Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Andrzej Maleszka |
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Marzena Wardzyk
(drugi reżyser)
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
||
Maciej Bąkowski
(drugi reżyser)
|
4 odcinki
2005 - 2008 |
||
Magdalena Gensler
(drugi reżyser)
|
3 odcinki
2004 |
||
Sylwia Czaplewska
(drugi reżyser)
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Adela Bednarska
(asystent)
|
3 odcinki
2008 |
||
Krzysztof Zbieranek
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2004 |
||
Renata Sobczak
(drugi reżyser)
|
1 odcinek
2005 |
||
Rafał Rossa
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Sebastian Petryk
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Artur Krawczyk
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Sylwia Krebs
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Andrzej Maleszka |
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Hanna Probulska
(redaktor)
|
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Magdalena Gensler
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
7 odcinków
2005 - 2008 |
||
Andrzej Serdiukow
producent
|
5 odcinków
2004 - 2005 |
||
Sławomir Jóźwik
producent / producent wykonawczy
|
5 odcinków
2005 - 2008 |
||
Magdalena Hołdun
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
5 odcinków
2006 - 2008 |
||
Piotr Gierszewski
producent wykonawczy
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Anna Brzywczy
producent wykonawczy / producent
|
3 odcinki
2004 |
||
Jan Kaczmarski
kierownik produkcji
|
3 odcinki
2004 |
6,0
|
|
Jolanta Jarzęcka-Sawka
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
3 odcinki
2004 |
||
Katarzyna Bastkowska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Anna Skraba
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
3 odcinki
2004 |
||
Kuba Kosma
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Jan Jaszczyński
kierownik produkcji (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Paweł Małkowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Magda Janowska
kierownik postprodukcji
|
3 odcinki
2008 |
||
Krzysztof Gierat
producent
|
2 odcinki
2006 |
||
Dariusz Małecki
producent wykonawczy
|
2 odcinki
2005 |
||
Tomasz Wnorowski
kierownik produkcji (asystent)
|
2 odcinki
2006 |
||
Mariusz Mielczarek
kierownik produkcji
|
1 odcinek
2005 |
||
Katarzyna Anczarska
kierownik produkcji
|
1 odcinek
2005 |
||
Anna Palka
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2006 |
||
Beata Pisula
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2006 |
||
Marcin Doś
kierownik produkcji (asystent)
|
1 odcinek
2006 |
||
Monika Lewicka
kierownik produkcji (asystent)
|
1 odcinek
2006 |
||
Grażyna Ostrowska-Szutta
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2005 |
||
Kacper Iskra
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
1 odcinek
2005 |
||
Krzysztof Saduś
kierownik produkcji (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Filip Fabiś
Filip / Alik
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Maja Tomawska
Tosia
|
3 odcinki
2008 |
||
Adam Szczegóła
Kuki
|
3 odcinki
2008 |
||
Maciej Wierzbicki
Max „Augustino”
|
3 odcinki
2008 |
||
Maciej Stolarczyk
Adam Szmydt / Maciej
|
2 odcinki
2005 |
||
Wojciech Molski
Adam Smoliński / Jacek
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
Joanna Ziętarska
Mała ciotka
|
2 odcinki
2008 |
||
Agnieszka Grochowska
Mama
|
2 odcinki
