The After 2014

Ośmioro nieznanych sobie dotąd osób musi wspólnie walczyć o przeżycie w postapokaliptycznym świecie, ogarniętym przez przemoc i pełnym paranormalnych zjawisk. Wszystko wskazuje, że ich spotkanie nie było dziełem przypadku.

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Ośmioro nieznanych sobie dotąd osób musi wspólnie walczyć o przeżycie w postapokaliptycznym świecie, ogarniętym przez przemoc i pełnym paranormalnych zjawisk. Wszystko wskazuje, że ich spotkanie nie było dziełem przypadku. Beznickowy

Gatunek
Dramat, Sci-Fi
Słowa kluczowe
krew, przemoc, przetrwanie, złodziej zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 55 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Bluejohn_26 5

Nierówny – Pilot The After bardzo ciężko mi jednoznacznie ocenić. Z jednej strony widać, że historia w nim przedstawiona ma spory potencjał, jednak na razie twórcy nie za bardzo wiedzą jak go wykorzystać. Miejmy nadzieję, że wraz z kolejnymi odcinkami historia w nich przedstawiona dobrze się rozwinie i nabierze rumieńców, gdyż na razie jest nijako.

Bluejohn_26 Bluejohn_26 5

No niestety. Włodarze Amazonu po raz kolejny pokazali, że tak naprawdę to oni, a nie widzowie decydują który serial zostanie zrealizowany. 10 miesięcy po ubiegłorocznym, jak by na to nie patrzeć, sukcesie The After w sezonie pilotów i zamówieniu pierwszego sezonu, Amazon anulował zamówienie. Szkoda, bo chociaż pilot mnie nie zachwycił, to byłem ciekawy co da się z tego wycisnąć.

Nie wiem jak innych, ale mnie drażni podejście z dawaniem widzom złudzenia, że mają wpływ na cokolwiek, skoro potem i tak olewa się ich opinie.

Współtworzą