Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jim Drake | ||
Jack W. Cash
(asystent)
|
||
Carole Dubuc
(asystent)
|
||
Barbara Gelman
(asystent)
|
||
Pierre Houle
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Donald Newman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Fred Waugh
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael A. Williams
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Short | ||
Producenci | Ocena | |
Murray Shostak
producent
|
||
Andre Morgan
producent wykonawczy
|
||
Albert S. Ruddy
producent wykonawczy
|
||
Vivienne Leebosh
współproducent
|
||
Wendy Grean
kierownik produkcji
|
||
Don Buchsbaum
kierownik produkcji
|
||
Paul Bujold
kierownik produkcji
|
||
David Hood
kierownik produkcji
|
||
Cindy Morton
nadzorca postprodukcji
|
||
Damian Ganczewski
koordynator produkcji
|
||
Elisabeth-Ann Gimber
koordynator produkcji
|
||
Angela Heald
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John Candy
Charlie Cronan
|
7,8
|
|
Donna Dixon
Tiffany
|
||
Matt Frewer
Alec Stewart
|
||
Joe Flaherty
Vic DeRubis
|
||
Tim Matheson
Jack O'Neill
|
||
Mimi Kuzyk
Heather Scott
|
5,0
|
|
Shari Belafonte
Margaret
|
||
Brian George
Valentino Rosatti
|
||
Art Hindle
Flash
|
||
Dick Smothers
Nelson van Sloan
|
||
Tom Smothers
Randolph van Sloan
|
||
Peter Boyle
Spiro T. Edsel, szef policji
|
7,1
|
|
Don Lake
Whitman
|
6,0
|
|
John Schneider
Donato
|
||
Jamie Farr
Szejk
|
||
Eugene Levy
Leo Ross
|
||
Brooke Shields
Ona sama / Stewardesa
|
6,6
|
|
Alyssa Milano
Lurleen
|
6,8
|
|
Carl Lewis
Biegacz / On sam
|
||
Jean Pierre Bergeron
Francuski pasażer lotu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sidney Laen
Dziecko (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Rae
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
François Protat | ||
Robert Saad | ||
François Dupéré
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Edmondo Sepulveda
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dermot Stoker
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Wheatley | ||
Kostiumy | Ocena | |
Paul-André Guérin | ||
Montaż | Ocena | |
Michael Economou | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jocelyne Bellemare
główny charakteryzator
|
||
Valli O'Reilly
główny charakteryzator
|
7,0
|
|
Kathy W. Estocin
fryzjer
|
||
Serge Morache
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Ben Nye III
charakteryzator
|
||
Benjamin Robin
fryzjer
|
||
Ronald J. Rolfe
fryzjer (asystent)
|
||
Dione Taylor
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Hudolin
scenograf
|
7,0
|
|
Richard Hudolin
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Gilles Aird
dekorator wnętrz
|
||
Patricia Hall
dekorator wnętrz
|
||
Serge Bureau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Yves Dubreuil
główny architekt
|
||
Alain Giguère
malarz
|
||
Paul Hotte
główny rekwizytor
|
||
Doug McLean
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Bjorn Reddington
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Pierre Blain
mikrofoniarz
|
||
Fred Brennan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kevin Fletcher
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alan Geldart
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Debbie Horowitz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lock Johnston
montaż dialogów
|
||
Charles Kelly
mikrofoniarz
|
||
Peter Kelly
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Daniel Masse
mikser (druga ekipa)
|
||
Jacqueline Carmody
montaż muzyki
|
||
Murray Deutsch
nadzorca muzyki
|
||
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom McMurtry
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bruce Nyznik
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Allen Ormerod
mikser ponownego nagrania
|
||
Dale Sheldrake
montaż postsynchronu
|
||
Mike Smith
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
David Templeton
montaż dialogów
|
||
David M. Weishaar
mikser (druga ekipa)
|
||
Michael Werth
montaż postsynchronu
|
||
Stu Cantor
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Louis Craig
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Dean Lockwood
technik
|
||
Bill Gene Murphy
efekty specjalne (druga ekipa)
|
||
Samuel E. Price
efekty specjalne (druga ekipa)
|
||
Darrell Pritchett
technik
|
||
Pierre 'Bill' Rivard
technik
|
||
Bruce Robles
efekty specjalne (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Paul Stewart
efekty specjalne (druga ekipa)
|
||
John Thomas
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Antonio Vidosa
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Rosina Bucci
dobór obsady
|
||
Mike Fenton
dobór obsady
|
||
Judy Taylor
dobór obsady
|
||
Brian Baker
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Marc André Berthiaume
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Robert Brown
fotosista
|
||
Stephen S. Campanelli
operator steadicam
|
6,0
|
|
Jean Courteau
oświetlenie
|
||
Pierre Dury
fotosista
|
||
Craig Fleming
mistrz oświetlenia
|
||
Jacques Gauthier
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Paul Gravel
prowadzący ostrość
|
||
Frieder Hocheim
oświetlenie
|
||
Jean-Paul Houle
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Rick Lamb
operator kamery (asystent)
|
||
John Lewin
mistrz oświetlenia
|
||
Larry Lynn
operator kamery
|
||
Dominique Ricard
operator kamery (asystent)
|
||
Gilbert Salas
operator kamery (asystent)
|
||
Takashi Seida
fotosista
|
||
Marcia Tenney
operator kamery (asystent)
|
||
Bert Tougas
operator kamery
|
||
Elan Yaari
mistrz oświetlenia
|
||
Robert D. McBride
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Minor Mustain
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Betty Thomas
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Matt Birman
kierowca kaskader
|
||
Bobby Burns
kaskader
|
||
Jim Dunn
kaskader
|
||
Linda Fetters Howard
kaskader
|
||
Randy Johnson
kaskader
|
||
Ken Kirzinger
kaskader
|
6,0
|
|
Marlon Sterling Long
kaskader
|
||
David Rigby
kaskader
|
||
Ric Roman Waugh
kaskader
|
||
Gary J. Wayton
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…