2008 |
7,4
|
|
Andrzej Chyra
Piotr, tata
|
2 odcinki
2008 |
7,6
|
|
Hanna Śleszyńska
Maryla Gruber, ciotka
|
2 odcinki
2008 |
6,3
|
|
Artur Dziurman
Tata Jacka, kolejarz
|
2 odcinki
2004 |
7,2
|
|
Dominika Kluźniak
Marcelina, gosposia ciotki
|
2 odcinki
2008 |
7,2
|
|
Mateusz Chorowski
Bulba, brat Bartka / Kuba Duszan
|
2 odcinki
2004 - 2006 |
||
Eryk Lubos
Akustyk / Mechanik
|
2 odcinki
2006 - 2008 |
7,9
|
|
Aleksandra Krzemieniecka
Dublerka małej ciotki
|
2 odcinki
2008 |
||
Michał Piela
Kierowca / Sprzedawca kredki
|
2 odcinki
2004 - 2008 |
7,4
|
|
Katarzyna Górska
/ Zuzia, siostra Bartka
|
2 odcinki
2004 - 2006 |
||
Filip Langa
Wiki
|
1 odcinek
2004 |
||
Jolanta Pęchorzewska
Jola Korcz
|
1 odcinek
2004 |
||
Kamil Grenda
Filip, brat Maćka
|
1 odcinek
2005 |
||
Zuzanna Gulczyńska
Marta
|
1 odcinek
2004 |
||
Jacek Adamczewski
Bartek
|
1 odcinek
2004 |
||
Madeline Page
Druga Jola
|
1 odcinek
2004 |
||
Maria Peszek
Mama Jacka
|
1 odcinek
2004 |
||
Danuta Stenka
Mama Wikiego
|
1 odcinek
2004 |
7,3
|
|
Ewa Telega
Mama Adama Szmydta
|
1 odcinek
2005 |
||
Kamil Mikucki
Filip, brat Maćka
|
1 odcinek
2005 |
||
Arkadiusz Glensk
Sebastian Gruber
|
1 odcinek
2006 |
||
Dominik Odroniec
Antek, przyjaciel Joli
|
1 odcinek
2004 |
||
Izabela Dąbrowska
Bibliotekarka
|
1 odcinek
2006 |
7,1
|
|
Agnieszka Sztuk
Dziennikarka
|
1 odcinek
2005 |
||
Dagmara Pięta
Siostra Wikiego
|
1 odcinek
2004 |
||
Małgorzata Prętka
Sandra, aktorka
|
1 odcinek
2004 |
||
Sylwia Pacho
Patrycja
|
1 odcinek
2005 |
||
Marcin Sztabiński
Nauczyciel
|
1 odcinek
2006 |
||
Wiktor Zborowski
Policjant
|
1 odcinek
2004 |
8,2
|
|
Janusz Michałowski
Sprzedawca psa husky
|
1 odcinek
2004 |
||
Katarzyna Skolimowska
Członkini jury konkursu „Rex Primus”
|
1 odcinek
2005 |
||
Ewa Konstancja Bułhak
Ewa Korcz, mama Joli
|
1 odcinek
2004 |
6,9
|
|
Emilia Krakowska
Szulcowa, babcia chłopców
|
1 odcinek
2005 |
6,9
|
|
Bartłomiej Topa
„Lupus”
|
1 odcinek
2005 |
7,5
|
|
Paweł Burczyk
Konferansjer w hipermarkecie
|
1 odcinek
2004 |
6,9
|
|
Tadeusz Wojtych
Członek jury konkursu „Rex Primus”
|
1 odcinek
2005 |
||
Bronisław Wrocławski
Reżyser serialu „Szczęśliwa ulica”
|
1 odcinek
2004 |
6,3
|
|
Piotr Gąsowski
Prowadzący telequiz
|
1 odcinek
2006 |
6,7
|
|
Andrzej Dołecki
Moro
|
1 odcinek
2004 |
||
Hanna Kochańska
Ekspedientka
|
1 odcinek
2005 |
||
Dariusz Biskupski
Bandyta
|
1 odcinek
2004 |
8,0
|
|
Andrzej Szopa
Właściciel gokartów
|
1 odcinek
2005 |
||
Władysław Grzywna
Tragarz
|
1 odcinek
2006 |
||
Magdalena Kizinkiewicz
Nauczycielka
|
1 odcinek
2004 |
||
Ewa Bukowska
Asystentka reżysera
|
1 odcinek
2004 |
7,0
|
|
Grzegorz Emanuel
Bandyta
|
1 odcinek
2004 |
||
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Sprzątaczka w szkole
|
1 odcinek
2004 |
||
Anna Guzik-Tylka
Konduktorka
|
1 odcinek
2008 |
6,2
|
|
Jacek Zawada
Tragarz
|
1 odcinek
2006 |
||
Anna Moskal
Basia, charakteryzatorka
|
1 odcinek
2004 |
||
Marta Furmaniak
Marta
|
1 odcinek
2005 |
||
Radosław Krzyżowski
Marek, konduktor
|
1 odcinek
2008 |
||
Krzysztof Stelmaszyk
Marek Turski, aktor, filmowy ojciec
|
1 odcinek
2004 |
7,4
|
|
Marcin Chochlew
Kucharz
|
1 odcinek
2008 |
5,7
|
|
Jakub Mikołajewski
Max
|
1 odcinek
2005 |
||
Paulina Brzęczek
Marcelina
|
1 odcinek
2006 |
||
Sylwia Nowiczewska
Kaja Wajnert, aktorka, filmowa matka
|
1 odcinek
2004 |
||
Katarzyna Maternowska
Kontrolerka w autobusie
|
1 odcinek
2004 |
5,5
|
|
Elżbieta Gruca
Kobieta w autobusie
|
1 odcinek
