Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Cornell | ||
Chitra F. Mojtabai
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Hugh Rawson
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Daniel M. Stillman
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Craig Bolles
(asystent) (Australia)
|
||
Maria Phillips
(asystent) (Australia)
|
||
Mark Turnbull
(asystent) (Australia)
|
||
P.J. Voeten
(asystent) (Australia)
|
||
Delvene Delaney
(asystent) (Australia)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Paul Hogan | ||
Brett Hogan | ||
Producenci | Ocena | |
John Cornell | ||
Paul Hogan
producent wykonawczy
|
||
Jane Scott | ||
Aktorzy | Ocena | |
Paul Hogan
Michael J. "Crocodile" Dundee
|
||
Linda Kozlowski
Sue Charlton
|
||
John Meillon
Walter Reilly
|
||
Ernie Dingo
Charlie
|
||
Steve Rackman
Donk
|
||
Gerry Skilton
Nugget
|
||
Gus Mercurio
Frank
|
||
Jim Holt
Erskine
|
||
Alec Wilson
Denning
|
||
Maggie Blinco
Ida
|
||
Bill Sandy
Teddy
|
||
Mark Saunders
Diamond
|
||
Betty Bobbit
Meg, turystka
|
||
Jim Cooper
Brat Dorrigo
|
||
Sam Cooper
Brat Dorrigo
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Russell Boyd |
7,0
|
|
Charlie Marroquin
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Peter Best | ||
Kostiumy | Ocena | |
Norma Moriceau |
7,0
|
|
Leah Holtzberg
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Cheryl Kilbourne-Kimpton
(garderoba) (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Kate Ross
(garderoba) (asystent) (Australia)
|
||
Deirdre N. Williams
(nadzorca garderoby) (Nowy Jork)
|
||
Montaż | Ocena | |
David Stiven | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Rob Robinson | ||
Dźwięk | Ocena | |
Terry Annesley
operator dźwięku (Australia)
|
||
Thomas Brandau
operator dźwięku (Nowy Jork)
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania (Nowy Jork)
|
||
Daniel F. Finnerty
dźwięk (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Leslie Gaulin
montaż imitacji (Nowy Jork)
|
||
Jerelyn J. Harding
montaż postsynchronu (Nowy Jork)
|
||
Kimberly Harris
montaż dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Frank Howard
montaż dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Victoria Martin
montaż imitacji (Nowy Jork)
|
||
Glen Marullo
mikser
|
||
F. Hudson Miller
montaż dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Lettie Odney
nadzorujący montaż postsynchronu (Nowy Jork)
|
||
Donald Ortiz
dźwięk (asystent) (Nowy Jork)
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania (Nowy Jork)
|
||
Penn Robinson
nadzorca dźwięku
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania (Nowy Jork)
|
||
Jerome R. Vitucci
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Mark J. Wasiutak
mikrofoniarz (Australia)
|
||
George Watters II
nadzorujący montaż dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Denise Whiting
montaż postsynchronu (Nowy Jork)
|
||
Danielle Wiessner
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Gary Wilkins
operator dźwięku (Australia)
|
||
Gary Wright
montaż dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Glenn Boswell
koordynator kaskaderów
|
||
Glenn Boswell
kaskader
|
||
Alan Gibbs
koordynator kaskaderów
|
||
Spike Silver
koordynator kaskaderów
|
||
Spike Silver
kaskader
|
||
Peter Bucossi
kaskader
|
||
Zev Eleftheriou
kaskader
|
||
Jack Gill
kaskader
|
||
David Medina
kaskader
|
||
Buddy Van Horn
kaskader
|
||
Kurt Bryant
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Alden
układacz
|
||
Richard Epper
układacz
|
||
Tim Gilbert
układacz
|
||
Mark Orrison
układacz
|
||
Larry McConkey
operator steadicam (Nowy Jork)
|
||
Philip A. Patterson
menedżer obiektów zdjęciowych (Australia)
|
Pozostałe
Proszę czekać…