Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stephen Norrington | ||
Vic Armstrong
(reżyser drugiej ekipy)
|
3,0
|
|
Mike Benson
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Eddie Perez
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Rich Thorne
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Richard Graysmark
(asystent)
|
||
Andy Howard
(asystent)
|
||
K.C. Colwell
(asystent)
|
||
Mishka Cheyko
(asystent)
|
||
František Rezek
(asystent)
|
||
Scott Robinson
(asystent)
|
||
Mark Taylor
(asystent)
|
||
Adrian Toynton
(asystent)
|
||
Jiří Ostrý
(asystent)
|
||
Zusana Kobedova
(asystent)
|
||
Adam Somner
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Philip Seeger
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Terry Needham
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Matt Merina
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark Inglis
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Gabriela Glass
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeff Bilger
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
James Robinson |
4,0
|
|
Alan Moore
(komiksy)
|
9,0
|
|
Kevin O'Neill
(komiksy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Trevor Albert
producent
|
||
Don Murphy
producent
|
||
Trevor Albert
producent wykonawczy
|
||
Sean Connery
producent wykonawczy
|
8,5
|
|
Mark Gordon
producent wykonawczy
|
||
Michael Nelson
współproducent
|
||
Michael Nelson
kierownik produkcji
|
||
Mirka Janatova
kierownik produkcji
|
||
Branko Jehlar
kierownik produkcji
|
||
Mike Nelson
kierownik produkcji
|
||
Michelle Weller
kierownik produkcji
|
||
Elena Zokas
kierownik produkcji
|
||
Tomáš Rotnágl
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jan Strašík
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carlo Pratto
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Doris Donnenberg
nadzorca produkcji
|
||
Daniel Frisch
nadzorca produkcji
|
||
Charlie Davis
nadzorca produkcji
|
||
Holly Hagy
koordynator produkcji
|
||
Brooke Keesling
koordynator produkcji
|
||
Susan Hartmann
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jeffrey Caruso
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peta Wilson
Mina Harker
|
6,9
|
|
Max Ryan
Dante Inferno
|
8,0
|
|
Sean Connery
Allan Quatermain
|
8,5
|
|
Stuart Townsend
Dorian Gray
|
8,0
|
|
Shane West
Tomek Sawyer
|
6,9
|
|
Tony Curran
Niewidzialny człowiek
|
||
Jason Flemyng
Dr Henry Jekyll / Pan Hyde
|
||
Naseeruddin Shah
Kapitan Nemo
|
||
Tom Goodman-Hill
Sanderson Reed
|
||
Richard Roxburgh
Fantom
|
||
David Hemmings
Nigel
|
||
Ellen Savaria
Rekordzistka
|
||
Terry O'Neill
Ishmael
|
||
Rudolf Pellar
Draper
|
||
James Babson
Marksman
|
6,0
|
|
Robert Orr
Biegnący oficer
|
||
Michael McGuffie
Gliniarz
|
||
Joel Kirby
Gliniarz
|
||
Ewart James Walters
Toby
|
||
Michal Grün
Zabójca
|
||
Robert Vahey
Starszy łowca
|
||
Sylvester Morand
Stary Treveler
|
||
Mariano Titanti
Edgar Shreave
|
||
Huggy Leaver
Taksówkarz Hanson
|
||
Pavel Bezděk
Celny strzelec
|
||
Stanislav Adamickij
Celny strzelec
|
||
San Shella
Przerażony członek załogi
|
||
Riz Meedin
Członek załogi na Weneckiej wieży dowodzenia
|
||
Neran Persaud
Członek załogi Patel
|
||
Andrew Rajan
Członek załogi przy słuchawce
|
||
Winter Ave Zoli
Eva (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Brown
Ogłuszony strażnik
|
||
Aftab Sachak
Zdyszany członek załogi
|
||
Harmage Singh Kalirai
Członek załogi Chandra
|
||
Brian Caspe
Strażnik
|
||
Robert Goodman
Lokaj
|
||
Rene Hajek
Miotacz ognia
|
||
Semere-Ab Etmet Yohannes
Szaman
|
||
Marek Vašut
Żołnierz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dan Laustsen
(kierownik zdjęć)
|
||
Jiri Gazda
(główna pomoc techniczna)
|
||
Anthony T. Marra II
(główna pomoc techniczna)
|
||
Nick Ray
(główna pomoc techniczna)
|
||
Miroslav Vojkůvka
(pomoc techniczna)
|
||
Pavel Proisl
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Jitka Švecová | ||
Lisa Bojarski
(Peta Wilson)
|
||
Tim Aslam
(asystent)
|
||
Tracey Millar
(asystent)
|
||
Marco Scotti
