Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Phillip Noyce | ||
David R. Ellis
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Christopher T. Gerrity
(asystent)
|
||
John Hockridge
(asystent)
|
||
Joseph J. Kontra
(asystent)
|
||
Justin Moritt
(asystent)
|
||
Charles Zalben
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
John G. Scotti
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Carlos Piñero
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joe Eszterhas | ||
Ira Levin
(powieść)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Robert Evans
producent
|
8,0
|
|
William J. MacDonald
współproducent
|
||
Laura Viederman
współproducent
|
||
Joe Eszterhas
producent wykonawczy
|
||
Hawk Koch
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sharon Stone
Carly Norris
|
8,1
|
|
William Baldwin
Zeke Hawkins
|
6,9
|
|
Tom Berenger
Jack Landsford
|
7,0
|
|
Polly Walker
Vida Warren
|
6,9
|
|
Colleen Camp
Judy Marks
|
||
Amanda Foreman
Samantha Moore
|
||
Martin Landau
Alex Parsons
|
||
CCH Pounder
Por. Victoria Hendrix
|
6,0
|
|
Nina Foch
Evelyn McEvoy
|
7,0
|
|
Keene Curtis
Gus Hale
|
||
Nicholas Pryor
Peter Farrell
|
||
Anne Betancourt
Jackie Kinsella
|
||
Tony Peck
Martin Kinsella
|
||
Frantz Turner
Portier
|
||
Melvyn Kinder
Dr Palme
|
||
Radu Gavor
Dmitri
|
||
Allison Mackie
Naomi Singer
|
||
José Rey
Corelli, detektyw
|
||
Jim Beaver
Ira, detektyw
|
||
Gilbert Rosales
Rodriguez, dozorca
|
||
Mik Scriba
Ochroniarz
|
||
Steve Carlisle
Ochroniarz
|
||
Mark Bramhall
Kelner
|
||
Sid McCoy
Pan Anderson
|
||
Sandy Gutman
Ted Weisberger
|
||
Robin Groves
Pani Ballinger
|
||
Matthew Faison
Pan Ballinger
|
||
Marnette Patterson
Joanie Ballinger
|
||
Christine Toy Johnson
Reporterka
|
||
Philip Hoffman
Reporter
|
||
Nicole Orth-Pallavicini
Reporterka
|
||
Arthur Eckdahl
Złośliwy mężczyzna
|
||
Patricia Allison
Złośliwa kobieta
|
||
James Noah
Portier
|
||
Eduardo N.T. Andrade
Portier
|
||
Victor Brandt
McCracken, detektyw
|
||
Ryan Cutrona
Ennis, detektyw
|
||
Robert Miano
Howard, detektyw
|
6,0
|
|
Steve Eastin
Phillip, detektyw
|
||
Wendy Cutler
Pani Colson
|
||
Craig Hosking
Pilot helikoptera
|
||
Cliff Fleming
Pilot helikoptera
|
||
Christine Avila
Lekarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Collins
Mężczyzna na siłowni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheryl Hunter
Sekretarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly Kane
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leonard Kelly-Young
Ksiądz (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lizzi
Nowojorski detektyw (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phillip Noyce
Golący się mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Taylor
Bezdomny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Zazzu
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Vilmos Zsigmond |
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Howard Shore | ||
Christopher Young
(niewymieniony w czołówce)
|
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Deborah L. Scott | ||
Marsha Bozeman | ||
David Le Vey
(asystent)
|
||
George L. Little
(nadzorca kostiumów)
|
||
Carlane Passman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Don Vargas | ||
Fran Vega-Buck | ||
Mira Zavidowsky | ||
Eileen Cox Baker
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Richard Francis-Bruce |
9,0
|
|
William Hoy |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janine Thompson
fryzjer
|
||
Milton Buras
fryzjer (Nowy Jork)
|
||
Kymbra Callaghan
charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Sharon Ilson
charakteryzator
|
||
Lydia Milars
charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Peter Landsdown Smith |
8,0
|
|
Lisa Fischer |
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Carmen Baker
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bob Baron
mikser postsynchronu
|
||
Pamela Bentkowski
montaż imitacji
|
||
Thomas Brandau
mikser (druga ekipa)
|
||
Richard Burton
montaż dialogów
|
||
Tim Chau
projektant dźwięku
|
||
Tim Chau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Greg Curda
mikser imitacji
|
||
Christine Danelski
montaż imitacji
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku
|
||
David Lee Fein
imitator dźwięku
|
||
Richard C. Franklin
projektant dźwięku
|
||
Richard C. Franklin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Albert Gasser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric Gotthelf
mikser imitacji
|
||
Frank Howard
montaż dialogów
|
||
Joseph A. Ippolito
montaż dialogów
|
||
Doug Jackson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Janisz
montaż postsynchronu
|
||
Nils C. Jensen
montaż dialogów
|
||
David Kern
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rick Kline
mikser ponownego nagrania
|
||
Nicholas Korda
montaż postsynchronu
|
||
Gary Krivacek
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Donald J. Malouf
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Steve Mann
montaż imitacji
|
||
Steve Mann
montaż dźwięku
|
||
Joseph A. Mayer
montaż postsynchronu
|
||
Gary Mundheim
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tom Nelson
mikser
|
||
Bob O'Brien
montaż imitacji
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Donald Ortiz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michele Perrone
montaż postsynchronu
|
||
Kim Secrist
montaż imitacji
|
||
Jerome R. Vitucci
mikrofoniarz
|
||
David Wolowic
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Linda Yeaney
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paul Timothy Carden
nadzorca postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thierry J. Couturier
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas P. McNamara
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Morrisey
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul O'Bryan
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gary Muller
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray De La Motte
operator kamery
|
||
Brad Edmiston
operator kamery (asystent)
|
||
Cary Fisher
operator kamery
|
||
Todd M. Gavin
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
David R. Ellis
koordynator kaskaderów
|
||
Jon H. Epstein
kaskader
|
||
Donna Keegan
kaskader
|
||
Spiro Razatos
kaskader
|
||
Ronnie Rondell Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
Larry McConkey
operator steadicam
|
Pozostałe
Proszę czekać…