Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anton Corbijn |
7,3
|
|
Scott Kirby
(asystent)
|
||
Carlos Fidel
(asystent)
|
||
Caroline Kaempfer
(asystent)
|
||
Laura Mihartescu
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Corinne Le Hong
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Heiko Becker
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Bovell | ||
John le Carré
(powieść)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Stephen Cornwell
producent
|
||
Gail Egan
producent
|
||
Malte Grunert
producent
|
||
Simon Cornwell
producent
|
||
Andrea Calderwood
producent
|
||
John le Carré
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Tessa Ross
producent wykonawczy
|
||
Sam Englebardt
producent wykonawczy
|
||
William D. Johnson
producent wykonawczy
|
||
Helge Sasse
współproducent
|
||
Solveig Fina
współproducent
|
||
Arno Neubauer
kierownik produkcji
|
||
Jan Brandt
kierownik produkcji
|
||
Grit Belitz
koordynator produkcji
|
||
Rebekka Garrido
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Philip Seymour Hoffman
Günther Bachmann
|
7,7
|
|
Rachel McAdams
Annabel Richter
|
7,6
|
|
Willem Dafoe
Tommy Brue
|
8,0
|
|
Grigoriy Dobrygin
Issa Karpov
|
||
Homayoun Ershadi
Abdullah
|
||
Nina Hoss
Irna Frey
|
||
Daniel Brühl
Maximilian
|
7,6
|
|
Herbert Grönemeyer
Michael Axelrod
|
6,0
|
|
Mehdi Dehbi
Jamal
|
||
Rainer Bock
Dieter Mohr
|
6,0
|
|
Vicky Krieps
Niki
|
||
Kostja Ullmann
Rasheed
|
||
Franz Hartwig
Karl
|
||
Martin Wuttke
Admirał
|
||
Derya Alabora
Leyla Oktay
|
||
Tamer Yigit
Melik Oktay
|
||
Robin Wright
Martha Sullivan
|
7,0
|
|
Neil Malik Abdullah
Ochroniarz Abdullaha
|
||
Vedat Erincin
Właściciel sklepu
|
||
René Lay
Sparing partner
|
||
Georg Ebinal
Kierowca Axelroda
|
||
Bernhard Schütz
Otto Keller
|
||
Jessica Joffe
Lotta
|
||
Imke Büchel
Pani Elli
|
||
Ursina Lardi
Mitzi
|
||
Uwe Dag Berlin
Wytatuowany mężczyzna
|
||
Corinna Kropiunig
Samotnie tańcząca kobieta
|
||
Max Volkert Martens
Otto Burgdorf
|
||
Dennis Schäfer
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leif Altenburg
Przyjaciel Annabel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Benoît Delhomme
(kierownik zdjęć)
|
||
Max Mönig
(pomoc techniczna)
|
||
Tom Witt
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Herbert Grönemeyer |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Nicole Fischnaller | ||
Susanne Armbruster | ||
Jasmin Geckle | ||
Montaż | Ocena | |
Claire Simpson |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sharon Martin
projektant makijażu
|
||
Sharon Martin
projektant fryzur
|
||
Valeska Schitthelm
charakteryzator
|
||
Jenna Smith
charakteryzator
|
||
Lisa Edelmann
efekty specjalne makijażu
|
||
Valeska Schitthelm
fryzjer
|
||
Jenna Smith
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sebastian T. Krawinkel
scenograf
|
7,0
|
|
Sabine Engelberg
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Yesim Zolan
dekorator wnętrz
|
||
Esther Schreiner
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Henning Brehm
projektant graficzny
|
||
David Hoffmann
główny rekwizytor
|
||
Philipp Hübner
rekwizytor
|
||
Eva-Maria Müller
malarz
|
||
Jeannine Ullrich
rekwizytor
|
||
Jan Müller von der Haegen
rekwizytor
|
||
Johanna Wimmer
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christopher Atkinson
mikrofoniarz
|
||
Manfred Banach
operator dźwięku
|
||
Frank Kruse
projektant dźwięku
|
||
Alessandro Mongardini
operator postsynchronu
|
||
Beauxregard Neylen
mikser postsynchronu
|
||
Carsten Richter
imitator dźwięku
|
||
Jac Rubenstein
montaż postsynchronu
|
||
Jac Rubenstein
montaż dialogów
|
||
Tom Ryan
mikser postsynchronu
|
||
Martin Steyer
mikser ponownego nagrania
|
||
Hanse Warns
mikser imitacji
|
||
Hanse Warns
nadzorca imitacji
|
||
Peter Clarke
montaż muzyki
|
||
Milena Fessmann
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jina Jay
dobór obsady
|
||
Daniel Beckmann
główny zecer
|
||
Jean-Michel Boublil
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adriano Calafiore
zecer
|
||
Nane Kemper
producent efektów wizualnych
|
||
Thilo Kuther
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Christoph Roth
producent efektów wizualnych
|
||
Alessandro Rovere
montaż efektów wizualnych
|
||
Malte Sarnes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jeury Tavares
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ronnie Paul
koordynator kaskaderów
|
||
Josh Behjat
kaskader
|
||
James Bomalick
kaskader
|
||
Georg Ebinal
kaskader
|
||
Thomas Hacikoglu
kaskader
|
||
Dori Horvath
kaskader
|
||
Jürgen Klein
kaskader
|
||
René Lay
kaskader
|
||
Mike Luft
kaskader
|
||
Mike Möller
kaskader
|
||
Nils Rohde
kaskader
|
||
Marcel Stefanski
kaskader
|
||
Daniel Stockhorst
kaskader
|
||
Toni Varvasoudis
kaskader
|
||
Martin Winter
kaskader
|
||
Kerry Brown
fotosista
|
||
Sascha Görlich
mistrz oświetlenia
|
||
Christian Hitzler
elektryk
|
||
Golo Jahn
elektryk (Berlin)
|
||
Florian Kronenberger
oświetlenie
|
||
Georg Simmendinger
elektryk
|
||
Felix Weddige
elektryk
|
||
Niko Wunder
elektryk
|
||
Simone Bär
dobór obsady (Europa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…