Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jennifer Warren | ||
Matias Alvarez
(asystent)
|
||
Cecily Hughes
(asystent)
|
||
Jason Rodgers
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Brett Lewis | ||
Producenci | Ocena | |
Ram Bergman
producent
|
||
J. Todd Harris
producent
|
||
Dana Lustig
producent
|
||
Raymond Izaac
współproducent
|
||
Craig Davis Roth
współproducent
|
||
George Conda
producent wykonawczy
|
||
John Davis
producent wykonawczy
|
||
Daniel Gerst
producent wykonawczy
|
||
Ted Rosenblatt
producent wykonawczy
|
||
Don Schain
kierownik produkcji
|
||
Missy Goldberg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rutger Hauer
Gene Reardon
|
7,9
|
|
Paulina Porizkova
Wallis P. Longsworth
|
||
Andrew Dolan
Lloyd Dyer
|
||
Frank Gerrish
Buster Cummings
|
||
Dalin Christiansen
Mike Pelton
|
||
Geoff Hansen
Philip Weems
|
||
Amy Van Nostrand
Pani Weems
|
||
Kristin Kahle
Diane Fowler
|
||
Michael Flynn
Matt Wheeler
|
5,0
|
|
Jon Kenneth Mergist
Philip Weems Jr.
|
||
Sue Ann Gilfillan
Valerie Highsmith
|
||
Jennifer Warren
Mary Sikes
|
||
Dennis Saylor
Listonosz
|
||
Craig St. James
Reporter
|
||
JJ Neward
Reporterka
|
||
Joseph D. Reis
Stały klient baru
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stevan Larner | ||
Alex Boynton
(pomoc techniczna)
|
||
Brandon Ellsworth
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Hammer
(pomoc techniczna)
|
||
Gordon Huston
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Larry Seymour | ||
Kostiumy | Ocena | |
Elizabeth 'Lanny' Sikes | ||
Amy Fegely
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Caroline Ross |
8,0
|
|
Stephanie Young
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Cheryl Eckert
główny stylista
|
||
Robin Michelle Stepp
główny charakteryzator
|
||
Wendy Weber
fryzjer (asystent)
|
||
Wendy Weber
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Cosmas A. Demetriou
scenograf
|
||
Gregory Branson
dyrektor artystyczny
|
||
Ken Diamond
główny konstruktor dekoracji
|
||
Amy Fowler
rekwizytor (asystent)
|
||
John Garrett
główny rekwizytor
|
||
J. Stan Hill
konstruktor dekoracji
|
||
Richard Penrod
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dennis Carr
mikser
|
||
Drew DeAscentis
montaż muzyki
|
||
Lisa Hannan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Greg Mauer
imitator dźwięku
|
||
Greg Mauer
montaż imitacji
|
||
Sue Pusateri
imitator dźwięku
|
||
Eric Thorngren
mikser
|
||
Steve Tushar
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Marc Verboys
montaż dialogów (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rick Josephsen
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Aaron Griffith
dobór obsady
|
||
Brandon Christensen
operator kamery (asystent)
|
||
J. Terry Hilton
oświetlenie
|
||
Aniko Safran
operator kamery (asystent)
|
||
Philip D. Schwartz
operator kamery
|
||
Sarah Wheat Whittaker
operator kamery (asystent)
|
||
Sarah McBride
dubler
|
||
Sam Salter
dubler: Rutger Hauer
|
||
Billy Judkins
koordynator kaskaderów
|
||
Terri Sue Judkins
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…