(asystent)
|
||
Bela Friedlová
(garderoba)
|
||
Suzi Turnbull
(nadzorca kostiumów)
|
||
Hana Kucerova
(nadzorca kostiumów) (Republika Czeska)
|
||
Trevor Jones |
8,0
|
|
Jacqueline West |
8,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Paul Rubell |
9,0
|
|
Audrey Evans
(asystent)
|
||
Martin Hubáček
(asystent)
|
||
Andrew Loschin
(asystent)
|
||
Angie Luckey
(asystent)
|
||
Meghan L. Noble
(asystent)
|
||
Paul Parsons
(asystent)
|
||
Silja Tõnisson
(asystent)
|
||
Josh Campbell
(asystent)
|
8,0
|
|
Ken Blackwell
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Robert Duffy
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Rob Hinderstein
charakteryzator
|
||
Gabriela Poláková
charakteryzator
|
||
Paula Price
fryzjer
|
||
Paula Price
charakteryzator
|
||
Loulia Sheppard
fryzjer
|
||
Lesley Smith
fryzjer
|
||
Lesley Smith
charakteryzator
|
||
Brian Best
efekty specjalne makijażu
|
||
Neill Gorton
efekty specjalne makijażu
|
||
Ian Morse
efekty specjalne makijażu
|
||
Claire Folkard
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shaune Harrison
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Snyder
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Kretschmer
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carol Spier
scenograf
|
7,0
|
|
Marco Bittner Rosser
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Elinor Rose Galbraith
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Jindřich Kočí
dyrektor artystyczny
|
||
James McAteer
dyrektor artystyczny
|
||
James F. Truesdale
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Peter P. Nicolakakos
dekorator wnętrz
|
||
Patrick Banister
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
David Baxa
projektant wnętrz
|
||
Stephan O. Gessler
projektant wnętrz
|
||
Tomas Hais
rekwizytor
|
||
Milena Koubkova
projektant wnętrz
|
||
Ján Svoboda
projektant wnętrz
|
6,0
|
|
Tony Teiger
główny rekwizytor
|
||
Andy Thomson
projektant wnętrz
|
||
Grant Van Der Slagt
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Gordon White
projektant wnętrz
|
||
Martin Kubricht
rekwizytor
|
||
Brenton L. Lane
główny rekwizytor
|
||
Gordon Lebredt
projektant wnętrz
|
||
Josh Lusby
projektant wnętrz
|
||
Manuel Plank-Jorge
ilustrator
|
||
Dave Evans
zbrojmistrz
|
||
Scott Hamshere
zbrojmistrz
|
||
Sascha Robey
zbrojmistrz
|
||
Faujja Singh
zbrojmistrz
|
||
James Weston
zbrojmistrz
|
||
Dean Wolcott
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Phillip Tellez
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Erik Aadahl
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Gomillion
operator dźwięku
|
||
Dennis Rogers
operator dźwięku
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James Bolt
mikser ponownego nagrania
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Apted
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jim Brookshire
nadzorca postsynchronu
|
||
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Derek Casari
technik postsynchronu
|
||
Colin Cooper
operator postsynchronu
|
||
Susan Dawes
montaż dialogów
|
||
Peter Eusebe
mikrofoniarz
|
||
John P. Fasal
operator efektów dźwiękowych
|
||
Michal Holubec
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
Dave Kulczycki
montaż postsynchronu
|
||
Dave Kulczycki
montaż dialogów
|
||
Skip Longfellow
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Rodger Pardee
operator efektów dźwiękowych
|
||
Steve F. Price
montaż imitacji
|
||
Roman Rigo
mikrofoniarz
|
||
Jay Wilkinson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Rodger Pardee
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Coleman
programowanie muzyczne
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary Cohen
koordynator efektów specjalnych
|
||
Martin Pryca
koordynator efektów specjalnych
|
||
Dana H. Suddath
koordynator efektów specjalnych
|
||
Terry Glass
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jeremy Hays
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Nathan Franson
efekty specjalne
|
||
Thomas D. Bacho Jr.
