Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bill Condon |
4,7
|
|
Barrie McCulloch
(asystent)
|
||
Charlie Reed
(asystent)
|
||
Tobias Asam
(asystent) (Niemcy)
|
||
Kilian Bold
(asystent-stażysta)
|
||
Matthew Brown
(asystent) (dodatkowy) (Berlin)
|
||
David Cain
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Caroline De Maeyer
(asystent)
|
||
Philipp Kramer
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Josh Singer
(adaptacja)
|
6,0
|
|
Daniel Domscheit-Berg
(książka "Inside WikiLeaks: My Time with Julian Assange at the World's Most Dangerous Website")
|
||
Luke Harding
(książka "WikiLeaks: Inside Julian Assange's War on Secrecy")
|
7,0
|
|
David Leigh
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Steve Golin
producent
|
||
Michael Sugar
producent
|
||
Paul Green
producent wykonawczy
|
||
Jonathan King
producent wykonawczy
|
||
Richard Sharkey
producent wykonawczy
|
||
Jeff Skoll
producent wykonawczy
|
||
Jim Shamoon
producent wykonawczy (Kenia)
|
||
Hilde De Laere
współproducent
|
||
Jack Morrissey
współproducent
|
||
Emmeline Yang
współproducent
|
||
Greg Yolen
współproducent
|
||
Leifur B. Dagfinnsson
kierownik produkcji (Islandia)
|
||
Mathias Schwerbrock
kierownik produkcji (Niemcy)
|
||
Mario Zvan
kierownik produkcji (Kenia)
|
||
Sam Breckman
kierownik produkcji
|
||
Richard Sharkey
kierownik produkcji
|
||
Luke Stevenson
kierownik produkcji
|
||
Nadine Borreman
kierownik produkcji (Belgia)
|
||
Finnur Jóhannsson
kierownik produkcji (Islandia)
|
||
Hemal Shah
kierownik produkcji (Kenia)
|
||
Sandro Silva
kierownik produkcji (Niemcy)
|
||
David Cain
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sonja B. Zimmer
nadzorca produkcji (Niemcy)
|
||
Jennifer Lane
nadzorca postprodukcji
|
||
Kristen Troyansky
koordynator postprodukcji
|
||
Alex Molden
koordynator produkcji
|
||
Birna Paulina Einarsdottir
koordynator produkcji (Islandia)
|
||
Consolata Karani
koordynator produkcji (Kenia)
|
||
Linda Kornemann
koordynator produkcji (Niemcy)
|
||
Verena Hassani
koordynator produkcji (Niemcy)
|
||
Kris Verschooten
koordynator produkcji (Belgia)
|
||
Kevin Baulcomb
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Helga K. Bjarnason
koordynator produkcji (asystent) (Islandia)
|
||
Ine Tassignon
koordynator produkcji (asystent) (Belgia)
|
||
Karl Sigurdarson
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Capaldi
Alan Rusbridger
|
||
David Thewlis
Nick Davies
|
7,5
|
|
Anatole Taubman
Holger Stark
|
7,0
|
|
Alexander Beyer
Marcel Rosenbach
|
||
Philip Bretherton
Bill Keller
|
||
Dan Stevens
Ian Katz
|
7,3
|
|
Daniel Brühl
Daniel Berg
|
7,6
|
|
Benedict Cumberbatch
Julian Assange
|
8,2
|
|
Jamie Blackley
Ziggy
|
||
Ludger Pistor | ||
Alicia Vikander
Anke Domscheit
|
7,4
|
|
Michael Kranz
Otto
|
||
Christin Nichols
Dziewczyna Ottona
|
||
Lucinda Raikes
Matka Juliana
|
||
Michael Culkin
Ralph Zilke
|
7,0
|
|
Axel Milberg
Hans
|
||
Moritz Bleibtreu
Marcus
|
6,6
|
|
Carice van Houten
Birgitta Jonsdottir
|
7,4
|
|
Laura Linney
Sarah Shaw
|
6,8
|
|
Anthony Mackie
Sam Coulson
|
7,1
|
|
Stanley Tucci
James Boswell
|
7,8
|
|
Alexander Siddig
Dr Tarek Haliseh
|
7,1
|
|
Egill Helgason
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ahmad Zarabi
Hinduski dziennikarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Akinloye
Pasażer linii lotniczych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pascaline Crêvecoeur
Kobieta w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yuval David
Dziennikarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Meister Devgan
Haker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Turner
Reporter "New York Times" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Egor Savin
Komparse (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Talo
Kierownik planu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bjarni Gautur
Protestujący Islandczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tobias A. Schliessler |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Carter Burwell |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Shay Cunliffe | ||
Montaż | Ocena | |
Virginia Katz |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anne Moralis
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Tildesley
scenograf
|
8,0
|
|
Denis Schnegg
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Véronique Melery
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucy Bevan
dobór obsady
|
||
Tinna Aðalbjörnsdóttir
dodatkowy dobór obsady (Islandia)
|
||
Vanessa Baker
dobór głosu
|
||
Andrea Brabin
dobór obsady (Islandia)
|
||
Senne De Beul
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Jessie De Leeuw
dobór obsady (Belgia)
|
||
Lucky Englander
dobór obsady (Europa Środkowa)
|
||
Dann Fink
dobór głosu
|
||
Fritz Fleischhacker
dobór obsady (Europa Środkowa)
|
||
Jelle Gordyn
dobór obsady (Belgia)
|
||
Kathleen Hänisch
dobór obsady (asystent) (Niemcy)
|
||
Anne Jacques
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Ruth Key
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anthony Malek
dobór obsady (asystent)
|
||
Viktor Renson
dobór obsady (Belgia)
|
||
Bruce Winant
dobór głosu
|
||
Liz Bichard
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johanna Ragwitz
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annika Sell
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea Quaglio
prowadzący ostrość (dodatkowe zdjęcia / Kenia)
|
Pozostałe
Proszę czekać…