Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Steven Zaillian |
8,0
|
|
Stuart Feldman
(asystent-stażysta)
|
||
Walter Gasparovic
(asystent)
|
||
Tony Gittelson
(asystent)
|
||
Burtt Harris
(asystent)
|
||
Grant Lucibello
(asystent)
|
||
Juan Ros
(asystent)
|
||
Rose Tedesco
(asystent)
|
||
Stuart Williams
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Zaillian |
8,0
|
|
Fred Waitzkin
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
William Horberg
producent
|
||
Scott Rudin
producent
|
8,0
|
|
Sydney Pollack
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
David Wisnievitz
współproducent
|
||
David Coatsworth
kierownik produkcji
|
||
Jonathan Filley
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Max Pomeranc
Josh Waitzkin
|
||
Joe Mantegna
Fred Waitzkin
|
||
Joan Allen
Bonnie Waitzkin
|
7,2
|
|
Ben Kingsley
Bruce Pandolfini
|
7,8
|
|
Laurence Fishburne
Vinnie
|
7,4
|
|
Michael Nirenberg
Jonathan Poe
|
||
Robert Stephens
Nauczyciel Jonathana
|
||
David Paymer
Kalev
|
7,0
|
|
Hal Scardino
Morgan
|
||
Vasek Simek
Szachista w Parku Rosyjskim
|
||
William H. Macy
Ojciec Tunafish
|
7,4
|
|
Dan Hedaya
Dyrektor zawodów
|
||
Laura Linney
Nauczycielka
|
6,8
|
|
Anthony Heald
Walczący rodzic
|
||
Steven Randazzo
Dający sygnały
|
||
Chelsea Moore
Katya Waitzkin
|
||
Josh Mostel
Członek klubu szachowego
|
||
Josh Kornbluth
Członek klubu szachowego
|
||
Tony Shalhoub
Członek klubu szachowego
|
||
Austin Pendleton
Asa Hoffman
|
6,0
|
|
Tom McGowan
Reporter
|
||
Ona Fletcher
Reporterka
|
||
Kamran Shirazi
On sam
|
||
Joel Benjamin
On sam
|
||
Roman Dzindzichashvili
On sam
|
||
Jerry Poe McClinton
Szachista w parku
|
||
Matt De Matt
Szachista nocą w parku
|
||
Robert Vincent Smith
Gracz na Washington Square
|
||
Jerry Rakow
Gracz na Washington Square
|
||
William Colgate
Statystyk
|
||
Tony De Santis
Dziennikarz
|
||
R.D. Reid
Dyrektor turnieju finałowego
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John Corso | ||
Conrad L. Hall |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
James Horner |
7,8
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gary Muller
operator kamery (asystent)
|
||
Tom Priestley Jr.
operator kamery
|
||
Rick Raphael
operator steadicam
|
||
Gerard Sava
operator kamery (asystent)
|
||
Gary Deneault
mistrz oświetlenia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tina Gerussi
dobór obsady
|
||
Avy Kaufman
dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…