technik
|
||
Dennis Briest
technik
|
||
Antonio Gomez-Rubio
technik
|
||
Mathew Horton
technik
|
||
Seth Peterson
technik
|
||
Steve Scotton
technik
|
||
Jan Singh
technik
|
||
Jirí Vater
technik
|
7,0
|
|
Michael S. Vincent
technik
|
||
Ian Wingrove
technik
|
5,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Donna Isaacson
dobór obsady
|
||
Lucinda Syson
dobór obsady
|
||
Kevin Abercrombie
kaskader
|
||
Lesley Aletter
kaskader
|
||
Daniel Arrias
kaskader
|
||
Steve Baruch
kaskader
|
||
Craig Baxley Jr.
kaskader
|
||
Rudolf Bok
kaskader
|
||
Radek Bruna
kaskader
|
||
Geo Corvera
kaskader
|
||
Tomas Ereminas
kaskader
|
||
Jonathan Eusebio
kaskader
|
||
Jiri First
kaskader
|
||
Kevin Foster
kaskader
|
||
Jiří Horký
kaskader
|
||
Martin Hub
kaskader
|
||
Vladislav Jacukevic
kaskader
|
||
Saulius Janavicius
kaskader
|
||
Shawn Kautz
kaskader
|
||
Frantisek Deak
kaskader
|
||
Kimo Keoke
kaskader
|
||
Jindrich Klaus
kaskader
|
||
Ales Kosnar
kaskader
|
||
Pavel Krátký
kaskader
|
||
Jiří Kraus
kaskader
|
||
Richard Kwon
kaskader
|
||
Robert Lahoda
kaskader
|
||
Miroslav Lhotka
kaskader
|
||
David Listvan
kaskader
|
||
Jan Loukota
kaskader
|
||
Ivan Mares
kaskader
|
||
John Medlen
kaskader
|
||
Dustin Meier
kaskader
|
||
David Motl
kaskader
|
||
Noon Orsatti
kaskader
|
||
Jaroslav Peterka
kaskader
|
||
Jan Petřina
kaskader
|
||
Monika Podzimkova
kaskader
|
||
Jaroslav Pšenička
kaskader
|
||
Shawn Robinson
kaskader
|
||
James Ryan
kaskader
|
||
Slava Samuchov
kaskader
|
||
Jiri Simberský
kaskader
|
||
Jirí Stránský
kaskader
|
||
Tomás Tobola
kaskader
|
||
Steve Upton
kaskader
|
||
Jan Vosmik
kaskader
|
||
Rudolf Vrba
kaskader
|
||
Scott Wilder
kaskader
|
||
Merritt Yohnka
kaskader
|
||
Randall Archer
układacz
|
6,0
|
|
Eddie Perez
choreograf walk
|
||
Dušan Hyška
koordynator kaskaderów
|
||
Paul J. Franklin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eddie Perez
koordynator kaskaderów
|
||
Tim Alexander
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pavel Cajzl
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Mark Dornfeld
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Brennan Doyle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Scott Gordon
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dion Hatch
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Gregory D. Liegey
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Lockwood
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jonah Loop
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ray McIntyre Jr.
