Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Nankin | ||
Kim MacLachlan
(asystent)
|
||
Daniela Barbosa
(asystent)
|
||
Fatima Palhetas
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Taylor
(również) (realizacja)
|
||
Rockne S. O'Bannon
(realizacja)
|
||
Kevin Murphy
(realizacja)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kevin Murphy
producent wykonawczy
|
||
Rockne S. O'Bannon
producent wykonawczy
|
||
Michael Taylor
producent wykonawczy
|
||
Michael Nankin
producent nadzorujący
|
||
Clara George
producent
|
||
Anupam Nigam
producent
|
||
Paul M. Leonard
producent
|
||
Norman Morrill
współproducent wykonawczy
|
||
Mike Gibson
współproducent
|
||
Brian A. Alexander
współproducent
|
||
Amanda Alpert Muscat
współproducent
|
||
Ryan Greig
współproducent
|
||
Todd Slavkin
konsultant produkcji
|
||
Darren Swimmer
konsultant produkcji
|
||
Shauna Jamison
kierownik produkcji
|
||
Cynthia Graves
koordynator produkcji
|
||
Karla Trujillo Villon
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Brett Roach
koordynator postprodukcji
|
||
Michael Freeman
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Grant Bowler
Joshua "Jeb" Nolan
|
||
Julie Benz
Amanda Rosewater
|
||
Stephanie Leonidas
Irisa Nyira
|
8,0
|
|
Tony Curran
Datak Tarr
|
||
Jaime Murray
Stahma Tarr
|
6,9
|
|
Graham Greene
Rafe McCawley
|
6,9
|
|
Mia Kirshner
Kenya Rosewater
|
6,9
|
|
Brittany Allen
Tirra
|
||
Dewshane Williams
Tommy LaSalle
|
||
Trenna Keating
Dr Meh Yewll
|
||
Jesse Rath
Alak Tarr
|
||
Nicole Muñoz
Christie McCawley
|
4,7
|
|
Barry Flatman
Płk Galen Marsh
|
6,0
|
|
Kaniehtiio Horn
Rynn
|
||
Kyle Mac
Kupak Kurr
|
||
Dominic Cuzzocrea
Shigustak Kurr
|
||
Jane Sowerby
Pani Kurr
|
||
Perry Mucci
Ozin
|
||
Monica Parker
Bailey
|
||
Gilles Savard
Lambert
|
||
Kevin Shand
Raiga
|
||
Katie Douglas
Młoda Irisa
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Thomas Burstyn
(kierownik zdjęć)
|
||
Adam McDonald
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bear McCreary | ||
Kostiumy | Ocena | |
Simonetta Mariano | ||
Kimberly Memory Stanley
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Patrick McMahon | ||
Gordon Antell
(asystent)
|
||
Cynthia Ludwig
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Colin Penman
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ryan Reed
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stephen Geaghan
scenograf
|
||
Susan Parker
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Dennis Davenport
dyrektor artystyczny
|
||
Christina Kuhnigk
dekorator wnętrz
|
||
Charles McGlynn
główny rekwizytor
|
||
Bill Vance
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Daniel Colman
projektant dźwięku
|
||
Michael Baber
montaż muzyki
|
||
Joe DeAngelis
mikser ponownego nagrania
|
||
Kenneth Kobett
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Laird McMurray
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…