Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Guy Maddin | ||
Evan Johnson
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Evan Johnson | ||
Robert Kotyk | ||
Guy Maddin | ||
Kim Morgan
(dodatkowy)
|
||
John Ashbery
(dodatkowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Christensen
producent
|
||
Phoebe Greenberg
producent
|
||
Phyllis Laing
producent
|
||
Guy Maddin
producent
|
||
Penny Mancuso
producent
|
||
David Christensen
producent wykonawczy
|
||
Olivia Cooper Hadjian
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Pascal Barneville
współproducent
|
||
François-Pierre Clavel
kierownik produkcji
|
||
François-Pierre Clavel
producent wykonawczy
|
||
Jean Du Toit
nadzorca produkcji
|
||
Bastien Ehouzan
współproducent
|
||
Niv Fichman
producent wykonawczy
|
||
Emmanuelle-Claude Heroux
nadzorca produkcji
|
||
Liz Jarvis
nadzorca produkcji
|
||
Alexandre Perrier
współproducent
|
||
Jody Shapiro
producent wykonawczy
|
||
Jean-Marc Vicariot
współproducent
|
||
Robert Kotyk
kierownik postprodukcji
|
||
Joe Laurin
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Monique Perro
kierownik produkcji (Kanada)
|
||
Amelie Vigeant
koordynator postprodukcji
|
||
Christine Bernard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Faye Yoneda
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maria de Medeiros
Clotilde / Niewidoma matka
|
7,0
|
|
Udo Kier
Farmaceuta / Gwardzista / Hr. Yugh / Kamerdyner / Zmarły ojciec
|
||
Mathieu Amalric
Pan Młody / Thadeusz M___
|
||
Amira Casar
Pani M___, żona Thadeusza
|
7,0
|
|
Slimane Dazi
Baron Pappenheim
|
||
Jean-François Stévenin
Lekarz
|
||
Jacques Nolot
Bent / Minister Spraw Wewnętrznych
|
||
Geraldine Chaplin
Ciocia Chance / Mistrz pasji / Niańka
|
||
Adèle Haenel
Inwalidka
|
||
Charlotte Rampling
Matka Palefrieniera
|
7,2
|
|
Roy Dupuis
Cesare
|
7,3
|
|
Clara Furey
Margot
|
||
Louis Negin
Mars / Marv / Organizator / Pan Lanyon / Smithy
|
||
Gregory Hlady
Dr Deane / Jarvis / Mąż
|
||
Noel Burton
Kapitan / Pilot / Wolf
|
||
Paul Ahmarani
Dr Deng / Speedy
|
||
Caroline Dhavernas
Gong
|
7,0
|
|
Victor Andres Turgeon-Trelles
Pancho / Saplingjack / Słuchacz
|
||
Andreas Apergis
Dr Warren
|
||
Sophie Desmarais
Jane Lanyon
|
8,0
|
|
Ariane Labed
Alicia Warlock / Pokojówka
|
||
Karine Vanasse
Florence Labadie
|
||
Romano Orzari
Dr Moarte-Joc / Wariat / Złodziej
|
||
Alex Bisping
Harlan
|
||
Kent McQuaid
Mason
|
||
Neil Napier
Człowiek z kamieniami na kostkach / Saplingjack
|
||
Kyle Gatehouse
Człowiek z zadartą twarzą / Saplingjack
|
6,0
|
|
André Wilms
Chirurg
|
||
Christophe Paou
Ukraiński więzień
|
||
Céline Bonnier
Eve
|
||
Lewis Furey
Człowiek-Czaszka
|
||
Victoria Diamond
Kobieta-Szkielet
|
5,0
|
|
Mistaya Hemingway
Kobieta-Szkielet
|
||
Cynthia Ekoe
Kobieta-Szkielet
|
||
Sienna Mazzone
Dziecko
|
||
Vasco Bailly-Gentaud
Chłopiec
|
||
Éric Robidoux
Xiao
|
||
Graham Ashmore
Kąpiący się
|
||
Darcy Fehr
Gość w nocnym klubie / Gracz
|
||
Kathia Rock
Matka
|
||
Luce Vigo
Luce
|
||
Judith Baribeau
