Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James Wan |
7,2
|
|
Spiro Razatos
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jack Gill
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Joel Kramer
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Albert Cho
(asystent)
|
||
Brett Robinson
(asystent)
|
||
Jimmy Alfred
(asystent)
|
||
Nathan Kimball
(asystent)
|
||
Conte Mark Matal
(asystent)
|
||
Michelle Schrauwers
(asystent)
|
||
Stephen Godenzie
(asystent) (Abu Zabi)
|
6,0
|
|
Jeremy Kincaid-Smith
(asystent) (Abu Zabi)
|
||
Allen Kupetsky
(asystent) (Abu Zabi)
|
||
Nicola Marzano
(asystent) (Abu Zabi)
|
||
George Max Trummler
(asystent) (Abu Zabi)
|
6,0
|
|
James Currier
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert S. Hoffman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
James LaRocca
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Nick Satriano
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Julie Cummings
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ethan Ross
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Marty Eli Schwartz
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Christopher Blackmore
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Scott Koche
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Jeff Hubbard
(dodatkowy) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jessica McMillin
(asystent: James Wan)
|
||
Emily Anila Shah
(asystent) (reżyser drugiej ekipy: Spiro Razatos)
|
||
Dani Reimer
(asystent) (reżyser drugiej ekipy: Spiro Razatos)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Chris Morgan |
7,0
|
|
Gary Scott Thompson
(postacie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Vin Diesel
producent
|
7,9
|
|
Michael Fottrell
producent
|
||
Neal H. Moritz
producent
|
6,0
|
|
Jon Jashni
producent wykonawczy
|
||
Thomas Tull
producent wykonawczy
|
||
Samantha Vincent
producent wykonawczy
|
||
F. Valentino Morales
współproducent
|
||
Michael J. Malone
kierownik produkcji
|
||
Maxine De Vere
kierownik produkcji (Abu Zabi)
|
||
Vincent Agostino
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Adam McCarthy
nadzorca produkcji
|
||
Anora Tukhsanova
nadzorca produkcji
|
||
Khaled Zaazouh
nadzorca produkcji (Abu Zabi)
|
||
Frank Cuomo
nadzorca postprodukcji
|
||
Lark Bernini
koordynator produkcji
|
||
Jennifer Webb
koordynator produkcji
|
||
Selena Carrillo
koordynator produkcji (Los Angeles)
|
||
Shauna Sanders
koordynator produkcji (Los Angeles)
|
||
Sommer Oliver
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Shayna Rasin
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Erin Levine
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Rachel Redding
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mo Stemen
koordynator produkcji (asystent) (Los Angeles)
|
||
Karen K Burns
koordynator produkcji (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Valeria Marinova
koordynator produkcji (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Diane Woodhouse
koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) (Kolorado)
|
||
Stephanie M. Flores
producent (asystent)
|
||
Elizabeth Driscoll
producent (asystent: Michael Fottrell)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dwayne Johnson
Luke Hobbs
|
7,3
|
|
Jason Statham
Deckart Shaw
|
7,9
|
|
Vin Diesel
Dominic Toretto
|
7,9
|
|
Ronda Rousey
Kara
|
6,3
|
|
Paul Walker
Brian O'Conner
|
8,0
|
|
Lucas Black
Sean Boswell
|
6,0
|
|
Djimon Hounsou
Slim
|
7,4
|
|
Michelle Rodriguez
Letty Ortiz
|
6,8
|
|
Kurt Russell
Pan Nobody
|
8,0
|
|
Jordana Brewster
Mia Toretto
|
7,3
|
|
Elsa Pataky
Elena
|
6,8
|
|
Iggy Azalea
Uczestniczka wyścigu
|
6,5
|
|
Nathalie Emmanuel
Megan
|
7,2
|
|
Tony Jaa
Louie Tran
|
||
Tyrese Gibson
Roman Pearce
|
7,4
|
|
Brittney Alger
Jasmine
|
||
Ludacris
Tej Parker
|
6,9
|
|
Sal Longobardo
Kane Jackson
|
6,0
|
|
Anna Colwell
Seksowna nauczycielka
|
||
John Brotherton
Sheppard
|
||
Ali Fazal
Safar
|
||
John Cenatiempo
Korpi
|
6,0
|
|
Andrew Ayala
Anton Toretto
|
||
Robert Pralgo
Technik "Bożego Oka"
|
||
Brian Mahoney
Technik sterujący dronem
|
6,0
|
|
Jon Lee Brody
Uczestnik wyścigu
|
||
Andrea Torres
Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów
|
||
Bradley Bowen
Biznesmen
|
||
Benjamin Blankenship
Kierowca mercedesa
|
||
Claire Callaway
Tancerka go-go
|
||
J.J. Phillips
Miliarder
|
||
Viktor Hernandez
Lekarz
|
||
Alan Boell
Duncan
|
||
Sara Sohn
Hana
|
||
Kieran Rosevear
Keith Johnson
|
||
Peter John Akister
Ojciec Josh Fielding
|
||
Reece Purdy
Simon Turner
|
||
James Bundy
Jacob Peterson
|
||
Jocelin Donahue
Doradca
|
||
King
