Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nils Gaup | ||
Scenariusz | Ocena | |
Nils Gaup | ||
Nils Isak Eira | ||
Pelone Wahl | ||
Reidar Jönsson | ||
Geir Eriksen
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tove Kløvvik
producent
|
||
Jeanette Sundby
producent
|
||
Jørgen Storm Rosenberg
producent
|
||
Jessica Balac
kierownik produkcji
|
||
Leif Mohlin
kierownik produkcji
|
||
Erik Disch
kierownik produkcji
|
||
Viktor Enoksen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Paul Røed
kierownik produkcji
|
||
Svein Andersen
współproducent
|
||
Kjetil Jensberg
współproducent
|
||
Nils-Thomas Utsi
współproducent
|
||
Linn M. Engen
koordynator produkcji
|
||
Therese Naustdal
koordynator produkcji
|
||
Trine Grande
koordynator produkcji
|
||
Alan R. Milligan
koordynator produkcji
|
||
Ken Are Bongo
koordynator produkcji
|
||
Catho Bach Christensen
kierownik produkcji
|
||
Magnus Wessel Bøe-Waal
kierownik produkcji
|
||
Peter Bengtsson
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nikolaj Coster-Waldau
Biskup Juell
|
||
Mikael Persbrandt
Carl Johan Ruth, kupiec
|
6,0
|
|
Michael Nyqvist
Laestadius
|
4,5
|
|
Nils Gaup
Mons
|
||
Peter Andersson
Bucht, komisarz policji
|
7,0
|
|
Stig Henrik Hoff
Klerk
|
||
Anni-Kristiina Juuso
Elen Skum
|
||
Göran Forsmark
Kupiec z Karesesuando
|
||
Bjørn Sundquist
Niels Vibe Stockfleth, pastor
|
||
Mikkel Gaup
Aslak Hætta
|
||
Jørgen Langhelle
Halmboe
|
||
Nils Utsi
Clemet
|
||
Eirik Junge Eliassen
Zetliz, pastor
|
||
Silje Holtet
Anne Elise Blix
|
||
Ola Otnes
Harris, urzędnik
|
||
Ole Nicklas Guttorm
Mały Aslak
|
||
Jovsset Heandrat
Lars Hætta
|
||
Beaska Niilas
Rasmus Spein
|
||
Sven Henriksen
Bergmark
|
||
Sverre Porsanger
Peder
|
||
Knut Walle
Komisarz policji
|
||
Inga Juuso
Babka
|
||
Ingunn Beate Øyen
Hansine Ruth
|
||
Aslat Matte Gaup
Mathis Hætta
|
||
Nils Peder IGaup
Mons Somby
|
||
Inger Utsi
Inger
|
||
Mattis Hætta
Niilas
|
||
John Sigurd Kristensen
Wójt
|
||
Ánne Mággá Wigelius
Berit
|
||
Kimmo Rajala
Strażnik więzienny
|
||
Lars Thomas Oskal
Poczmistrz
|
||
Mathilde Svinås Johansen
Czytająca dziewczyna
|
||
Geir Sørensen
Strażnik więzienny
|
||
Ol Johan Gaup
Pomocnik Pedera
|
||
Per Mattis Johnsen Eira
Henrik
|
||
Nils Ole Oskal
Thomas
|
||
Johan Isak Turi
Członek gangu Niilasa
|
||
Arnt Fossli
Członek gangu Niilasa
|
||
Mikkel Aslak Gaup
Członek gangu Niilasa
|
||
Aslak Tore Eira
Członek gangu Niilasa
|
||
Hallvard Holmen
Hvoslef
|
||
Frank Krog
Samson Iseberg, kat
|
||
Johan Henrik Gaup
Aslagas
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Philip Øgaard | ||
Erik Lindbom | ||
Robin Ottersen
(asystent)
|
||
Martin Klevegård
(asystent)
|
||
Philip J. Borgli
(asystent)
|
||
Pål Ulvik Rokseth
(asystent)
|
||
Bo Lundgren
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mari Boine | ||
Kostiumy | Ocena | |
Karin Sundvall | ||
Anita Dahrmark
(produkcja kostiumów)
|
||
Jan Hansson
(produkcja kostiumów)
|
||
Anette Oskarsson
(produkcja kostiumów)
|
||
Lottie Charlotta Widell
(produkcja kostiumów)
|
||
Susanne Aslaksdatter Hætta
(produkcja kostiumów)
|
||
Karen E. M. Utsi
(produkcja kostiumów)
|
||
Lena Sletten Dolmseth
(produkcja kostiumów)
|
||
Anni Liljegren
(asystent)
|
||
Kristine Skottedal
(asystent)
|
||
Anne Hamre
(asystent)
|
||
Margrete Johnsen
(asystent)
|
||
Nina Eremar
(asystent)
|
||
Anne Vaagen Nestende
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jan-Olof Svarvar | ||
Lillan Gahlin
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Chris Noellert
