer osobisty
|
||
Suzanne Belcher
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Colin Shulver
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrew Sanders
scenograf
|
||
Andrea Faini
dyrektor artystyczny
|
||
Ben Scott
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Maggie Gray
dekorator wnętrz
|
||
Arthur Wicks
główny rekwizytor
|
||
Daniel Bacciu
rekwizytor
|
||
Mark Auret
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ian Fuller
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Derek Lomas
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Grahame Peters
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Higham
montaż muzyki
|
6,0
|
|
Graham Sutton
montaż muzyki
|
||
John Ireland
montaż postsynchronu
|
||
Robert Ireland
montaż postsynchronu
|
||
Jez Spencer
operator postsynchronu (asystent)
|
||
Graham Daniel
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
Clive Winter
mikser
|
||
Matthew Desorgher
mikrofoniarz
|
||
Ian Macbeth
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Curt Sobel
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Andrew Robertson
koordynator efektów specjalnych
|
||
Janek Zabielski
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Christa Schamberger
nadzorca doboru obsady
|
||
Patricia McCorkle
dobór obsady
|
||
Patsy Pollock
dobór obsady
|
||
Shaheen Baig
dobór obsady (asystent)
|
||
Sarah Spearing
dobór obsady (asystent)
|
||
Ralph Maiers
nadzorca komponowania
|
||
Franco Maria Salamon
koordynator kaskaderów
|
||
Jason White
koordynator kaskaderów
|
||
David Ambrosi
kaskader dublujący
|
||
Phil Adams
kaskader
|
||
Massimiliano Bianchi
układacz
|
||
Alastair Rae
operator kamery
|
||
Alastair Rae
operator steadicam
|
||
Gian Claudio Giacomini
operator kamery (asystent)
|
||
Stéphane Martin
operator kamery (asystent)
|
||
Dean Morrish
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Daniele Botteselle
oświetlenie
|
||
Cristiano Giavedoni
oświetlenie
|
||
Anthony Bannister
fotosista
|
||
Egon Endrényi
fotosista
|
||
Cristian Bobbo
elektryk
|
||
Cristiano Giavedoni
elektryk
|
||
Elvis Pasqual
elektryk
|
||
Jim Stockley
treser zwierząt
|
||
Daniela Berardi
księgowy produkcji
|
||
Andy Birmingham
księgowy produkcji
|
||
Charlotte Farrar
księgowy produkcji
|
||
Franco Penna
księgowy produkcji
|
||
Jay Roberts
księgowy (asystent)
|
||
Christopher Grandel
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Pham
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…