Bandyta we wschodnim Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Santiago
Santos, pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roman Mitichyan
Khalid (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janell Islas
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Taylor McPherson
Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Euseph Messiah
Operator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Micky Francis
Miliarder (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roger Herrera
Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex McGee
Młody Dominic Toretto (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vivian Yoon Lee
Kuratorka w galerii sztuki w Abu Dhabi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Komp Shin
Żandarm wojskowy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Marina Hova
Kelnerka podająca napoje alkoholowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yarett Harper
Wojownik na wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny M. Gray
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zane Pittman
Stroiciel na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rohain Mirza
Miliarder ze Środkowego Wschodu na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Lewis
Uzbrojony strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kalon Jackson
Eskortujący więźnia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dana Langshaw
Supermodelka, bliźniaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Abigail Gamache
Miliarderka na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
John T. Belmont III
Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles William Cook
Facet na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfonso Flores Jr.
Bandyta z ekipy Hectora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Goldfinch
Barman w Abu Dhabi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alonso Grandío
Uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny All-Day
Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Oakley
Agent Służb Ochrony Dyplomatycznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alyssa Veniece
Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joey Abril
Członek załogi Hectora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Chappell
Sprzedawca japońskiej sztuki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos Ayala
Członek załogi Hectora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viviana Chavez
Rosy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catherine Chen
Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dior C. Choi
Brat Hana Lue (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sasha Casares
Modelka bikini w myjni samochodowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bryan Casserly
Uczestnik wyścigu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Collins
Żałobnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandhya Chandel
Pielęgniarka w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Dale
Strzelający w drzwi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Dempster
Członek oddziału S.W.A.T (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elena Diaz
Dziewczyna w pianie (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Garrett H. Dumas
Najemnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alessandro Folchitto
Żołnierz sił specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frankie Fronk
Frank, uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaron Marquis Garrett
Uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erick Garza
Uczestnik wyścigu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Curtis Gordon
Członek oddziału S.W.A.T (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jermaine Salute Green
Żołnierz brytyjskich sił specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Michael Hale
Agent ochrony (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Farrah Huang
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Tyler Jones
Kobieta z Emiratów Arabskich (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Heather M. Kayal
Dziewczyna na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Kearns
Kierowca na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Koyama
Nerwowy kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sulinh Lafontaine
Kierowca na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grace Langshaw
Supermodelka, bliźniaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
LeJon
Pieszy na ulicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea Torres Lopez
Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jazlynn Love
Dziewczyna w pianie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Macken
Agentka ochrony w sypialni (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Anthony R. McClara
Pracownik EMS (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carla McCullough
Administratorka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toneata Morgan
Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Carmelo Oquendo
Najemnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chelsea Pereira
Gorąca dziewczyna w myjni samochodowej (niewymieniony w czołówce)
|
2,0
|
|
Elizabeth Pollard
Seksowna dziewczyna w samochodzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
David G. Robinson
Specjalista od broni palnej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zinnia Sayegh
Startująca w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cori Sims
Turner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Stevens
Milioner na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Callen David
Żandarm wojskowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joel Thayakaran
Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Klement Tinaj
Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana Elizabeth Torres
Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derrick Whitney
Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denise Woelpern
Cheerleaderka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mitchell Yee
Oficer policji
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephen F. Windon | ||
Igor Meglic
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Jacques Haitkin
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Marc Spicer
(kierownik zdjęć) (Abu Zabi)
|
6,0
|
|
Dylan Goss
((dyrektor ds. fotografii lotniczej)) (Los Angeles) (druga ekipa) (Atlanta)
|
8,0
|
|
C. Alan Rawlins
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michael C. Price
(główna pomoc techniczna)
|
||
Andy Gribble
(główna pomoc techniczna) (Abu Zabi)
|
||
Boris Olomi
(główna pomoc techniczna) (Abu Zabi)
|
||
Peter Chrimes
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Matt Alexander
(pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna)
|
||
Chelsea Clark-James
(pomoc techniczna)
|
||
Marcus Cooley
(pomoc techniczna)
|
||
Joe Duarte
(pomoc techniczna)
|
||
Jimmy Hendrix
(pomoc techniczna)
|
||
Jacob Ross
(pomoc techniczna)
|
||
Thom Shepard
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Gandolfi
(pomoc techniczna)
|
||
Vincent Gandolfi
(pomoc techniczna)
|
||
Adam Kogelman
(pomoc techniczna)
|
||
Doyle Petty
(pomoc techniczna)
|
||
Jeff Sterner
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Nelson Goforth
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Clayton Fowler
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Brian A. Pitts
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Chris Fountain
(dodatkowy) (pomoc techniczna)
|
||
Greg Baldi
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brian Tyler | ||
Michael Kramer
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Sanja Milković Hays |
7,0
|
|
Mairi Chisholm | ||
Jess L. Johnson | ||
Iliana Sanchez | ||
Korii Young | ||
Shavon Christina Gihan | ||
Vicente Parada
(Los Angeles)
|
8,0
|
|
Irena Stepic
(asystent)
|
||
Nava R. Sadan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Gina G. Aller
(nadzorca kostiumów) (druga ekipa)
|
||
Natasha Gale
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Leigh Folsom Boyd | ||
Dylan Highsmith |
5,0
|
|
Christian Wagner |
7,0
|
|
Stuart Huggins
(asystent)
|
||
Jesse Chapman
(asystent)
|
||
Richard Conkling
(asystent)
|
||
Dave Cory
(asystent)
|
||
Laura Yanovich
(asystent)
|
||
Michael Goldberg
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Brian Tyler
dyrygent
|
||
Robert Elhai
aranżer
|
||
Dana Niu
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
James MacKinnon
nadzorca charakteryzacji
|
||
Roxy D'Alonzo
charakteryzator osobisty: Vin Diesel
|
||
Autumn Butler
główny charakteryzator
|
||
Sarah Mays
główny charakteryzator (Atlanta)
|
||
Eleanor Sabaduquia
główny charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Amber Crowe
charakteryzator
|
||
Tracey L. Miller-Smith
charakteryzator
|
||
Jamilah Simmons
charakteryzator
|
||
Denise Tunnell
charakteryzator
|
||
Janice Tunnell
charakteryzator
|
||
Zera Azmi
charakteryzator (Abu Zabi)
|
||
Quintessence Patterson
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Cary Ayers
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Natalie Thimm
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Michelle Waldron
