Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Glenn Gordon Caron | ||
Nilo Otero
(asystent)
|
||
Tracy Rosenthal-Newsom
(asystent)
|
||
James Simons
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tod Carroll | ||
Producenci | Ocena | |
Ron Howard
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Deborah Blum
producent
|
||
Tony Ganz
producent
|
||
Tod Carroll
współproducent
|
||
Jay Daniel
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Keaton
Daryl Poynter
|
7,9
|
|
Kathy Baker
Charlie Standers
|
6,0
|
|
Morgan Freeman
Craig
|
8,4
|
|
Tate Donovan
Donald Towle
|
||
Henry Judd Baker
Xavier
|
||
Claudia Christian
Iris
|
||
J. David Krassner
Tiller
|
||
Dakin Matthews
Bob
|
6,0
|
|
Mary Catherine Martin
Cheryl Ann
|
||
Patricia Quinn
June
|
||
Terri Hanauer
Prawniczka na widowni
|
||
David A. Kimball
Lekarz
|
||
Veronica Redd
Siostra przełożona
|
||
Sharon Medearis
Pielęgniarka
|
||
Nick Savage
Gary "Ike Turner"
|
||
Sandra Foster
Dziewczyna Xaviera
|
||
M. Emmet Walsh
Richard Dirks
|
6,8
|
|
Luca Bercovici
Lenny
|
||
Pamela Dunlop
Jane
|
||
Leslie Neale
Sheila
|
||
Brian Benben
Martin Laux
|
||
Anne Kerry Ford
Debbie Laux
|
||
Ben Piazza
Kramer
|
||
Michael Francis Clarke
Kierownik komisji
|
||
Doug MacHugh
Kierownik komisji
|
||
Claudia Robinson
Sprzątaczka
|
||
Harley Jane Kozak
Recepcjonistka w Ralston
|
4,0
|
|
Rachel Ryan
Karen Peluso
|
||
Al Pugliese
Detektyw
|
||
Stéphanie Menuez
Bileterka
|
||
Michael Leopard
Brygadzista w hucie żelaza
|
||
Douglas Roberts
Mark
|
||
Jean Nash
Rita
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jan Kiesser | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gabriel Yared | ||
Kostiumy | Ocena | |
Robert Turturice | ||
Montaż | Ocena | |
Richard Chew |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Vivian McAteer
fryzjer
|
||
Bob Mills
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Joel Schiller
scenograf
|
||
Eric Orbom
dyrektor artystyczny
|
||
Donald J. Remacle
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert Jackson
mikrofoniarz
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania
|
||
William Dotson
montaż dźwięku
|
||
George Fredrick
montaż dźwięku
|
||
Dan M. Rich
montaż dźwięku
|
||
Frank Smathers
montaż dźwięku
|
||
Linda Whittlesey
montaż dźwięku
|
||
Penny Lee Hallin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kelly Oxford
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Lon Bender
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Richard Ratliff
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Glenn Daniels
dobór obsady
|
||
Marion Dougherty
dobór obsady
|
||
Chris Howell
koordynator kaskaderów
|
||
Freddie Hice
kaskader
|
||
Harry Madsen
kaskader
|
||
Beth Nufer
kaskader
|
||
Rick Seaman
kaskader
|
||
Michael Gershman
operator kamery
|
||
Lou Barlia
operator kamery
|
||
Eric Engler
operator kamery
|
||
Sol Negrin
operator kamery
|
7,0
|
|
Matt McAnany
elektryk
|
||
John R. Shannon
fotosista
|
||
Edward R. Brown
operator kamery (asystent)
|
||
Barry Oiffer
operator kamery (asystent)
|
||
Aaron Pazanti
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Samuels
operator kamery (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…