Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Robert Mulligan | ||
Joseph E. Kenney
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Stanley Shapiro | ||
Maurice Richlin | ||
Stanley Roberts
(historia)
|
||
Robert Russell
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Robert Arthur
producent
|
||
Henry Willson
współproducent
|
||
Raoul Walsh
producent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Muhl
kierownik produkcji
|
||
Ernest B. Wehmeyer
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rock Hudson
Robert L. Talbot
|
||
Gina Lollobrigida
Lisa Helena Fellini
|
7,3
|
|
Sandra Dee
Sandy Stevens
|
||
Bobby Darin
Tony
|
||
Walter Slezak
Maurice Clavell
|
||
Brenda de Banzie
Margaret Allison
|
||
Rossana Rory
Anna
|
||
Ronald Howard
Spencer
|
||
Joel Grey
Beagle
|
||
Ronnie Haran
Sparrow
|
||
Chris Seitz
Larry
|
||
Cindy Conroy
Julia
|
||
Joan Freeman
Linda
|
||
Nancy Anderson
Patricia
|
||
Michael Eden
Ron
|
||
Claudia Brack
Carol
|
||
Robert De Bernardis
Kierowca autobusu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Betty Foa
Elena (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katherine Guilford
Claire (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franco Leasi
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Nello Appodia
Zawiadowca stacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liliana Celli
Krawcowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pietro De Vico
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liana Del Balzo
Matka przełożona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Fawcett
Warren (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Maestri
Maria, pokojówka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Renato Malavasi
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Edy Nogara
Pokojówka Lisy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mimmo Poli
Komisarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stella Rho
Teresa, pokojówka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Milko Skofic Jr.
(niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stacy
Douglas (niewymieniony w czołówce)
|
||
Helen Stirling
Katherine (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francesco Tensi
Sekretarz Roberta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Milena Vukotic
Melinda, pokojówka (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
William H. Daniels
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hans J. Salter | ||
Russell Garcia
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Morton Haack | ||
Montaż | Ocena | |
Russell F. Schoengarth | ||
Muzyka | Ocena | |
Ethmer Roten
wykonawca muzyki (flet prosty)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Jack Freeman
charakteryzator
|
||
Larry Germain
fryzjer
|
||
Bud Westmore
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Henry Bumstead
dyrektor artystyczny
|
||
John P. Austin
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sash Fisher
dźwięk
|
||
Waldon O. Watson
dźwięk
|
||
Joseph Gershenson
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Raffaele Marino
oświetlenie
|
||
Léo L. Fuchs
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…