charakteryzator (asystent)
|
||
Linda D. Flowers
nadzorca stylizacji
|
||
Jennifer Santiago
główny stylista
|
||
Yesim 'Shimmy' Osman
główny stylista (druga ekipa)
|
||
Vanessa Sharp
fryzjer (druga ekipa) (Kolorado)
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bill Brzeski
scenograf
|
||
Desma Murphy
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Jonathan Carlos
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Alan Hook
dyrektor artystyczny
|
||
Jay Pelissier
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Elena Albanese
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alex McCarroll
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Danielle Berman
dekorator wnętrz
|
||
Guillaume DeLouche
główny rekwizytor
|
||
Josh Roth
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Kaitlyn Hamby
rekwizytor
|
||
Taraja Ramsess
rekwizytor
|
||
Anna Shpaltakova
rekwizytor
|
||
Jason Vigdor
rekwizytor
|
||
Sarah Forrest
projektant wnętrz
|
||
Alex McCarroll
projektant wnętrz
|
||
Anne Porter
projektant wnętrz
|
||
Bruce Di Valerio
koordynator konstrukcji
|
||
Christopher Neely
główny konstruktor dekoracji
|
||
Robert Consing
scenopis obrazkowy
|
||
James Doh
scenopis obrazkowy
|
||
John Fox
scenopis obrazkowy
|
||
Anthony Liberatore
scenopis obrazkowy
|
||
Grahame Ménage
malarz
|
||
Salim Alrazouk
główny rekwizytor
|
||
Billy Baker
rekwizytor
|
||
Dann Brauckmann
rekwizytor
|
||
Kim Breece
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Katelyn Cocherell
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Rebecca Cornwall
malarz
|
||
Hank Curtis
rekwizytor
|
||
Timothy M. Earls
projektant wnętrz
|
||
Christopher Isenegger
projektant graficzny
|
||
Kip Jamison
rekwizytor
|
||
Ariel R. Kaplan
rekwizytor
|
||
Julie Kobsa
rekwizytor
|
||
Mayumi Konishi-Valentine
dekorator wnętrz
|
||
Jeffrey Lombardi
rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Uzair Merchant
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lisa Pasqualetti
malarz
|
||
Gregg Szabo
rekwizytor
|
||
Taylor Vaughan
rekwizytor (asystent)
|
||
Heath L. Sewell
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Aulicino
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jason Abell
montaż dialogów
|
||
Jonah Guelzo
operator dźwięku
|
||
Mark Weingarten
mikser
|
||
Chris Durfy
mikser (druga ekipa)
|
||
Aron Siegel
mikser (druga ekipa)
|
||
Todd Weaver
mikser (druga ekipa)
|
||
C. Douglas Cameron
mikrofoniarz
|
||
Tom Caton
mikrofoniarz
|
||
Colt Logan
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Allen Lee Williams III
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Paul Rabjohns
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Fredrick Cuevas
operator postsynchronu
|
||
Jesse Dodd
mikser (dodatkowy)
|
||
Jesse Dodd
mikser postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Joe Dzuban
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Tim Hays
mikser
|
||
Gary A. Hecker
nadzorca imitacji
|
||
John Jay Martyn
operator postsynchronu
|
||
Reagan Mendoza
operator postsynchronu
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Dylan Tuomy-Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Brett Voss
mikser imitacji
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Ryan Young
operator postsynchronu
|
||
Robb Boyd
montaż muzyki
|
||
Kyle Clausen
montaż muzyki (asystent)
|
||
Matthew Llewellyn
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John P. Cazin
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Joel Mitchell
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Daniel Sudick
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Tim Walkey
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Chris Henderson
efekty specjalne
|
||
Randy Fitzgerald
pirotechnik
|
8,0
|
|
Doug Passarelli
pirotechnik
|
||
Alan Droeger
technik
|
||
Jeremy Farlow
technik
|
||
Darin O'Neill
technik
|
||
Marcelo Tabor
technik
|
||
Marc Tantin
technik
|
||
Michael A. Tice
technik
|
7,0
|
|
Tom von Badinski
technik
|
||
Christopher Walsh
technik
|
||
Jon Bethke
technik
|
||
Joel P. Blanchard
technik
|
9,0
|
|
Chris D'Arcy
technik
|
||
Eric Dressor
technik
|
7,0
|
|
Alex Falkner
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Steven Carlton Ficke
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
John Fleming
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Michael Gaspar
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
David Heron
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Joseph Livolsi
pirotechnik
|
||
David Lobato
efekty specjalne
|
||
Brendan McHale
technik
|
||
Barry McQueary