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Linda Öhlund
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Tobias Ahlgren
(asystent)
|
||
Anders Nylander
(asystent)
|
||
Gustav Lindholm
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Veslemøy Fosse Ree
charakteryzator
|
||
Agneta Krigh-Tennemo
charakteryzator
|
||
Dordo Eriksen
charakteryzator
|
||
Anne Hamre
charakteryzator
|
||
Tom Aarø
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Þór Vigfússon
rzeźbiarz
|
||
Karl Júlíusson
scenograf
|
||
Per Nils Päiviö
stolarz
|
||
Odd-Knut Thoresen
stolarz
|
||
Harry Hillestad
stolarz
|
||
Kristian Lie
stolarz
|
||
Lars Tomas Labba
stolarz
|
||
Bjørn Grønnerud
stolarz
|
||
Terje Foshaug
stolarz
|
||
Joakim Jorem
stolarz
|
||
Espen Prestbakmo
stolarz
|
||
Aslak Prestbakkmo
stolarz
|
||
Gregory Winter
malarz
|
||
Ane Øverås
malarz
|
||
Thorkil Slebsager
rekwizytor
|
||
Anders Lunde
rekwizytor
|
||
Morten Swang
rekwizytor
|
||
Caroline Størmer
rekwizytor
|
||
Lars Tomas Labba
rekwizytor
|
||
Hans Gunnarson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dan Widegren
technik dźwięku
|
||
Arttu Kontkanen
technik dźwięku
|
||
Patrick Boullenger
technik dźwięku
|
||
Stefan Ljungberg
technik dźwięku
|
||
Ludde Widegren
technik dźwięku
|
||
Carl Widegren
technik dźwięku
|
||
Linda Forsén
montaż dźwięku
|
||
Christer Melén
montaż dźwięku
|
||
Per Boström
montaż dźwięku
|
||
Andreas Franck
montaż dźwięku
|
||
Per Boström
imitator dźwięku
|
||
Per Boström
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kaj Steveman
efekty specjalne
|
||
Haukur Karlsson
efekty specjalne
|
||
Ronny Daniel Stenbakken
efekty specjalne
|
||
Dan Erik Heggelund
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Knut Haraldsen
oświetlenie
|
||
Staffan Linder
animator
|
||
Mattias Forsström
animator
|
||
Cameron Scott
animator
|
||
Johan Gabrielsson
animator
|
||
Magnus Eriksson
animator
|
||
Janak Thakker
animator
|
||
Kimmo Rajala
koordynator kaskaderów
|
||
Celine Engebrigtsen
dobór obsady
|
||
Andrea Eckerbom
dobór obsady
|
||
Mia Jensen
dodatkowy dobór obsady
|
||
Hilde Mari Nordli
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Espen Jacobsen
dobór lokalizacji (asystent)
|
||
Trine Thoresen
księgowy produkcji
|
||
Gøril Kufaas
księgowy produkcji
|
||
Laila Ammoura
księgowy produkcji
|
||
Margrethe Bekkhus
księgowy produkcji
|
||
Tone Hokåasmoen
księgowy produkcji
|
||
Mona Heinen Johannessen
księgowy produkcji
|
||
Anitra Wolland
księgowy produkcji
|
||
Lena Sveen
księgowy produkcji
|
||
Patrik Säfström
prowadzący ostrość
|
||
Ingeborg Klyve
prowadzący ostrość
|
||
Tom Kopperud
prowadzący ostrość
|
||
Anders Leegaard
prowadzący ostrość
|
||
Elling Krohn
prowadzący ostrość
|
||
Erik Aavatsmark
fotosista
|
||
Even Birkeland
operator kamery
|
||
Dick Ying
operator steadicam
|
||
Jon Arne Bakker
elektryk
|
||
Iver Bostad
elektryk (asystent)
|
||
Kristian Bergström
elektryk (asystent)
|
||
Christian Koblizek
elektryk (asystent)
|
||
Torkel Riise Svenson
operator zapisu
|
||
Henning Røkke
oświetlenie (asystent)
|
||
Kjell Amrén
oświetlenie
|
||
Joakim Högberg
operator skanowania
|
||
Jan Lundkvist
operator skanowania
|
||
Simon Afshar
operator skanowania
|
||
Stefan Jalke
operator skanowania
|
||
Daniel Norlund
zecer
|
||
Andreas Bravin Karlsson
zecer
|
||
Andreas Cronström
zecer
|
||
Martin Malm
zecer
|
||
Erika Bengtsson
zecer
|
||
Kaj Steveman
efekty wizualne
|
||
Claes Dietmann
producent efektów wizualnych
|
||
Anders Singstedt
efekty wizualne
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…