Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marc Evans | ||
Scenariusz | Ocena | |
Laurence Coriat | ||
Producenci | Ocena | |
Reno Antoniades
producent wykonawczy
|
||
Amanda Boyle
producent towarzyszący
|
||
Paul Brett
producent wykonawczy
|
||
Pauline Burt
producent wykonawczy
|
||
Peter Clayton
współproducent wykonawczy
|
||
Christopher Figg
producent wykonawczy
|
||
Katie Goodson
producent towarzyszący
|
||
Sally Greene
producent wykonawczy
|
||
Linda James
producent wykonawczy
|
||
Dan Lupovitz
producent
|
||
Norman Merry
producent wykonawczy
|
||
Kathy Nettleship
producent liniowy
|
||
Keith Potter
producent wykonawczy
|
||
Tim Smith
producent wykonawczy
|
||
Grenville Thomas
producent wykonawczy
|
||
Robert Whitehouse
producent wykonawczy
|
||
Tony Williams
producent wykonawczy
|
||
Layla Blackman
nadzorca postprodukcji
|
||
Simon Churchill
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Minnie Driver
Vivienne Mae
|
6,8
|
|
Kristian Gwilliam
Hoople
|
||
Aneurin Barnard
Davey
|
5,0
|
|
Tom Rhys Harries
Evan
|
||
Adam Byard
Lewis
|
||
Danielle Branch
Stella
|
||
Kimberley Nixon
Vicki
|
7,0
|
|
Kayleigh Bennett
Dena
|
||
Darren Evans
Kenny
|
||
Dafydd Llyr-Thomas
Członek szkolnego chóru Cwmtawe / Syd
|
||
Robert Pugh
Dyrektor szkoły
|
6,7
|
|
Jodi Davis
Mandy
|
||
Ryan Hacker
Daz
|
||
Lewis Coster
Przyjaciel Davy'ego
|
||
Sam Shervill
Przyjaciel Davy'ego
|
||
Aled Pugh
Tim
|
||
Kyle Lewis
Skin
|
||
James Morgan
Skin
|
||
David Garner
Mac
|
||
Owen Teale
Ojciec Davy'ego
|
6,7
|
|
Sam Pulsford
Angus
|
||
Janice Watts
Niania Davy'ego
|
||
Rhys Rusbatch
Swansea Bloke
|
||
Lauren Bennet
Przyjaciółka Stelli
|
||
Hollie Blundell
Przyjaciółka Stelli
|
||
George MacKay
Jake
|
||
Julia Perez
Sylvie
|
||
Haydn Gwynne
Panna Valentine
|
6,0
|
|
Steve Speirs
Pan Cafferty
|
||
Glyn Pritchard
Pan Gill
|
||
Rebecca Watkins
Wredna dziewczyna
|
||
Jonny Vaughton
Pan Swinton
|
||
Di Botcher
Mama Viv
|
||
Alun Raglan
Rhys
|
||
Connagh Howard
Marvin
|
||
Roger Evans
Pan Chisolm
|
||
Becky Craven
Dawn
|
||
Russell Gomer
Pan Grayson
|
||
Clive Brill
Pan Lee
|
||
Sydon Anthony Dayes
Tancerz
|
||
Daniel Ovel
Tancerz
|
||
Femi Oyewole
Tancerka
|
||
Rebecca Williams
Tancerka
|
||
Curtis Young
Tancerz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Charlotte Bruus Christensen
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Joby Talbot | ||
Kostiumy | Ocena | |
Stewart Meachem | ||
Montaż | Ocena | |
Mali Evans | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jo Evans
projektant fryzur
|
||
Jo Evans
projektant makijażu
|
||
Candis Glenton
charakteryzator
|
||
Juliet Ireland
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Lesley Lamont-Fisher
charakteryzator osobisty: Minnie Driver
|
||
Paul Paintin
charakteryzator
|
||
Lynda Pearce
charakteryzator
|
||
Gilly Popham
nadzorca charakteryzacji
|
||
Claire Williams
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Charlotte Connolly
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catherine Davies
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jacqueline Abrahams
scenograf
|
7,0
|
|
Carly Reddin
dyrektor artystyczny
|
||
Simon Bradbury Philip
główny rekwizytor
|
||
Toby Cowley
główny architekt
|
||
Matt Watts
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Botham
mikrofoniarz
|
||
Paul Cotterell
mikser postsynchronu
|
||
Ivor Cutler
dźwięk
|
||
Lou Franklin
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Simon Fraser
mikser
|
||
Stephen Griffiths
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Hanks
imitator dźwięku
|
||
Zane Hayward
montaż dźwięku
|
||
Rob Hughes
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Shelley
montaż postsynchronu
|
||
Andy Shelley
montaż dialogów
|
||
Tam Shoring
mikrofoniarz
|
||
Simon Trundle
mikser imitacji
|
||
Ian Waggott
imitator dźwięku
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Henry Brook
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jessica Ronane
dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…