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Robert Rossello
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dan Schmit
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Janek Sirrs
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas J. Smith
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Steve Street
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John E. Sullivan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alexandra Altrocchi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Garcia-Price
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dawn Brooks Macleod
koordynator efektów wizualnych
|
||
Phillip Moses
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jaime Norman
koordynator efektów wizualnych
|
||
Maureen O'Connor
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jonathan Stone
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michael Caplan
producent efektów wizualnych
|
||
Sarah Coatts
producent efektów wizualnych
|
||
Carole Cowley
producent efektów wizualnych
|
||
Ken Dailey
producent efektów wizualnych
|
||
John Follmer
producent efektów wizualnych
|
||
Vicki Galloway-Weimer
producent efektów wizualnych
|
||
Jason Heapy
producent efektów wizualnych
|
||
Kim Lavery
producent efektów wizualnych
|
||
George Macri
producent efektów wizualnych
|
||
Meredith Meyer-Nichols
producent efektów wizualnych
|
||
Karen M. Murphy
producent efektów wizualnych
|
||
Marilyn Nave
producent efektów wizualnych
|
||
Julie Orosz
producent efektów wizualnych
|
||
Rod Park
producent efektów wizualnych
|
||
Dominic Sidoli
producent efektów wizualnych
|
||
Mark Spatny
producent efektów wizualnych
|
||
Andrea D'Amico
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Shannon Blake Gans
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Bonnie Kanner
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Robert McInnis
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Mary Stuart
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Danny Albano
efekty cyfrowe
|
||
Jeremy Bloch
efekty cyfrowe
|
||
John Cassella
efekty cyfrowe
|
||
Ilyas Kaduji
efekty cyfrowe
|
||
Brennan Prevatt
efekty cyfrowe
|
||
Jared Sandrew
efekty cyfrowe
|
||
M. Zachary Sherman
efekty cyfrowe
|
||
Neal Sopata
efekty cyfrowe
|
||
Joel Behrens
efekty wizualne
|
||
Peter Kuran
efekty wizualne
|
||
Jeff Matakovich
efekty wizualne
|
||
Steve McGee
efekty wizualne
|
||
Katherine Roberts
efekty wizualne
|
||
James Waterhouse
efekty wizualne
|
||
Des Carey
montaż efektów wizualnych
|
||
Tommy Dorsett
montaż efektów wizualnych
|
||
Giancarlo Ganziano
montaż efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Jo Martin
montaż efektów wizualnych
|
||
Desi Ortiz
montaż efektów wizualnych
|
||
Kosta Saric
montaż efektów wizualnych
|
||
Colin Epstein
główny zecer
|
||
Debra Coleman
zecer
|
||
Simon Haslett
zecer
|
||
Lawrence Littleton
zecer
|
||
Joseph Bailey
zecer
|
||
Adrian Banton
zecer
|
||
Lizzie Bentley
zecer
|
||
R. Edward Black
zecer
|
||
Russell Bowers
zecer
|
||
Danny Brunton
zecer
|
||
Kelly Bumbarger
zecer
|
||
Douglas Aiken
zecer
|
||
Everett Burrell
zecer
|
||
Steve Caldwell
zecer
|
||
Warwick Campbell
zecer
|
||
Phil Carbonaro
zecer
|
||
Serena Chang
zecer
|
||
Keith Devlin
zecer
|
||
Mark Dick Danger Devlin
zecer
|
||
Gavin Digby
zecer
|
||
Steven Fagerquist
zecer
|
||
Patrick Flanagan
zecer
|
||
Tarn Fox
zecer
|
||
Adam Gascoyne
zecer
|
||
Tim Gibbons
zecer
|
||
Jim Gorman
zecer
|
||
Don Greenberg
zecer
|
||
Dan Harrod
zecer
|
||
Jeremy Hattingh
zecer
|
||
Shaina Holmes
zecer
|
||
Holly Gregory Horter
zecer
|
||
Simon Hughes
zecer
|
||
Michael Illingworth
zecer
|
||
Jody Johnson
zecer
|
||
Andreas Klein
zecer
|
||
Andreas Krein
zecer
|
||
Votch Levi
zecer
|
||
Andrew Lockley
zecer
|
||
Sarah Lockwood
zecer
|
||
Jim McVay
zecer
|
||
Alice Mitchell
zecer
|
||
Chris Morley
zecer
|
||
Brad Moylan
zecer
|
||
Paul Norris
zecer
|
||
Michele Sciolette
zecer
|
||
Jerry Sells
zecer
|
||
Brian Smallwood
zecer
|
||
Alex Smith
zecer
|
||
Sanju Travis
zecer
|
||
Dan Trezise
zecer
|
||
Mike Uguccioni
zecer
|
||
Devin Uzan
zecer
|
||
Amani Williams
zecer
|
||
Johnny Wilson
zecer
|
||
Sean Wilson
zecer
|
||
Jeff Zaman
zecer
|
||
Joel Ariniello
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kathryn Capri Dougan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lawrence Carroll
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Martin 'Smoke' Carroll