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Thomas Zell
technik
|
||
Karl Chisholm
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Kellie Roy
dobór obsady
|
||
Shashank Arora
dobór obsady (asystent) (Indie)
|
||
Trishaan
dobór obsady (asystent) (Indie)
|
||
Samuel Allison
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jamie Lynn Catrett
dodatkowy dobór obsady
|
||
Miranda Davidson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Miranda Davidson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rose Locke
dodatkowy dobór obsady
|
||
Morgan Robbins
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kimberly Wistedt
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rich King
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Seher Latif
dodatkowy dobór obsady (Indie)
|
||
Jeremy Lambert
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Mitch Toles
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Brian McCulley
dobór lokalizacji (Kolorado)
|
||
John Crockett
dobór lokalizacji (asystent) (Kolorado)
|
||
Jack Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Oakley Lehman
koordynator kaskaderów
|
||
Troy Robinson
koordynator kaskaderów
|
||
Andy Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Scott Dale
kaskader
|
||
Myles Humphus
Vin Diesel / kaskader dublujący: Dwayne Johnson
|
||
Tanoai Reed
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Michelle Rodriguez
|
6,0
|
|
Maggie Macdonald
kaskader dublujący: Michelle Rodriguez
|
||
Caitlin Dechelle
kaskader dublujący: Ronda Rousey
|
||
Donny Carrington
kaskader dublujący: Ludacris
|
||
Tim McAdams
Ludacris / kaskader dublujący:
|
6,0
|
|
Elizabeth Davidovich
kaskader dublujący: Elsa Pataky
|
6,0
|
|
Julius Denem
kaskader dublujący: Tyrese Gibson
|
||
Jace Jeanes
kaskader dublujący: Jason Statham
|
||
Linda Jewell
kaskader dublujący: Nathalie Emmanuel
|
||
Angela Meryl
kaskader dublujący: Nathalie Emmanuel
|
||
Oakley Lehman
kaskader dublujący: Paul Walker
|
||
Joel Kramer
koordynator kaskaderów
|
||
Sam Looc
kaskader dublujący: Tony Jaa
|
||
Natalie Padilla
kaskader dublujący: Jordana Brewster
|
||
Steve Kelso
kaskader dublujący
|
||
Tsuyoshi Abe
kaskader
|
||
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
|
6,0
|
|
Donny Bailey
kaskader
|
||
Jeanette Branch
kaskader
|
||
Max Calder
kaskader
|
||
Johnny Cooper
kaskader
|
||
Marcelle Coletti
kaskader
|
||
Lateef Crowder
kaskader
|
6,0
|
|
Nick DeKay
kaskader
|
||
Philip Dido
kaskader
|
||
Troy Faruk
kaskader
|
||
Regis Harrington
kaskader
|
||
Steve Hart
kaskader
|
||
Chris Henderson
kaskader
|
||
John Herndon
kaskader
|
||
Damita Jane Howard
kaskader
|
6,0
|
|
Ashley Nicole Hudson
kaskader
|
||
Reggie Jackson
kaskader
|
||
Bobby Jordan
kaskader
|
||
Lauren Mary Kim
kaskader
|
||
John Koyama
kaskader
|
6,0
|
|
Jasi Cotton Lanier
kaskader
|
||
Matt Leonard
kaskader
|
||
Tara Macken
kaskader
|
6,0
|
|
Eric Matuschek
kaskader
|
||
Tony McFarr
kaskader
|
||
Swat Member
kaskader
|
||
Jessica Merideth
kaskader
|
||
Phillip Moore
kaskader
|
||
Alina Andrei
kaskader
|
7,0
|
|
Gregory J. Barnett
kaskader
|
||
Jeffrey G. Barnett
kaskader
|
||
JoAnn Bernat
kaskader
|
||
Freddy Bouciegues
kaskader
|
||
Charlie Brewer
kaskader
|
||
Tim Connolly
kaskader
|
8,0
|
|
Gordon Dillard Jr.
kaskader
|
||
Alex Duke
kaskader
|
||
Katie Eischen
kaskader
|
||
Richard Epper
kaskader
|
||
Jimena Ferrante
kaskader
|
||
Ryan Gray
kaskader
|
||
Yarett Harper
kaskader
|
||
Adam Hart
kaskader
|
6,0
|
|
Alex Kingi
kaskader
|
||
Mark Kubr
kaskader
|
||
David Brian Martin
kaskader
|
||
Matthew Austin Murray
kaskader
|
||
Tree O'Toole
kaskader
|
||
Meredith Richardson
kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
John Ross
kaskader
|
||
John Rottger
kaskader
|
||
Andy Rusk
kaskader
|
||
Maya Santandrea
kaskader
|
||
Anthony G. Schmidt
kaskader
|
||
Greg Sproles
kaskader
|
||
Swat
kaskader
|
||
Jeremy Timmins
kaskader
|
||
Taylor Towery
kaskader
|
||
Ashley Rae Trisler
kaskader
|
||
Tierre Turner
kaskader
|
||
Jaye Tyroff
kaskader
|
||
Todd Warren
kaskader
|
||
Scott Wilder
kaskader
|
||
Travis Wong
kaskader
|
||
Dean Bailey
kierowca kaskader
|
||
Robert Nagle
kierowca kaskader
|
||
Jonathan Arthur
kierowca kaskader
|
||
Mustafa Beyter
kierowca kaskader
|
||
Scott Dale
kierowca kaskader
|
||
Nick DeKay
kierowca kaskader
|
||
Michael Dengel
kierowca kaskader
|
||
Riley Harper
kierowca kaskader
|
||
Henry Kingi Jr.
kierowca kaskader
|
||
Neil Macwan
kierowca kaskader
|
||
Anderson Martin
kierowca kaskader
|
||
Allan Padelford
kierowca kaskader
|
||
Manny Perry
kierowca kaskader
|
||
Jimmy N. Roberts
kierowca kaskader
|
||
Tye Claybrook Jr.
