Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hanelle M. Culpepper | ||
Jeremy Phoenix
(asystent)
|
||
Brian Sofsky
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Palmer Peterson | ||
Johnson Chan
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Douglas Shaffer
producent
|
||
Johnson Chan
producent
|
||
Stephanie Rennie
współproducent
|
||
David L. Garber
współproducent
|
||
Tamanna Shah
współproducent
|
||
Vincent Reppert
producent wykonawczy
|
||
Tamanna Shah
kierownik produkcji
|
||
Stephanie Rennie
nadzorca produkcji
|
||
Mike M. Quick
koordynator produkcji
|
||
Bob Joyce
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Amanda Schull
Shelby Anderson
|
7,7
|
|
Michael Nouri
Galen Anderson
|
||
Coby Ryan McLaughlin
Mike Holland
|
||
Gina Gershon
Karen Donovan
|
6,9
|
|
Anne Ramsay
Lisa Couphon
|
||
Eric Michael Roy
Freddy Cook
|
||
James Avery
Sędzia Parsons
|
6,0
|
|
John Kapelos
Detektyw Brady
|
||
Joanna Miles
Pat Spencer
|
||
Daniel Lench
James Ogden
|
||
Valerie Wildman
Beth Harrington
|
||
Lilah Richcreek
Icarus
|
7,0
|
|
Carlease Burke
Menadżerka hotelu
|
||
Enrique Almeida
Natręt
|
||
Yau-Gene Chan
Specjalista kryminalistyki sądowej
|
||
Ren Hanami
Profiler
|
||
Manuel Urrego
Ojciec ofiary
|
||
Kimberly Atkinson
Paige Morlin
|
||
Amrapali Ambegaokar
Reporterka
|
||
Leslie Wong
Reporterka
|
||
Richard Cansino
Reporterka
|
||
Stefan Chase
Komentatorka
|
||
Will Blagrove
Komentator
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Charles DeRosa
(kierownik zdjęć)
|
||
Vong Chea
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jeff Toyne | ||
Kostiumy | Ocena | |
Lisa Norcia | ||
Montaż | Ocena | |
Bob Joyce | ||
Nadav Itzkowitz
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Adina Sullivan
główny charakteryzator
|
||
Alexandria Storm
charakteryzator
|
||
Brittania Denison
charakteryzator
|
||
Lygia Orta
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eve McCarney
scenograf
|
||
Joshua Bramer
główny rekwizytor
|
||
Michelle Waring
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Stephen Nelson
mikser
|
||
Walter New
mikser ponownego nagrania
|
||
Kirbie Seis
mikrofoniarz
|
||
Ian Blackman
montaż dźwięku
|
||
Bob Joyce
projektant dźwięku
|
||
Walter New
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lindsay Chag
dobór obsady
|
||
Stephen W. Schriver
koordynator kaskaderów
|
||
Anna Mercedes Morris
kaskader dublujący: Gina Gershon
|
||
Cassandra McCormick
kaskader dublujący: Amanda Schull
|
||
Patrick Gallaway
kaskader dublujący
|
||
Michael Brian Hart
operator steadicam
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…