Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Lehmann |
8,0
|
|
Gabor Nagy
(asystent)
|
||
Enrico Coletti
(asystent)
|
||
Robert V. Girolami
(asystent)
|
||
Michael Alan Kahn
(asystent)
|
||
Barbara Farkas
(asystent)
|
||
Charlie Picerni
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven E. de Souza | ||
Bruce Willis
(historia)
|
8,5
|
|
Robert Kraft
(historia)
|
||
Daniel Waters |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Joel Silver
producent
|
||
Robert Kraft
producent wykonawczy
|
||
Michael Dryhurst
współproducent
|
||
Suzanne Todd
współproducent
|
||
David Willis
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bruce Willis
Hudson Hawk
|
8,5
|
|
Danny Aiello
Tommy Five-Tone
|
||
Andie MacDowell
Anna Baragli
|
7,2
|
|
James Coburn
George Kaplan
|
7,5
|
|
Sandra Bernhard
Minerva Mayflower
|
||
Richard E. Grant
Darwin Mayflower
|
||
Andrew Bryniarski
Butterfinger
|
7,0
|
|
Lorraine Toussaint
Almond Joy
|
||
David Caruso
Kit Kat
|
6,9
|
|
Don Harvey
Snickers
|
||
Frank Welker
Bunny, piesek (głos)
|
||
William Conrad
Narrator (głos)
|
||
Donald Burton
Alfred
|
||
Frank Stallone
Cesar Mario
|
||
Giselda Volodi
Mona Lisa
|
||
Stefano Molinari
Leonardo Da Vinci
|
||
Carmine Zozzora
Antony Mario
|
||
Leonardo Cimino
Kardynał
|
||
Scott H. Eddo
Jerry
|
||
Remo Remotti
Facet na ośle
|
||
Giangiacomo Colli
Kelner
|
||
John Lucantonio
Strażnik Watykanu
|
||
Burtt Harris
Gates
|
||
Frank Page
Kierowca Mario'a
|
||
Lisa Matthews
Dziewczyna w samochodzie
|
||
Michael Klastorin
Dean
|
||
Antonino Iuorio
Strażnik Watykanu
|
||
P. Randall Bowers
Pracownik więzienia
|
||
Arthur M. Wolpinsky
Ochroniarz więzienia
|
||
Robert Vazquez
Big Stan
|
||
John Savident
Aukcjoner
|
||
Courtenay Semel
Niegrzeczne dziecko
|
||
Massimo Ciprari
Papież
|
||
Douglas Brian Martin
Igg
|
||
Steven M. Martin
Ook
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dante Spinotti |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Robert Kraft | ||
Michael Kamen | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marilyn Vance |
9,0
|
|
Jacqueline G. Arthur
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Chris Lebenzon |
8,0
|
|
Michael Tronick |
7,0
|
|
Jonathan Cates
(asystent)
|
||
Mark Herman
(asystent)
|
||
Laura Krumholz
(asystent)
|
||
Tara Timpone
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Dryhurst
charakteryzator
|
||
Richard Snell
charakteryzator
|
||
Paolo Franceschi
fryzjer
|
||
Josée Normand
fryzjer osobisty
|
||
Thomas R. Burman
efekty specjalne makijażu
|
||
Bari Dreiband-Burman
efekty specjalne makijażu
|
||
Scott H. Eddo
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scott H. Eddo
efekty specjalne makijażu
|
||
R. Christopher Biggs
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
John R. Jensen |
7,0
|
|
Jackson De Govia | ||
Francesco Chianese
dyrektor artystyczny
|
||
Lee Fisher
dyrektor artystyczny
|
||
Woods Mackintosh
dyrektor artystyczny
|
||
Leonardo Coen Cagli
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Bruno Amalfitano
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Carl Schmidt
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael J. Benavente
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Scott Hecker
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dave Kulczycki
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Morris
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rodger Pardee
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rusty Amodeo
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Glenn E. Anderson
mikser (Los Angeles)
|
||
George Berndt
nadzorca postsynchronu
|
||
Rene Borisewitz
mikser
|
||
A. Coletta
operator dźwięku (druga ekipa) (Rzym) (Budapeszt)
|
||
Clive Copland
mikrofoniarz
|
||
Susan Dudeck
montaż postsynchronu
|
||
John Duvall
montaż imitacji
|
||
Christopher Flick
montaż imitacji
|
||
Peter Ilardi
mikser (Nowy Jork)
|
||
Rick Kline
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Greg Orloff
mikser imitacji
|
||
Lauren Palmer
montaż postsynchronu
|
||
Mark Pappas
montaż imitacji
|
||
Matt Patterson
operator dźwięku
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Daniel Rosenblum
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Jerry Ross
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Reilly Steele
mikser postsynchronu
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Peter Michael Sullivan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu
|
||
Hugo Weng
montaż dialogów
|
||
Karen G. Wilson
montaż dialogów
|
||
Gary Dowling
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philip Perkins
mikser (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Connie Brink
efekty specjalne
|
||
Gábor Budahazi
efekty specjalne
|
||
Steve Cullane
efekty specjalne
|
||
Gino De Rossi
efekty specjalne
|
||
Paul Knowles
efekty specjalne
|
||
Chris Corbould
technik
|
9,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Charlie Picerni
koordynator kaskaderów
|
||
Sandra Picerni
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Keii Johnston
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Aiello III
kaskader
|
||
Pete Antico
kaskader
|
||
Kenny Bates
kaskader
|
||
John Cade
kaskader
|
6,0
|
|
John Cenatiempo
kaskader
|
6,0
|
|
Frank Ferrara
kaskader
|
||
Tony Guida
kaskader
|
||
Keii Johnston
kaskader
|
||
Tom Morga
kaskader
|
||
Claudio Pacifico
kaskader
|
||
Chuck Picerni Jr.
kaskader
|
||
Steve Picerni
kaskader
|
||
Laura Santoni
kaskader
|
||
Tierre Turner
kaskader
|
||
Webster Whinery
kaskader
|
||
Chuck Zito
kaskader
|
7,0
|
|
Gene Harrison
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Hayden
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Kelso
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ferenc Novinecz
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gábor Piroch
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Abbott
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawn O'Neil
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lou Barlia
operator kamery
|
||
Florian Ballhaus
operator kamery (asystent)
|
||
Stefano Falivene
operator kamery (asystent)
|
||
Kevin Fitzpatrick
mistrz oświetlenia
|
||
Cristina Gauttieri
operator kamery (asystent)
|
||
Kerry Hayes
fotosista
|
||
Claudio Nannuzzi
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Marco Sacerdoti
operator kamery (asystent)
|
||
Donald E. Thorin Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Stephen Vaughan
fotosista
|
||
Elizabeth Ziegler
operator steadicam
|
||
Fabrizio Ancillai
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Becchio
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabio De Meis
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Hammond
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas C. Hart
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos Melville
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…