kierowca precyzyjny
|
||
Andrew Fincher
kierowca precyzyjny
|
||
Ed McDermott II
kierowca precyzyjny
|
||
Dave Moro
kierowca precyzyjny
|
||
Jim Recznik
kierowca precyzyjny
|
||
Tim Sabatino
kierowca precyzyjny
|
||
Vernon Swygert
kierowca precyzyjny
|
||
Jayson Dumenigo
układacz
|
||
Bill Leaman
układacz
|
||
Dave Van Zeyl
układacz
|
||
Swen Gillberg
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Keith O'Hara
koordynator efektów wizualnych
|
||
Erika Gourvitz
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Brian Adler
producent efektów wizualnych
|
||
Karen M. Murphy
producent efektów wizualnych
|
||
Todd Busch
montaż efektów wizualnych
|
||
Craig Sheppard
montaż efektów wizualnych
|
||
Andrew Wood
efekty wizualne
|
||
Lina Hum
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Oded Granot
zecer
|
||
Geoffrey Haley
operator steadicam
|
||
Geoffrey Haley
operator kamery
|
||
Richard Latham
operator kamery
|
||
Sarah Levy
operator kamery
|
||
Maurice K. McGuire
operator kamery
|
||
Onofrio Nino Pansini
operator kamery
|
||
Riki Butland
operator kamery (Abu Zabi)
|
||
Denise Bailie
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jacques Haitkin
operator kamery (druga ekipa)
|
7,0
|
|
David Richert
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Henry Tirl
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Michael J. Walker
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Robert E. Arnold
operator kamery (dodatkowy)
|
||
J. Christopher Campbell
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Bob Gorelick
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Andrew Crankshaw
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Hugh Braselton
operator kamery (asystent)
|
||
Greg Dellerson
operator kamery (asystent)
|
||
Julie Donovan
operator kamery (asystent)
|
||
Tulio Duenas
operator kamery (asystent)
|
||
Andrew Dutton
operator kamery (asystent)
|
||
Daniel Friedberg
operator kamery (asystent)
|
||
Andrew Hoehn Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Gregory Irwin
operator kamery (asystent)
|
||
Jamie Pair
operator kamery (asystent)
|
||
Jerry Patton
operator kamery (asystent)
|
||
Robert M. Sagaser
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Settlemire
operator kamery (asystent)
|
||
Derek Smith
operator kamery (asystent)
|
||
Tom L. Weir
operator kamery (asystent)
|
||
John Young
operator kamery (asystent)
|
||
Matt Fortlage
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael Ambrose
oświetlenie
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie
|
||
Andrej Arnautov Jr.
oświetlenie (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
|
||
Daniel Alexis Gonzalez
oświetlenie (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Scott Garfield
fotosista
|
||
Cristen Clark
elektryk
|
||
Justin Cowart
elektryk
|
||
Curtis Dubose
elektryk
|
||
Rusty Edmonson
elektryk
|
||
Jordan Francais
elektryk
|
||
Jerardo Gomez
elektryk
|
||
Kevin Hightower
elektryk
|
||
Mikey Jechort
elektryk
|
||
Joshua Jones
elektryk
|
||
Mike Laird
elektryk
|
||
Skip Leger
elektryk
|
||
Daniel John Lerch
elektryk
|
||
Christopher E. Pettus
elektryk
|
||
Brittany Regan
elektryk
|
||
Dylan Rumney
elektryk (druga ekipa)
|
||
Co-Co Aiello-Younger
księgowy produkcji
|
||
Jim DeMarco
księgowy produkcji
|
||
Mike Revell
księgowy produkcji (druga ekipa)
|
||
Sean Becker
księgowy (asystent)
|
||
Caroline Andrade
księgowy (asystent)
|
||
Nicholas Carranza
księgowy (asystent)
|
||
Christine Dye
księgowy (asystent)
|
||
Katie Foley
księgowy (asystent)
|
||
Adrienne L. Graves
księgowy (asystent)
|
||
Ivette Ledon
księgowy (asystent)
|
||
Sarah al Ali
księgowy (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Nichola Kerr
księgowy (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Anna Tokarsky
księgowy (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Wendy Goldfisher
księgowy (asystent) (druga ekipa)
|
||
Charles A. Tamburro
pilot helikoptera
|
||
Andrew Masterson
pilot helikoptera (Abu Zabi)
|
||
Andy Nettleton
pilot helikoptera (Abu Zabi)
|
||
Carol Tresan
treser zwierząt
