iZombie

2015 - 2019
Serial
Po przemianie w zombie, chcąc mieć dostęp do świeżych mózgów, młoda lekarka rozpoczyna pracę w policyjnej kostnicy.
6,6
44
oceny
oceń
serial
11 lubi
11 obejrzy
44 obejrzały
Sezony 5 dodaj zobacz wszystkie
Odcinki 71 zobacz wszystkie
Liv, Ravi i Clive są bliscy pozyskania lekarstwa. Peyton staje twarzą w twarz z Blainem, zaś Major podejmuje ryzykowną decyzję w nadziei na uratowanie miasta.
Major mierzy się ze zmianami zachodzącymi w Seattle, a Liv, Clive i Ravi próbują dokonać niemożliwego w Atlancie i zdobyć ostateczne lekarstwo dla zombie.
Zwiastuny 3
Zdjęcia 21 dodaj zobacz wszystkie
Obsada dodaj zobacz obsadę
Rose McIver
jako Liv Moore / Olivia Moore
Malcolm Goodwin
jako Clive Babineaux
Rahul Kohli
jako Dr Ravi Chakrabarti
Robert Buckley
jako Major Lilywhite
David Anders
jako Blaine DeBeers
Aly Michalka
jako Peyton Charles
Bryce Hodgson
jako Don E / Scott E
Jessica Harmon
jako Dale Bozzio
Robert Salvador
jako Detektyw Cavanaugh
Leanne Lapp
jako Gilda
Kurt Evans
jako Floyd Baracus
Andre Tricoteux
jako Szef

Fabuła

Opisy 1 dodaj

Liv Moore ma przed sobą świetlaną przyszłość jako lekarz oraz właśnie się zaręczyła. Jej życie zmienia się kompletnie podczas jednego przyjęcia na łodzi, po którym zostaje... zombie! Wiedząc, że jej życie nie może już być normalne, Liv zrywa zaręczyny i rzuca rezydenturę szpitalną, aby podjąć się pracy w policyjnej kostnicy, gdzie ma dostęp do świeżych mózgów, które musi teraz spożywać. Jedzenie mózgów ofiar ma jednak skutki uboczne - Liv przejmuje część wspomnień i nawyków martwych osób, dzięki czemu jest w stanie pomóc policji w wielu sprawach. caryca84

Słowa kluczowe
zombie
Zobacz także
Szczegóły
dodaj
Premiera
2015-03-17 (świat)
Wytwórnia
Warner Bros. Television
DC Comics
Rob Thomas Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 42 minut
Wiadomości 2
Recenzje 0 dodaj
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i dodaj recenzję.
Czy wiesz, że?
dodaj
Ciekawostka
W jednym z odcinków Lowell mówi Liv, że nie potrafi tak imitować wyglądu Dzwoneczka jak ona. Grająca Liv Rose McIver zagrała Dzwoneczka w serialu Dawno, dawno temu. zobacz więcej

Komentarze do filmu

5
9

super serial, jeden z moich ulubionych, specyficzny humor, połączenie różnych gatunków, i te absurdy, główna bohaterka jest rewelacyjna, naprawdę polecam.

8

Wart obejrzenia – Sięgając po serial, nie spodziewalem się tak pozytywnego zaskoczenia. Jest tu właściwie wszystko, czego mógłbym od takiego serialu oczekiwać: ciekawa nie nużąca fabuła, dobrze dobrani aktorzy i odpowiednia dawka humoru. Cierpliwie czekam na drugi sezon, z nadzieją że twórcy, raczą za bardzo nie przekombinować i nie spieprzyć owego serialu.

6

Sympatyczny serial który wykorzystuje początkową prostotę, aby ją następnie rozbudować. Przyjemna rzecz… Czwarty sezon na bieżąco.

7

Super serial ze świetną muzyką oraz głównymi postaciami. Lekki łatwy, przyjemnie i szybko leci przy nim czas. A teraz dawać mi mózg! :P Po 4 sezonie ocena w dół

3

… czyli jak z ciekawego pomysłu wyjściowego zrobić kolejny nudny serial kryminalny z kiepskim aktorstwem i banalną intrygą.

Współtworzą dodaj zobacz wszystkich
1
arksi
178 pkt.
2
Sweet_Foxy
100 pkt.
3
Bluejohn_26
54 pkt.
4
fredaser
54 pkt.
5
caryca84
29 pkt.
6
A_Biel
20 pkt.
7
jacks
12 pkt.
8
Lamper
5 pkt.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie