Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Blake Edwards | ||
Joe Dunne
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Mickey McCardle
(asystent)
|
||
David Kelley
(asystent)
|
||
Margaret Nelson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rodney Amateau
(historia)
|
||
Blake Edwards
(scenopis)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tony Adams
producent
|
||
Trish Caroselli
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bruce Willis
Tom Mix
|
8,5
|
|
James Garner
Wyatt Earp
|
7,4
|
|
Malcolm McDowell
Alfie Alperin
|
7,1
|
|
Mariel Hemingway
Cheryl King
|
||
Kathleen Quinlan
Nancy Shoemaker
|
||
Jennifer Edwards
Victoria Alperin
|
||
Patricia Hodge
Christina Alperin
|
||
Richard Bradford
Kpt. Blackworth
|
||
M. Emmet Walsh
Marvin Dibner, szef
|
6,8
|
|
Joe Dallesandro
Dutch Kieffer
|
||
Andreas Katsulas
Arthur
|
||
Dann Florek
Marty Goldberg
|
||
Bill Marcus
Hal Flynn
|
||
Michael C. Gwynne
Mooch
|
||
Dermot Mulroney
Michael Alperin
|
7,0
|
|
Miranda Garrison
Hiszpańska tancerka
|
||
Liz Torres
Rosa
|
||
Castulo Guerra
Pancho
|
||
Dakin Matthews
William Singer
|
6,0
|
|
Dennis Rucker
Paul
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anthony B. Richmond |
6,0
|
|
Dennis Weaver | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Henry Mancini | ||
Kostiumy | Ocena | |
Patricia Norris | ||
Montaż | Ocena | |
Robert Pergament | ||
Roger Greene
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Joy Zapata
nadzorca stylizacji
|
||
Jean Austin
fryzjer
|
||
Dave Grayson
charakteryzator
|
||
Virginia G. Hadfield
fryzjer
|
||
Josée Normand
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rodger Maus
scenograf
|
||
Richard Y. Haman
dyrektor artystyczny
|
||
Marvin March
dekorator wnętrz
|
||
Steve Kinyoun
główny architekt
|
||
Pat O'Connor
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Neil Burrow
montaż dźwięku
|
||
Scott Burrow
montaż dźwięku
|
||
Gordon Davidson
montaż dźwięku
|
||
Jerry Jost
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Dan Cangemi
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joe Dunne
koordynator kaskaderów
|
||
Keii Johnston
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Elliott
kaskader
|
||
Cindy Folkerson
kaskader
|
||
Allan Graf
kaskader
|
||
Bill Hart
kaskader
|
||
Bob Herron
kaskader
|
||
Norman Howell
kaskader
|
||
Keii Johnston
kaskader
|
||
Jimmy Medearis
kaskader
|
||
Denney Pierce
kaskader
|
||
Jeff Ramsey
kaskader
|
||
Neil Summers
kaskader
|
||
Mike Washlake
kaskader
|
||
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
Ted White
kaskader
|
5,0
|
|
Brian J. Williams
kaskader
|
||
Bobby Burns
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Fetters Howard
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Klopper
dobór obsady
|
||
David M. Everard
dobór obsady (asystent)
|
||
William Mesa
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eddie Braun
kaskader
|
||
Roydon Clark
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…