|
||
Gregory Fears
dubler: Dwayne Johnson
|
||
Jeff Glover
dubler: Dwayne Johnson
|
||
Jason Yorker
dubler: Vin Diesel
|
||
Caleb Walker
dubler: Paul Walker
|
||
Cody Walker
dubler: Paul Walker
|
||
Karen Valero
dubler: Michelle Rodriguez
|
||
Joseph Bayard
dubler: Ludacris
|
||
Matthew Carter
dubler
|
||
Clare Halstead
dubler
|
||
Renae Moneymaker
kaskader dublujący: Ronda Rousey (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Arthur
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Badger
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Machleit
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Sundquist
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Tubbs
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harrison Marks
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kaelen Cohen
zecer
|
||
Keywan Mahintorabi
zecer
|
||
Vincent Papaix
główny zecer
|
||
Shane Christopher Wicklund
zecer
|
||
Emi Baba
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robin L. D'Arcy
producent efektów wizualnych
|
||
Charlie Iturriaga
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tom Rubendall
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
David Aughenbaugh
zecer
|
||
Jörg Baier
zecer
|
||
Santhoshi Balasubramanian
zecer
|
||
Eric M. Beaver
zecer
|
||
Alexis Belanger
zecer
|
||
Alex Berson
zecer
|
||
Olivier Blanchet
zecer
|
||
Jean-Christophe Boue
zecer
|
||
Stuart Bruzek
zecer
|
||
Miguel Diaz Cachero
zecer
|
||
Wesley Cronk
zecer
|
||
Ana Sofia Mestre de Almeida Pereira
zecer
|
||
Mark Derksen
zecer
|
||
Andreane Dodier-Villeneuve
zecer
|
||
Geoff DuQuette
zecer
|
||
Yasmine El-Ghamrawy
zecer
|
||
Michel Frenette
zecer
|
||
Jean-Francois Gagne
zecer
|
||
Storm Gezentsvey
zecer
|
||
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir
zecer
|
||
Emile Harvey
zecer
|
||
Travis Wade Ivy
zecer
|
||
Evan Kwan
zecer
|
||
Alison Lake
zecer
|
||
Kurt Lawson
zecer
|
||
Marco Leone
zecer
|
||
Manuel Llamas
zecer
|
||
Gary L. Lopez
zecer
|
||
Philip Lorentzson
zecer
|
||
Marc Massicotte
zecer
|
||
Juan Carlos Mendoza
zecer
|
||
Kiran Menon
zecer
|
||
Tamara Mitchell
zecer
|
||
Udit Mohan
zecer
|
||
Christian Morin
zecer
|
||
Emmanuel Moulun
zecer
|
||
Tahl Niran
zecer
|
||
Victor Norberg
zecer
|
||
Brian Nugent
zecer
|
||
Juan Olivares
zecer
|
||
Ian Parra
zecer
|
||
Stéphane Paradis
zecer
|
||
Philippe Pelletier
zecer
|
||
Brian Peluso
zecer
|
||
Marko Radinkovic
zecer
|
||
Stéphane Rioux
zecer
|
||
Arnab Sanyal
zecer
|
||
Caterina Schiffers
zecer
|
||
Jordan Schilling
zecer
|
||
Eva Snyder
zecer
|
||
Carlos Acevedo
dyrektor techniczny
|
||
Robert S. Hurlburt
dyrektor techniczny
|
||
Jo Lockman
dyrektor techniczny
|
||
Stephen Sloan
dyrektor techniczny
|
||
Eva Abramycheva
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shelley Andagan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marie-Ève Authier
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marie-Pierre Boucher
koordynator efektów wizualnych
|
||
Hugh Brompton
koordynator efektów wizualnych
|
||
Janelle M. Bell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ashlyn Hardie
koordynator efektów wizualnych
|
||
La-Ra Hinckeldeyn
koordynator efektów wizualnych
|
||
Luke Hippely
koordynator efektów wizualnych
|
||
Edan Hopper
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jeffrey John Howard
koordynator efektów wizualnych
|
||
Wahid Ibn Reza
koordynator efektów wizualnych
|
||
Devika Kawle
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrea Kistler
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matt Magnolia
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rebecca Matkaluk
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chris McLeod
koordynator efektów wizualnych
|
||
Devon Patterson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Barry St. John
koordynator efektów wizualnych (druga ekipa)
|
||
Todd Whalen
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jasmin Hasel
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Antoine Marbach
producent efektów wizualnych
|
||
