Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Therese Conte | ||
Sean Roche | ||
Simon Barron
(asystent)
|
||
Dawn Kirk
(asystent)
|
||
Timothy Silver
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David G. Brown | ||
Therese Conte
(dodatkowy)
|
||
Kevin Kilroy
(dodatkowy)
|
||
Sean Roche
(dodatkowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
David G. Brown
producent
|
||
Therese Conte
producent
|
||
Marcus Robertson
producent wykonawczy
|
||
Marc Schwartz
współproducent
|
||
Timothy Silver
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kevin Costner
Ed
|
8,2
|
|
David G. Brown
Gavin
|
||
John Fife
Parks
|
||
Jim Shane
Ojciec
|
||
Claudia Carroll
Matka
|
||
Matt Clark
Ben
|
||
Cecilea Bennett
Pam
|
||
Kelly McCarthy
Cindy
|
||
Lisa Kingston
Sue
|
||
Don Margolin
Stevens, trener
|
||
Marc Brandes
Gaylord
|
||
Dan Waldman
Nick
|
||
Henry Dunn
Zawodnik Kuguarów
|
||
Sean Collins
Zawodnik Kuguarów
|
||
Ken Straus
Zawodnik Kuguarów
|
||
Terence O'Malley
Zawodnik Kuguarów
|
||
Arthur Tonna Jr.
Zawodnik Kuguarów
|
||
David D'Arnal
Zawodnik Kuguarów
|
||
David Christopher
Zawodnik Kuguarów
|
||
Elliot Tonna
Zawodnik Kuguarów
|
||
Martin Katz
Zawodnik Kuguarów
|
||
Brian Bird
Zawodnik Kuguarów
|
||
Charles Craig
Rozgniewany Kuguar
|
||
Jim Birge
Spiker sportowy
|
||
Jan Rabson
Skaut
|
||
Joey Benson
Właściciel klubu
|
||
Patrick Cameron
Profesjonalny baseballista
|
||
Doug Cronin
Szeryf
|
||
Marilyn Korones
Nauczycielka
|
||
Janet Levy
Renee
|
||
Chuck Himber
Reporter
|
||
Michael Downing
Lekarz
|
||
Simon Barron
Ksiądz
|
||
Robert Morrison
Sędzia sportowy
|
||
Marv Tobias
Sędzia sportowy
|
||
Gery Munn
Sędzia sportowy
|
||
Tim Robinson
Billy, chłopak w klatce ćwiczący odbicia kijem
|
||
David Strollery
Dziadek
|
||
Mitzi Strollery
Babcia
|
||
Craig Hammill
Chłopiec w parku
|
||
Darryl Stroh
Trener Buldogów
|
||
Bill Cassese
Barman
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Connie Holt | ||
George Sandoval
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul McIlvaine
(pomoc techniczna)
|
||
Bob Myers
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gregory Conte | ||
Kostiumy | Ocena | |
Nancy Flaherty
(garderoba)
|
||
Meg Morrison
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert L. Sinise | ||
Jerry Weldon | ||
Jay Cason
(montażysta negatywu)
|
||
Sally Banta
(asystent)
|
||
Jeff Rosen
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Pamela S. Westmore
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bobbi Peterson Himber
scenograf
|
||
Bobbi Peterson Himber
dyrektor artystyczny
|
||
Edward Vicol
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert Deschaine
mikser ponownego nagrania
|
||
Alan Holly
mikser ponownego nagrania
|
||
Sherrie Bayer Burke
montaż dźwięku
|
||
Jeff Rosen
montaż dźwięku
|
||
Kenneth H. Wiatrak
operator dźwięku
|
||
Kim Fowler
imitator dźwięku
|
||
David Dockendorf
mikser
|
||
Don MacDougall
mikser
|
||
John L. Mack
mikser
|
||
Steve Picard
mikrofoniarz
|
||
David Wolpa
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Douglas M. Lackey
montaż muzyki
|
||
Jerry Hudgins
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Scott Alan Cook
koordynator kaskaderów
|
||
William Barbour
kaskader
|
||
Lee Blitstein
kaskader
|
||
John Niginey
kaskader
|
||
David Chung
kamerzysta (asystent)
|
||
Fritz Hershey
kamerzysta (asystent)
|
||
Brian Sweeney
kamerzysta (asystent)
|
||
Mark Scholl
mistrz oświetlenia
|
||
Michael Molnar
oświetlenie
|
||
Charles Fichera
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Robert D. Yeoman
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Dale Tate
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…