Pielęgniarka
|
||
Kim Morgan
Kim
|
||
Marie Brassard
Tajemnicza kobieta z naszyjnikiem
|
||
Angela La Muse Senyshyn
Kąpiąca się
|
||
Kimmi Melnychuk
Kąpiąca się
|
||
Melissa Trainor
Forest Nymph
|
||
Pamela Iveta
Gość w klubie nocnym / Gracz
|
||
Catherine Treskow
Kobieta na ulicy
|
||
John Churchill
Karl Le Barron
|
||
Matthew Comeau
Lekarz zwiadowca
|
||
Alexandre Skeret
Zwiadowca
|
||
Sherpa Macilu
Nils
|
||
Miguel Eduardo Cueva
Umarlak ojca
|
||
Arthur Holden
Licytator
|
||
Marie-Sophie Roy
Sue
|
||
Anthony Lemke
Bud
|
||
Victoire Du Bois
Lotte
|
||
Elina Löwensohn
Siostra
|
5,0
|
|
Russell Mael
Piosenkarz (głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Benjamin Kasulke
(kierownik zdjęć) (Paryż)
|
||
Stéphanie Anne Weber Biron | ||
Maxime Forget
(główna pomoc techniczna)
|
||
Thomas Gros
(główna pomoc techniczna)
|
||
Alain Tremblay
(główna pomoc techniczna)
|
||
Patrick Brissette
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Galen Johnson | ||
Guy Maddin | ||
Jason Staczek | ||
John Gurdebeke
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Julie Charland | ||
Olivier Ligen | ||
Elodie Mard-Pasqualini | ||
Yso South | ||
Olivier Ligen | ||
Elodie Mard-Pasqualini | ||
Heather Neale
(druga ekipa)
|
||
Montaż | Ocena | |
John Gurdebeke | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Laurence Grosjean
charakteryzator
|
||
Élaine Hamel
charakteryzator
|
||
Ann-Louise Landry
fryzjer
|
||
Julie Poulain
fryzjer
|
||
Julie Poulain
charakteryzator
|
||
Harold Levy
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Galen Johnson
scenograf
|
||
Brigitte Henry
dyrektor artystyczny
|
||
Chris Lavis
dyrektor artystyczny
|
||
Maciek Szczerbowski
dyrektor artystyczny
|
||
Clémence Bellisson
rekwizytor
|
||
Luc Bonin
stolarz
|
||
Marie Fages
rekwizytor
|
||
Marc Gagnon
stolarz
|
||
Lara Hirzel
rekwizytor
|
||
Cecile Grace Janvier
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vincent Riendeau
mikser ponownego nagrania
|
||
David Rose
montaż dźwięku
|
||
John Gurdebeke
projektant dźwięku
|
||
Simon Plouffe
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alexandre Nazarian
dobór obsady
|
||
Evan Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sarah Cunningham
operator kamery (Paryż)
|
||
Sarah Cunningham
prowadzący ostrość
|
||
Cecile Grace Janvier
fotosista (Paryż)
|
||
Maxime robert Lachaine
oświetlenie
|
||
Romain Le Bonniec
oświetlenie
|
||
Martin Leduc-Poirier
elektryk
|
||
Ina Lopez
prowadzący ostrość
|
||
Guy Maddin
operator kamery
|
||
Christian Mouzard
oświetlenie
|
||
Falco Taoualit
prowadzący ostrość
|
||
Vincent Toi
fotosista (Montreal)
|
||
Galen Johnson
projekt czołówki
|
||
Rosina Bucci
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alexandre Nazarian
dodatkowy dobór obsady (Paryż)
|
||
Patricia Gaulin
księgowy produkcji
|
||
Monique Ledohowski
księgowy produkcji (Paryż)
|
||
Pierre Guevremont
księgowy produkcji (Montreal)
|
||
Marc-André Nadeau
dyrektor techniczny
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…