Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jamie Magnus Stone | ||
Scenariusz | Ocena | |
Hannah Moscovitch
(również) (główny redaktor)
|
||
Mark Ellis
(twórca)
|
||
Stephanie Morgenstern
(twórca)
|
||
Daniel Godwin
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
John Calvert
producent
|
||
Rosalie Carew
producent nadzorujący
|
||
Mark Ellis
producent wykonawczy
|
||
David Fortier
producent wykonawczy
|
||
Bill Haber
producent wykonawczy
|
||
Ildiko Kemeny
współproducent
|
||
Denis McGrath
współproducent wykonawczy
|
||
David Minkowski
współproducent
|
||
Stephanie Morgenstern
producent wykonawczy
|
||
Ivan Schneeberg
producent wykonawczy
|
||
Derek Schreyer
konsultant produkcji
|
||
Richard J. Anobile
nadzorca postprodukcji
|
||
Sándor Báló
kierownik produkcji
|
||
Katalin Baranyi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Csaba Benedek
kierownik produkcji
|
||
Sandra Lumlock
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Evelyne Brochu
Aurora Luft
|
8,0
|
|
Jack Laskey
Alfred Graves
|
||
Warren Brown
Neil Mackay
|
||
Connor Price
Harry James
|
||
Hugh Dillon
Duncan Sinclair
|
||
Torben Liebrecht
Franz Faber
|
6,0
|
|
Lara Jean Chorostecki
Krystina Breeland
|
||
Dustin Milligan
Tom Cummings
|
||
Rick Okon
Rolf Bauer
|
||
Philip Rham
Marcel
|
||
Emily Taaffe
Siobhan
|
||
George Taylor
Max Schmidt, obersturmführer
|
||
Lambert Tóth
Niklas
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephan Pehrsson
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Amin Bhatia | ||
Ari Posner | ||
Kostiumy | Ocena | |
Andrea Flesch | ||
Montaż | Ocena | |
Teresa De Luca | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Eva Coudouloux
główny charakteryzator
|
||
Eva Coudouloux
efekty specjalne makijażu
|
||
Rita Fekete
charakteryzator (asystent)
|
||
Judit Halász
fryzjer (asystent)
|
||
Lydia Pensa
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Fleischer
scenograf
|
||
János Szárnyas
dyrektor artystyczny
|
||
Zoltán Schöffer
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Richard Calistan
montaż postsynchronu
|
||
Alan deGraaf
mikser ponownego nagrania
|
||
J.R. Fountain
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Steve Hammond
imitator dźwięku
|
||
Rob Hegedus
montaż dialogów
|
||
Kevin Howard
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jason MacNeill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Joe Mancuso
montaż muzyki
|
||
Nathan Robitaille
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Douglas Smith
montaż dialogów
|
||
Zenon Waschuk
mikser
|
||
Mike Woroniuk
mikser ponownego nagrania
|
||
Andrea Higgins
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Béla Buzgó
technik
|
||
Attila Góczán
technik
|
||
Gabor Kiszelly
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Gabor Kiszelly
efekty specjalne
|
||
Attila Varsányi
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…