Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jim McKay | ||
Denis Doyle
(asystent)
|
||
Genevieve Palmieri
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ted Humphrey | ||
Robert King
(twórca)
|
||
Michelle King
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ridley Scott
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Robert King
producent wykonawczy
|
||
Michelle King
producent wykonawczy
|
||
Brooke Kennedy
producent wykonawczy
|
||
David W. Zucker
producent wykonawczy
|
||
Ted Humphrey
producent wykonawczy
|
||
Keith Eisner
producent wykonawczy
|
||
Leonard Dick
producent wykonawczy
|
||
Craig Turk
producent wykonawczy
|
||
Luke Schelhaas
współproducent wykonawczy
|
||
Erica Shelton
współproducent wykonawczy
|
||
Nichelle D. Tramble
producent nadzorujący
|
||
Kristin Bernstein
producent
|
||
Julianna Margulies
producent
|
6,9
|
|
Debra Lovatelli
współproducent
|
||
Huey M. Park
producent towarzyszący
|
||
Tami D'Addio
producent towarzyszący
|
||
Kristin Bernstein
kierownik produkcji
|
||
TanNa Young
producent koordynujący
|
||
Laura Heaney
koordynator produkcji
|
||
Tina Dazzo
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Julianna Margulies
Alicia Florrick
|
6,9
|
|
Matt Czuchry
Cary Agos
|
||
Archie Panjabi
Kalinda Sharma
|
||
Alan Cumming
Eli Gold
|
6,6
|
|
Matthew Goode
Finn Polmar
|
||
Zach Grenier
David Lee
|
7,0
|
|
Christine Baranski
Diane Lockhart
|
6,9
|
|
Chris Noth
Peter Florrick
|
||
Taye Diggs
Dean Levine-Wilkins
|
||
Michael Cerveris
James Castro
|
9,0
|
|
Mike Colter
Lemond Bishop
|
||
Ben Rappaport
Carey Zepps
|
||
Jess Weixler
Robyn Burdine
|
6,0
|
|
Polly Draper
Lorainne Joy
|
||
Jack Carpenter
Patric Edelstein
|
||
Lenny Venito
Szeryf Gibson
|
||
Megan Ketch
Deena Lampard
|
||
Fred Melamed
Alan Karpman, sędzia
|
6,0
|
|
Michael Gaston
Ernie Nolan
|
||
Danny Hoch
Gunter
|
||
Evan Jonigkeit
Gus Pawlicky
|
||
Valerie Jarrett
Ona sama
|
||
Norah O'Donnell
Ona sama
|
||
Sheldon Best
Jim Lenard
|
||
Samuel Smith
Trey Wagner
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tim Guinness
(kierownik zdjęć)
|
||
Paul Volo
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Buckley |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Daniel Lawson | ||
Daniele Hollywood
(asystent)
|
||
David Brooks
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Katy Skjerping | ||
Richard Lowe
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Andrea Miller
nadzorca charakteryzacji
|
||
Silvie Salle
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stephen Hendrickson
scenograf
|
||
Frank White III
dyrektor artystyczny
|
||
Beth Kushnick
dekorator wnętrz
|
8,0
|
|
Sabrina Wright
główny rekwizytor
|
||
Derrick Alford
koordynator konstrukcji
|
||
Tom McDermott
główny konstruktor dekoracji
|
||
Lyle Booth
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Alex Sullivan
dźwięk
|
||
Fred Judkins
nadzorca dźwięku
|
||
Jason Harkins
nadzorca muzyki
|
||
Sharyn Gersh
montaż muzyki
|
||
Larry Benjamin
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Valentine
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…