2008 |
||
Artur Janusiak
Kucharz
|
1 odcinek
2008 |
5,0
|
|
Bartosz Kańtoch
Sprzedawca okularów
|
1 odcinek
2008 |
||
Maria Borowska-Gasik
Strażniczka miejska
|
1 odcinek
2005 |
||
Robert Wabich
Strażnik miejski
|
1 odcinek
2005 |
||
Grażyna Zielińska
Sprzątaczka w pociągu
|
1 odcinek
2004 |
7,1
|
|
Kamil Cetnarowicz
Kontroler portowy
|
1 odcinek
2008 |
||
Michał Hęciak |
1 odcinek
2006 |
||
Jerzy Dominik
Wartownik przed budynkiem telewizji
|
1 odcinek
2004 |
||
Marcin Czarnik
Operator
|
1 odcinek
2005 |
||
Katarzyna Chmara
Sprzedawczyni w sklepie z farbami
|
1 odcinek
2004 |
||
Tomasz Nguyen |
1 odcinek
2006 |
||
Ryszard Gralak
Kierowca autobusu
|
1 odcinek
2008 |
||
Sebastian Konrad
Sprzedawca w Gamelandzie
|
1 odcinek
2004 |
||
Tomasz Sapryk
Kierownik telewizyjnego bufetu
|
1 odcinek
2004 |
7,1
|
|
Człowiek Nowej Ery
Raper
|
1 odcinek
2008 |
||
Grzegorz Kućma |
1 odcinek
2005 |
||
Marcin Pielak |
1 odcinek
2006 |
||
Maciej Gnatowski
Raper
|
1 odcinek
2008 |
||
Renata Gocławska |
1 odcinek
2005 |
||
Agnieszka Rudzińska |
1 odcinek
2006 |
||
Waldemar Czyszak
Robotnik
|
1 odcinek
2008 |
6,0
|
|
Katarzyna Kaźmierczak |
1 odcinek
2005 |
||
Krzysztof Matuszewski |
1 odcinek
2005 |
||
Paweł Tchórzelski
Robotnik
|
1 odcinek
2008 |
||
Maciej Kamiński
Kajtek, brat Bartka
|
1 odcinek
2004 |
||
Wiktor Luziński
Tymek, brat Bartka
|
1 odcinek
2004 |
||
Michał Białołęcki |
1 odcinek
2005 |
||
Aleksander Parol
Teoś, brat Bartka
|
1 odcinek
2004 |
||
Stanisław Dominiak |
1 odcinek
2005 |
||
Dariusz Szymaniak |
1 odcinek
2005 |
||
Mateusz Bujak |
1 odcinek
2005 |
||
Łukasz Dymowski |
1 odcinek
2005 |
||
Anna Śleżyńska |
1 odcinek
2005 |
||
Małgorzata Socha
Fryzjerka
|
1 odcinek
2006 |
6,8
|
|
Borys Szyc
Tata Ani
|
1 odcinek
2006 |
6,7
|
|
Janusz Chabior
Pracownik sklepu obuwniczego
|
1 odcinek
2006 |
7,7
|
|
Andrzej Gałła
Taksówkarz
|
1 odcinek
2006 |
||
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Mama Ani
|
1 odcinek
2006 |
||
Krzysztof Gosztyła
Lektor (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2004 |
7,3
|
|
Piotr Rękawik
„Klops”, kolega taty Ani
|
1 odcinek
2006 |
||
Przemysław Feliński |
1 odcinek
2006 |
||
Julia Krawczyńska
Ania
|
1 odcinek
2006 |
||
Mateusz Bednarz
Kacper
|
1 odcinek
2006 |
||
Łukasz Skrzypek |
1 odcinek
2006 |
||
Maksymilian Kuźma |
1 odcinek
2006 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Artur Przybysz
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Robert Szymański
(pomoc techniczna)
|
7 odcinków
2004 - 2008 |
||
Arkadiusz Tomiak |
4 odcinki
2004 - 2006 |
6,3
|
|
Tomasz Grzywacz
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2004 - 2006 |
||
Piotr Kuik
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Michał Hermanowski
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Henryk Jedynak
(operator obrazu) (asystent)
|
4 odcinki
2004 - 2008 |
||
Jakub Bednarek
(operator obrazu) (asystent)
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Zbigniew Gustowski
(operator obrazu) (asystent)
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Mikołaj Łebkowski |
3 odcinki
2008 |
||
Magdalena Symonowicz
(współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Rafał Anuszkiewicz
(współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Adam Jedynak
(współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Bolesław Kielak
(współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Michał Studniarek
(współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Krzysztof Jonak
(pomoc techniczna)
|
3 odcinki
2008 |
||
Robert Carek
(pomoc techniczna)
|
3 odcinki
2008 |
||
Kamil Król |
2 odcinki
2005 |
||
Zbigniew Jakubowski
(operator obrazu) (asystent)
|
2 odcinki
2004 |
||
Bogdan Mikołajczuk
(pomoc techniczna)
|
2 odcinki
2005 |
||
Cezary Busiło
(pomoc techniczna)
|
2 odcinki
2004 |
||
Karol Pupiec
(pomoc techniczna)
|
2 odcinki
2008 |
||
Michał Englert |
1 odcinek
2006 |
6,4
|
|
Paweł Żelasko
(operator obrazu) (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Zbigniew Bończyk
(operator obrazu) (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Krzysztof Ciołkowski
(operator obrazu) (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Paweł Dylik
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2006 |
||
Sebastian Frąc
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2006 |
||
Artur Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Bogusław Dąbrowski
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2004 |
||
Artur Lange
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Maciej Żmijewski
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Filip Dąbrowski
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2006 |
||
Dominik Nowakowski
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Tomasz Łopaciński
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Emil Ciołkowski
(pomoc techniczna)
|
1 odcinek
2005 |
||
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Krzesimir Dębski |
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Ewa Krauze |
5 odcinków
2006 - 2008 |
||
Tomasz Rakowski
(współpraca)
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Małgorzata Zacharska |
3 odcinki
2004 |
||
Katarzyna Dominiak
(asystent)
|
3 odcinki
2008 |
||
Danuta Kamińska
(współpraca)
|
3 odcinki
2004 |
||
Wanda Kowalska |
1 odcinek
2005 |
||
Joanna Pielat-Rusinkiewicz |
1 odcinek
2005 |
||
Karina Baran
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Justyna Pytko
(współpraca)
|
1 odcinek
2006 |
||
Elżbieta Cichońska
(współpraca)
|
1 odcinek
2005 |
||
Anna Zeman
(współpraca)
|
1 odcinek
2005 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Bartosz Karczyński |
9 odcinków
2004 - 2008 |
||
Anna Czepukajtis-Potęga
(asystent)
|
7 odcinków
2004 - 2006 |
||
Elżbieta Jankowska
(asystent)
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
||
Witold Chomiński |
1 odcinek
2004 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Krzesimir Dębski
dyrygent / wykonawca muzyki / dyrektor muzyczny
|
10 odcinków
2004 - 2008 |
||
Sinfonia Viva
orkiestra
|
3 odcinki
2008 |
||
Mariusz Mielczarek
wykonawca muzyki (flet, klarnet, saksofon sopranowy i altowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Jarosław Zawadzki
wykonawca muzyki (saksofony)
|
3 odcinki
2008 |
||
Arkadiusz Wiech
wykonawca muzyki (gitara)
|
3 odcinki
2008 |
||
Mirosław Wiśniewski
wykonawca muzyki (bas)
|
3 odcinki
2008 |
||
Krzysztof Poliński
wykonawca muzyki (perkusja)
|
3 odcinki
2008 |
||
Grzegorz Lalek
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Anna Barszcz
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Sylwia Mróz
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Joanna Grzelak
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
5 odcinków
2006 - 2008 |
6,0
|
|
Monika Mirowska
charakteryzator
|
5 odcinków
2006 - 2008 |
||
Ewa Wiączek
charakteryzator
|
2 odcinki
2004 |
||
