Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Larry Shaw | ||
Brad Jubenville
(asystent)
|
||
Isabel Martens
(asystent)
|
||
Brett Hodgkinson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bryan Q. Miller | ||
Vaun Wilmott
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Lancaster
producent wykonawczy
|
||
Michel Litvak
producent wykonawczy
|
||
Scott Stewart
producent wykonawczy
|
||
Vaun Wilmott
producent wykonawczy
|
||
Todd Slavkin
producent wykonawczy
|
||
Darren Swimmer
producent wykonawczy
|
||
Bryan Q. Miller
producent
|
||
Paul M. Leonard
współproducent wykonawczy
|
||
Todd Harthan
współproducent wykonawczy
|
||
Tom Lieber
współproducent wykonawczy
|
||
Robert Petrovicz
współproducent wykonawczy
|
||
David Wicht
współproducent wykonawczy
|
||
Rebecca Kirsch
współproducent
|
||
Gregg Tilson
współproducent
|
||
Cheryl Eatock
kierownik produkcji
|
||
Carol Heij
kierownik produkcji
|
||
Nick Dunn
kierownik produkcji
|
||
James Muringani
koordynator produkcji
|
||
Timothy Shaw
koordynator produkcji
|
||
Meryl Schutte
nadzorca postprodukcji (RPA)
|
||
Katie Lilly
nadzorca postprodukcji
|
||
Sk Nguyen
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Christopher Egan
Alex Lannen
|
7,3
|
|
Tom Wisdom
Michael
|
7,0
|
|
Roxanne McKee
Claire Riesen
|
7,0
|
|
Luke Allen-Gale
William Whele
|
5,0
|
|
Rosalind Halstead
Becca Thorn
|
||
Anthony Head
David Whele
|
||
Alan Dale
Gen. Edward Riesen
|
||
Carl Beukes
Gabriel
|
||
Katrine De Candole
Uriel
|
||
Kim Engelbrecht
Sierż. Noma Walker
|
||
Jonathan Howard
Sierż. Ethan Mack
|
||
Anton David Jeftha
Furiad
|
||
Fiona Ramsey
Senator Romero
|
||
Kevin Otto
Louis
|
||
Tyrone Keogh
Por. Vince
|
||
Richard Lothian
Jeffrey
|
||
Nicholas Pauling
Dirge
|
||
Bronwin October
Strażnik
|
||
Abdul Majiet
Nutesh
|
||
Tyron Britz
Nutesh
|
||
Josh Oostendorp
Nutesh
|
||
Hein De Vries
Sprzedawca
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Edward J. Pei
(kierownik zdjęć)
|
||
Jens Bacher
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jeff Rona | ||
Kostiumy | Ocena | |
Neil McClean | ||
Jacomina Jankowitz
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joshua Charson | ||
Kelly Stuyvesant
(asystent)
|
||
Pete Fausone
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kerry Skelton
projektant makijażu
|
||
Kerry Skelton
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Joseph A. Hodges
scenograf
|
||
Mark Zuelzke
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Fred Du Preez
dekorator wnętrz
|
||
Hugo Queroga
koordynator konstrukcji
|
||
Gary Smith
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
J.J. Le Roux
mikser
|
||
Ben Zales
montaż muzyki
|
||
Alicen Catron Schneider
nadzorca muzyki
|
||
Daniel Colman
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John W. Cook II
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Carr
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Donavin Waters
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…