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shane Costar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dominic Daigle
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James D. Etherington
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Feinner
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Fortunato Frattasio
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christopher Grandel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bruce Harris
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James David Hattin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rob Hodgson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hong Kim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Erin Lippard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Scott Marshall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Peter Medrow
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lori C. Miller
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Terry Naas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shannon Noble
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rob Ozaeta
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jay Randall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew Romine
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kevin Struckman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nick Tesi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joel H. Thornton
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Erik Ellefsen
modelarz cyfrowy
|
||
Klaus Fuxjäger
operator kamery
|
||
Martin Grosup
operator kamery
|
||
Rodrigo Gutierrez
operator kamery
|
||
Martin Hume
operator kamery
|
||
Ren Messer
operator kamery (również) (asystent)
|
||
Sebastian Meuschel
operator kamery
|
||
John J. Moers
operator kamery
|
||
Jakub Dvorský
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Peter Field
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Julian Bucknall
operator kamery (asystent)
|
||
Jason Coop
operator kamery (asystent)
|
||
Tyler Allison
operator kamery (asystent)
|
||
Ladislav Hrubý
operator kamery (asystent)
|
||
Martin Maryska
operator kamery (asystent)
|
||
Zdenek Mrkvicka
operator kamery (asystent)
|
||
František Novák
operator kamery (asystent)
|
||
Martin Preiss
operator kamery (asystent)
|
||
Dean Thompson
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Wayne Baker
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Jürgen Vollmer
fotosista
|
||
Jan Carda
prowadzący ostrość
|
||
Igor Jelen
mistrz oświetlenia
|
||
Jan Borůvka
oświetlenie
|
||
Petr Konrád
oświetlenie
|
||
Shawn White
oświetlenie
|
||
Bob E. Krattiger
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Václav Čermák
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Antonio Soriano
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Danny Espey
elektryk
|
||
Lukas Jaromersky
elektryk
|
||
Bohumil Kapek
elektryk
|
||
Petr Svoboda
elektryk
|
||
R. Gern Trowbridge
elektryk
|
||
Karen Prell
animator
|
||
Jill Bennett
księgowy produkcji
|
||
Cynthia Quan
księgowy produkcji
|
||
Jody Beaudin
księgowy (asystent)
|
||
Karolina Cerna
księgowy (asystent)
|
||
George 'Skip' Henfling
księgowy (asystent)
|
||
Kirsten Anderson
księgowy (asystent)
|
||
Deborah Leakey
księgowy (asystent)
|
||
Eva Nietschová
księgowy (asystent)
|
||
Nancy A. Terriberry
księgowy (asystent)
|
||
Michele Wright
księgowy (asystent)
|
||
Robert Alonzo
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Alonzo
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christie Hayes
kaskader dublujący: Peta Wilson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Burden
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kurt Wiley
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Edwards
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Higgins
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Robert Alonzo
kaskader
|
||
Randall Archer
kaskader
|
6,0
|
|
Petr Bozdech
kaskader
|
||
Richard Burden
kaskader
|
6,0
|
|
Gabe Cronnelly
kaskader
|
||
Victor Gendrano Jr.
kaskader
|
||
Christie Hayes
kaskader
|
||
Jan Holíček
kaskader
|
||
Kevin L. Jackson
układacz
|
||
Kevin L. Jackson
kaskader
|
||
Hiro Koda
kaskader
|
||
Brad Martin
kaskader
|
||
Leo Stransky
kaskader
|
||
Jonas Tamulevigius
kaskader
|
||
David Vocenec
koordynator kaskaderów (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…