Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dominik Moll | ||
Mick Pantaleo
(asystent)
|
||
Jake Rollins
(asystent)
|
||
Yannick Fauchier
(asystent) (Francja)
|
||
Tony Carter
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ben Richards | ||
Producenci | Ocena | |
Anne Mensah
producent wykonawczy
|
||
Lars Blomgren
producent wykonawczy
|
||
Nora Melhli
producent wykonawczy
|
||
Manda Levin
producent wykonawczy
|
||
Jane Featherstone
producent wykonawczy
|
||
Karen Wilson
producent wykonawczy
|
||
Ben Richards
producent wykonawczy
|
||
Ruth Kenley-Letts
producent
|
||
Cahal Bannon
kierownik produkcji
|
||
Emma Downes
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Ian Lumsden
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Zoe Symonds
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Patrick Rieul
kierownik produkcji (Francja)
|
||
Rodolphe Leroy
kierownik produkcji (Francja)
|
||
Olivier Salvadori
kierownik produkcji (Francja)
|
||
Jessica Cameron-Lewis
koordynator produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Marie Fleury
koordynator produkcji (Francja)
|
||
Nina Khan
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Stephen Dillane
Karl Roebuck
|
6,7
|
|
Clémence Poésy
Elise Wassermann
|
6,9
|
|
Tobi Bakare
Chuks Akinade
|
||
Jeanne Balibar
Charlotte Joubert
|
4,0
|
|
Tom Bateman
Danny Hillier
|
||
Sigrid Bouaziz
Cécile Cabrillac
|
||
Mathieu Carrière
Alain Joubert
|
||
Angel Coulby
Laura Roebuck
|
||
Thibault de Montalembert
Olivier Pujol
|
||
Catalina Denis
Veronica
|
5,5
|
|
Nigel Lindsay
Jonno
|
||
Jack Lowden
Adam Roebuck
|
||
Joseph Mawle
Stephen Beaumont
|
7,3
|
|
Cédric Vieira
Philippe Viot
|
||
Valérie Zaccomer
Marie Villeneuve
|
||
Michelle Goddet
Patolog
|
||
Ruby Wild
Tania
|
||
Jacques Schuler
Dziennikarz
|
||
Bruno Tuchszer
Gilles
|
||
Fanny Leurent
Julie
|
||
Abel Gongora
Luis
|
||
Charlotte Atkinson
Dziewczyna
|
||
Richard Sutton
Saper
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jean-François Hensgens
(kierownik zdjęć)
|
||
Tony Sankey
(główna pomoc techniczna)
|
||
Peter Chatterton
(pomoc techniczna) (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Axel Dumasy
(pomoc techniczna) (asystent) (Francja)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Adrian Johnston
(również) (temat)
|
||
Dominik Moll
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Amy Roberts | ||
Peter Halston
(nadzorca kostiumów)
|
||
Emma Moore
(asystent)
|
||
Pascal Souilliart
(asystent) (Francja)
|
||
Montaż | Ocena | |
David Blackmore | ||
Charlene Short
(asystent)
|
||
Lindsey Woodward
(asystent)
|
||
Zoe Bowers
(asystent)
|
||
Justin Eely
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Eva Marieges Moore
projektant makijażu
|
||
Eva Marieges Moore
projektant fryzur
|
||
Carlene Gearing
charakteryzator (Wielka Brytania)
|
||
Lesley Hamon
charakteryzator (Wielka Brytania)
|
||
Julio Parodi
charakteryzator (Francja)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Max Gottlieb
scenograf
|
||
Andrew Rothschild
dyrektor artystyczny
|
||
Henry Woolway
dyrektor artystyczny (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Périne Barre
dyrektor artystyczny (asystent) (Francja)
|
||
Ollie Novadnieks
dekorator wnętrz
|
||
Alan Chesters
główny architekt
|
||
Bradley Rainer-Jones
architekt
|
||
Steve Crewe
architekt
|
||
Leigh Chesters
architekt
|
||
Craig Price
główny rekwizytor
|
||
Henry Gallagher
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marc Lawes
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jeremy Price
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jamie Caple
montaż dialogów
|
||
Filipa Principe
montaż dialogów
|
||
Rashad Hall-Heinz
operator dźwięku
|
||
Stefano Marchetti
mikser postsynchronu
|
||
Nigel Squibbs
mikser ponownego nagrania
|
||
James Kum
dźwięk (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…