Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Theresa Connelly | ||
Michele Grant
(asystent)
|
||
Rip Murray
(asystent)
|
||
Andrea Netze
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Theresa Connelly | ||
Producenci | Ocena | |
Julia Chasman
producent
|
||
Tom Rosenberg
producent
|
||
Geoff Stier
producent
|
||
Gregory Goodman
współproducent
|
||
Richard S. Wright
współproducent
|
||
Sigurjon Sighvatsson
producent wykonawczy
|
||
Ted Tannebaum
producent wykonawczy
|
||
Nick Wechsler
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Claire Danes
Hala
|
7,3
|
|
Jon Bradford
Marynarz
|
||
Lena Olin
Jadzia
|
||
Ramsey Krull
Kris
|
||
Gabriel Byrne
Bolek
|
7,0
|
|
Daniel Lapaine
Ziggy
|
||
Mili Avital
Sofie
|
||
Rachel Morrin
Dziecko Ziggy'ego i Sofie
|
||
Rebecca Morrin
Dziecko Ziggy'ego i Sofie
|
||
Steven Petrarca
Witek
|
||
Brian Hoyt
Kaz
|
||
Christina Romana Lypeckyj
Kasia
|
||
Peter Carey
Piotruś
|
||
Rade Šerbedžija
Roman
|
||
Ryan Spahn
Dzieciak
|
||
Adam Trese
Russell Schuster
|
||
Mitchell Mandeberg
Stanley Miślinski
|
||
Sheldon Alkon
Mężczyzna w kościele
|
||
Laurie V. Logan
Helga
|
||
Joseph Haynes
Pan Schuster
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Guy Dufaux | ||
Robert Floyd
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Luis Enríquez Bacalov | ||
Kostiumy | Ocena | |
Donna Zakowska | ||
Renata Chaplynsky
(asystent)
|
||
Alisa Lomax
(garderoba) (asystent)
|
||
Marci Shapiro
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Curtiss Clayton | ||
Suzanne Fenn | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Michael Kriston
fryzjer
|
||
Gary Cooney
fryzjer (asystent)
|
||
David Forrest
charakteryzator
|
||
Kimberley Kirkpatrick
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kara Lindstrom
scenograf
|
||
Ethel Robins Richards
dekorator wnętrz
|
||
Andrew Todd Bakerian
konstruktor dekoracji
|
||
Brent Boucher
konstruktor dekoracji
|
||
J.P. Bowers
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ron Ayers
mikser
|
||
John W. DeMonaco
mikrofoniarz
|
||
Ron Bedrosian
mikser imitacji
|
||
John Boyd
mikser ponownego nagrania
|
||
G.W. Brown
montaż dialogów
|
||
Samuel C. Crutcher
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Cal Johnson
koordynator kaskaderów
|
||
Robert Marrocco
koordynator kaskaderów
|
||
John Wendling
oświetlenie
|
||
David Dowell
operator kamery (asystent)
|
||
Ken Halbroeder
operator kamery (asystent)
|
||
Owens Hill
dobór obsady
|
||
Marti Bowling
dodatkowy dobór obsady
|
||
Stacy Pinhas
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cathy Thomas
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Tina Trevarrow
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
DJ Perry
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…