Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Frank A. Caruso | ||
Sheldon Inkol
(asystent)
|
||
Evan Salusbury
(asystent)
|
||
Arthur Hagopian
(asystent)
|
||
Laurie Lambert
(asystent)
|
||
Elena Brennan
(asystent)
|
||
Rosaria Ligori
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jim Murray | ||
Naomi Knaff
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Thelon Oeming
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Patrice Perry
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Frank A. Caruso
producent
|
||
David Lees
kierownik produkcji
|
||
Richard Russell
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Mason
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Derek Oxley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Phil Skot
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Victoria Spence
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Shevon Fancy
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jalal Merhi
Alex Granger
|
||
Loren Avedon
Rick D'Angelo
|
||
Elise Muller
Eve Armitage
|
7,0
|
|
Brett Halsey
Damon Ramsay
|
||
Srdjan Nikolic
Vladimir Peskov
|
||
Lazar Rockwood
Viginiy Gorkin
|
||
Angelica Montesano
Tris
|
||
Kenneth McGregor
Eldon Reynolds
|
||
Scott Sawyer
Chick
|
||
Kalyna Newton
Tania Armitage
|
||
Frank A. Caruso
Fotograf / Morderca na zlecenie
|
||
Chris Bentz
Agent CIA
|
||
Scott Reid
Agent CIA
|
||
Richard Goodship
Agent CIA
|
||
Calvin Strachan
Agent CIA
|
||
Robert Warner
Agent CIA
|
||
Justin McWilliams
Agent CIA
|
||
Andrew Star
Agent CIA
|
||
Marlena von Kazmier
Kobieta w barze
|
||
Anna Lemay
Kobieta w barze
|
||
Roger Cromier
Barman
|
||
Ric Garcia
Awanturnik
|
||
Carlos Garcia
Awanturnik
|
||
Dan Hammond
Awanturnik
|
||
Tony Basile
Jocko, barman w klubie Vegas
|
||
John Miller
Menedżer klubu
|
||
Michael Chin
Lorenzo
|
||
Shevon Fancy
Dziewczyna Peskova
|
||
Elena Brennan
Dziewczyna Gorkina
|
||
Andy Samide
Operator komputera w klubie walk
|
||
Jay Newman
Zbir na parkingu
|
||
Chris Blake
Zbir na parkingu
|
||
Phil Nichols
Zbir na parkingu
|
||
Katie Gilson
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Lindsay Leighton
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Anna Kravchenko
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Rosalyn Clayton
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Brandy Deluzio
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Zennique Wilson
Tancerka w nocnym klubie
|
||
Evan Salusbury
Człowiek Peskova
|
||
Mel Bellisimo
Uczestnik walk
|
||
Dennis Carelli
Uczestnik walk
|
||
Karla Carrasco
Uczestniczka walk
|
||
Michael Corridore
Uczestnik walk
|
||
Nicholas Courchesne
Uczestnik walk
|
||
Vitorrio Fragola
Uczestnik walk
|
||
Sean Hiltemann
Uczestnik walk
|
||
Erken Imgashev
Uczestnik walk
|
||
Achilles Spartan Meridis
Uczestnik walk
|
||
Flavio Misuraca
Uczestnik walk
|
||
Alva Noel
Uczestnik walk
|
||
John Rivers
Uczestnik walk
|
||
Sean Stewart
Uczestnik walk
|
||
Remus Belu
Człowiek Peskova
|
||
Edward Boxler
Człowiek Peskova
|
||
Sam Haddad
Człowiek Peskova
|
||
Arthur Hagopian
Człowiek Peskova
|
||
Nika Belianina
Kelnerka w kasynie
|
||
Kristina Kulikow
Kelnerka w kasynie
|
||
Katie Park
Kelnerka w kasynie
|
||
Angie Sherritt
Barmanka w kasynie
|
||
Wes Boise
Bramkarz nocnego klubu
|
||
R.J. Parrish
Bramkarz nocnego klubu
|
||
Andrew Persaud
Bramkarz nocnego klubu
|
||
Kayam Rada
Bramkarz nocnego klubu
|
||
Cindy Constantakopoulos
Kobieta w klubie siedząca z Aleksem
|
||
Adrian Tai
Kobieta w klubie siedząca z Aleksem
|
||
Dan Hammond
Awanturnik
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Brad Hruboska | ||
Matt Jenkins
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jordan Jenkins
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Vezi Tayyeb | ||
Branislav Nakic
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Gaye Boston
(garderoba)
|
||
Jent 'Jynx' Loyst
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jay Guerriere | ||
Nicholas Ritchie
(asystent)
|
||
Branislav Nakic
(dodatkowy)
|
||
Chris Power
(dodatkowy)
|
||
William G. Bartlett
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Ken Davis
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marlena von Kazmier
główny charakteryzator
|
||
Kendal Deckert
charakteryzator
|
||
Moncia Fisher
charakteryzator
|
||
Anna Lemay
charakteryzator
|
||
Andres Vila
charakteryzator
|
||
Marlena von Kazmier
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Russell Chick
projektant wnętrz
|
||
Pat Kirkwood Halverson
projektant wnętrz
|
||
Andrei Traikovsky
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Daniel Chiasson
montaż dźwięku
|
||
Steve Munro
montaż dźwięku
|
||
Daniel Panimondo
montaż dźwięku
|
||
Justin Long-Him Shum
montaż dźwięku
|
||
Fred Zogg
montaż dźwięku
|
||
Justin McWilliams
operator dźwięku
|
||
Steve Munro
mikser ponownego nagrania
|
||
Fred Zogg
mikser ponownego nagrania
|
||
Antoni Shillolo
mikrofoniarz
|
||
Roger Wiegard
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Adam Rickman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Michael Bailey
operator kamery (asystent)
|
||
Jasper Vrakking
operator kamery (asystent)
|
||
Raj Rathaur
operator kamery (asystent)
|
||
William G. Bartlett
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jay Guerriere
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Carl Jenkins
oświetlenie
|
||
Frank Merino
oświetlenie
|
||
Julia Willie
oświetlenie (asystent)
|
||
Anya Shor
elektryk
|
||
Brad Smith
elektryk
|
||
Jay Newman
fotosista
|
||
William G. Bartlett
efekty wizualne
|
||
Ken Simpson
efekty wizualne
|
||
Branislav Nakic
kolorysta
|
||
Brenton Bentz
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Chris Woodward
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Thomas Bergeron
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…