Karina Michalczewska
charakteryzator
|
2 odcinki
2005 |
||
Monika Kaleta
charakteryzator
|
1 odcinek
2004 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
5 odcinków
2004 - 2006 |
||
Marek Zawierucha
scenograf
|
4 odcinki
2004 - 2006 |
6,0
|
|
Magda Widelska
scenograf (dodatkowy)
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
6,0
|
|
Elwira Pluta
scenograf
|
3 odcinki
2008 |
||
Piotr Kopeć
scenograf (dodatkowy)
|
3 odcinki
2008 |
||
Marcin Aziukiewicz
scenograf (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Sławomir Markiewicz
rekwizytor
|
3 odcinki
2004 |
||
Agata Uchman
scenograf (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Eryk Żuberek
rekwizytor
|
3 odcinki
2004 |
||
Beata Korol
scenograf (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Andrzej Rażniewski
rekwizytor
|
3 odcinki
2008 |
||
Zbigniew Świerczek
rekwizytor
|
3 odcinki
2008 |
||
Dariusz Chorąży
rekwizytor (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Dariusz Kielak
rekwizytor (współpraca)
|
3 odcinki
2008 |
||
Andrzej Rychtarczyk
konstruktor dekoracji
|
3 odcinki
2008 |
||
Monika Sajko-Gradowska
scenograf
|
2 odcinki
2004 |
6,0
|
|
Bartosz Mrozowski
rekwizytor
|
2 odcinki
2006 |
||
Jacek Mocny
scenograf
|
1 odcinek
2005 |
||
Agata Stróżyńska
scenograf
|
1 odcinek
2006 |
||
Bogusław Nobel-Nobielski
scenograf
|
1 odcinek
2005 |
||
Barbara Uhryn
scenograf (asystent)
|
1 odcinek
2006 |
||
Henryk Jabłoński
rekwizytor
|
1 odcinek
2005 |
||
Dorota Sławecka
dekorator wnętrz
|
1 odcinek
2006 |
||
Anna Nobel
dekorator wnętrz
|
1 odcinek
2005 |
||
Kazimierz Augustyniak
rekwizytor
|
1 odcinek
2005 |
||
Roman Karaś
rekwizytor
|
1 odcinek
2005 |
||
Adam Nowakowski
rekwizytor
|
1 odcinek
2006 |
||
Sylwester Mazurczyk
rekwizytor
|
1 odcinek
2005 |
||
Wojciech Kostrzewa
rekwizytor
|
1 odcinek
2006 |
||
Paweł Śmiałkowski
rekwizytor
|
1 odcinek
2006 |
||
Sebastian Gomułka
dekorator wnętrz
|
1 odcinek
2006 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Lech Brański
dźwięk
|
7 odcinków
2004 - 2006 |
||
Henryk Zastróżny
imitator dźwięku
|
6 odcinków
2005 - 2008 |
||
Grzegorz Lindemann
dźwięk
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
||
Mariusz Bielecki
dźwięk
|
3 odcinki
2008 |
||
Michał Kosterkiewicz
operator dźwięku
|
3 odcinki
2008 |
||
Robert Brudziński
operator dźwięku / dźwięk (asystent)
|
3 odcinki
2004 |
||
Maciej Kaliński
operator dźwięku (asystent)
|
3 odcinki
2005 - 2006 |
||
Bartosz Putkiewicz
dźwięk / montaż dźwięku / operator dźwięku
|
3 odcinki
2008 |
||
Włodzimierz Kaźmierczak
imitator dźwięku
|
3 odcinki
2004 |
||
Bogdan Ratajczak
operator dźwięku (asystent)
|
3 odcinki
2008 |
||
Błażej Domański
operator muzyki
|
3 odcinki
2008 |
||
Tomasz Dukszta
operator muzyki
|
3 odcinki
2008 |
1,0
|
|
Karol Mańkowski
operator muzyki
|
3 odcinki
2008 |
||
Marcin Kijo
dźwięk
|
2 odcinki
2004 |
||
Adam Głogowski
operator dźwięku (asystent)
|
2 odcinki
2005 |
||
Anna Żarnecka
montaż efektów dźwiękowych
|
2 odcinki
2006 |
||
Jarosław Wójcik
montaż efektów dźwiękowych
|
2 odcinki
2006 |
5,0
|
|
Witosław Bociąg
operator dźwięku (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Michał Pracz
operator dźwięku (asystent)
|
1 odcinek
2008 |
||
Rafał Piłkowski
operator dźwięku (asystent)
|
1 odcinek
2008 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
||
Witold Gajzler
efekty specjalne
|
4 odcinki
2006 - 2008 |
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…