Sara Moore
producent efektów wizualnych
|
||
Laura Schultz
producent efektów wizualnych
|
||
Martin Wiseman
producent efektów wizualnych
|
||
Georgia Dumergue
efekty wizualne
|
||
Gray Horsfield
efekty wizualne
|
||
Jeff Nadwidny
efekty wizualne
|
||
Leon Woud
efekty wizualne
|
||
Ria-Bella Buys
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dawn Gates
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rick McMahon
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Juan Melgoza
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alonso Sánchez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Radley Teruel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Zeng
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sam Baker
animator
|
||
Ryan Cronin
animator
|
||
Kevin Culhane
animator
|
||
Scott Cullen
animator
|
||
Toby Haruno
animator postaci
|
||
Diana Morawski
animator
|
||
Scott Paquin
animator
|
||
Jye Skinn
animator
|
||
Claudius Urban
animator
|
||
Jay Barton
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jon Cowley
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Martin Hill
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nikos Kalaitzidis
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Roland Langschwert
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tony Lupoi
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Danielle Plantec
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Seager
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laurent Spillemaecker
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mike Wassel
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ty Gibson
montaż efektów wizualnych
|
||
Neil Mayo
montaż efektów wizualnych
|
||
Anik Seguin
montaż efektów wizualnych
|
||
Jason Wheatley
montaż efektów wizualnych
|
||
Brice Parker
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
John Stevenson-Galvin
modelarz cyfrowy
|
||
Clare Woodford-Robinson
modelarz cyfrowy
|
||
Djordje Cakovan
modelarz cyfrowy
|
||
Xavier Fourmond
nadzorca komponowania
|
||
Michael Maloney
nadzorca komponowania
|
||
Jona Maluck
nadzorca komponowania
|
||
Florian Schroeder
nadzorca komponowania
|
||
Isabelle Langlois
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Sébastien Moreau
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jean-Michel St-Pierre Lapierre
zecer
|
||
Giuseppe Tagliavini
zecer
|
||
Hirofumi Takeda
zecer
|
||
Juan Valenzuela Alcaraz
zecer
|
||
Felix Vallieres
zecer
|
||
Sebastien Veilleux
zecer
|
||
Armando Velazquez
zecer
|
||
George Wharton
zecer
|
||
Blake Winder
zecer
|
||
Colin Cary
kierowca precyzyjny
|
||
David Castillo
kaskader
|
||
Paul Chappell
kierowca precyzyjny
|
||
Wally Crowder
kierowca kaskader
|
||
Adam C. Edwards
kaskader
|
||
Susan M. Elmore
układacz
|
||
Debbie Evans
kaskader dublujący: Michelle Rodriguez
|
||
Debbie Evans
kaskader
|
||
Katie Gill
kaskader
|
||
David M. Graves
kaskader
|
||
Arum Jewell-Kingi
kaskader
|
||
Patrick Kearns
kierowca kaskader
|
||
Dennis Keiffer
kaskader
|
7,0
|
|
James Laski
kierowca precyzyjny
|
||
Michael Li
kaskader
|
||
Raymond Mamrak
kaskader
|
||
Jody Millard
kierowca kaskader
|
||
Rudyard Moncayo
kaskader
|
||
Vanessa Motta
kaskader
|
||
Isaac Palmisano
kierowca precyzyjny
|
||
Spiro Razatos
koordynator kaskaderów
|
||
Joe Ross
kaskader
|
||
Mike Ryan
kierowca kaskader
|
||
Courtney Schwartz
kaskader
|
||
Steve Upton
kaskader
|
||
Darlene Ava Williams
kaskader
|
||
Joel Kramer
kaskader
|
||
Jalil Jay Lynch
Ludacris / kierowca kaskader dublujący: Tyrese Gibson
|
||
John Casino
kaskader
|
||
Brian Machleit
kaskader
|
||
Brian Machleit
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denney Pierce
kaskader
|
||
Guiomar Alonso
kaskader dublujący: Michelle Rodriguez
|
||
Aleksandar Vishemirski
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aleksandar Vishemirski
efekty wizualne
|
||
Stephen Irvine
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Alan D. Purwin
pilot helikoptera
|
7,0
|
|
Renae Moneymaker
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…