Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Arne Glimcher | ||
Benjamin Rosenberg
(asystent)
|
||
Michael Samson
(asystent)
|
||
Jan Sebastian Ballhaus
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Cynthia Cidre | ||
Oscar Hijuelos
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Arne Glimcher
producent
|
||
Arnon Milchan
producent
|
||
Steven Reuther
producent wykonawczy
|
||
Jack B. Bernstein
współproducent
|
||
Anna Reinhardt
współproducent
|
||
Mark Allan
kierownik produkcji
|
||
Barbara A. Hall
koordynator produkcji
|
||
Leigh A. Miller
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Armand Assante
Cesar Castillo
|
||
Antonio Banderas
Nestor Castillo
|
7,7
|
|
Cathy Moriarty
Lanna Lake
|
||
Maruschka Detmers
Delores Fuentes
|
||
Scott Cohen
Bernardito, zespół Mambo Kings
|
||
Celia Cruz
Evalina Montoya
|
||
Roscoe Lee Browne
Fernando Perez
|
||
Joe Petruzzi
Carlo Ricci
|
||
Tito Puente
Tito Puente
|
||
Anh Duong
Ismelda Perez
|
||
Cordelia González
Anna Maria
|
||
Desi Arnaz Jr.
Desi Arnaz Sr.
|
||
Pete Macnamara
Johnny Bing, zespół Mambo Kings
|
||
Vondie Curtis-Hall
Miguel Montoya
|
||
Talisa Soto
Maria Rivera
|
||
Carlos Gómez
Dziwak
|
||
Pablo Calogero
Ramon, zespół Mambo Kings
|
||
Mario Grillo
Mario, zespół Mambo Kings
|
||
Ralph Irizarry
Pito, zespół Mambo Kings
|
||
James Medina
Manny, zespół Mambo Kings
|
||
Marcos Quintanilla
Willie, zespół Mambo Kings
|
||
J.T. Taylor
Frankie Suarez, zespół Mambo Kings
|
||
William Thomas Jr.
Xavier, zespół Mambo Kings
|
||
Yul Vazquez
Flaco, zespół Mambo Kings
|
6,0
|
|
Theodora Castellanos
Blanca
|
||
Lázaro Pérez
Pablo
|
||
Helena Carroll
Pani Shannon
|
||
John Herrera
Luis Fajardo
|
||
Vitamin C
Ruda w autobusie
|
||
Jose Duvall
Nando
|
||
Joe Conzo
Killer
|
||
Millie P.
Dziewczyna Killera
|
||
Doug Barron
Mike Wells
|
||
Jose Alberto
Johnny Casanova
|
||
Machito
Machito
|
||
Ron Townson
Empire M.C.
|
||
June Brown
Otyła kobieta
|
||
Valerie McIntosh
Tracy Blair
|
||
Jonathan Del Arco
Młody Cesar
|
||
Salvador Miranda
Młody Nestor
|
||
Adrian Martinez
Pablito
|
||
Rene Monteaqudo
Robertico
|
||
Cecelia Neal Ortiz
Leticia
|
||
Jessica Neal Ortiz
Leticia
|
||
Thomas F. Duffy
Mulligan
|
||
Martin Charles Warner
Mac
|
||
Joycelyn O'Brien
Gina
|
||
Diane Manzo
Amanda
|
||
Jessica Z. Diamond
Sekretarka
|
||
Stephanie Blake
Striptizerka
|
||
Anita Banderas
Anita
|
||
Ryan Howell
Mały koszykarz
|
||
Dawn McKinster
Gość na basenie
|
||
Karen Assante
Karen
|
||
Julie Pinson
Przyjaciółka
|
||
Cynthia DeCure
Przyjaciółka Mario
|
||
Susie Stillwell
Gość w klubie
|
||
Maiquel Saurez
Sprzątaczka
|
||
Natalie Zimmerman
Przyjaciółka
|
||
Debra Scott
Oczarowana
|
||
Sonny Bravo
Pianista
|
||
Tina Cote
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Dierks
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Candace Mead
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Mead
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josephine Powell
Blondynka w klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stan Rodarte
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alif Sankey
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Tumeo
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Álvarez
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Ballhaus |
9,0
|
|
Gábor Kövér
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Ismael Araujo Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
J. Patrick Daily
(główna pomoc techniczna)
|
||
Eric Whitehead
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Carlos Franzetti | ||
Robert Kraft | ||
Kostiumy | Ocena | |
Gary Jones | ||
Bridget Kelly | ||
Ann Roth | ||
Cheryl Beasley Blackwell | ||
Donna Maloney | ||
David Mayreis | ||
Bruce Ericksen
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Claire Simpson |
8,0
|
|
Glenn Lazzaro
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Nancy Frazen
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Clare Larson
(asystent)
|
||
John Reul
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Teresa M. Austin
główny charakteryzator
|
||
Dennis Glas
główny charakteryzator
|
||
Medusah
nadzorca stylizacji
|
||
Josée Normand
główny stylista
|
||
Valli O'Reilly
nadzorca charakteryzacji
|
7,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Stuart Wurtzel
scenograf
|
6,0
|
|
Steve Saklad
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Kara Lindstrom
dekorator wnętrz
|
||
John P. Bruce
projektant wnętrz
|
||
Ted Haigh
projektant graficzny
|
||
Patrick Cassidy
główny konstruktor dekoracji
|
||
Emily Ferry
główny rekwizytor
|
||
Debe Hale
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ted Hardwick
konstruktor dekoracji
|
||
Kalina Ivanov
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Roger Meryett
główny architekt
|
||
Ramón Moya
główny architekt
|
||
Chuck Roseberry
konstruktor dekoracji
|
||
John H. Samson
koordynator konstrukcji
|
||
Ernest M. Sanchez
rekwizytor
|
||
Monti Santilli Rainbolt
konstruktor dekoracji
|
||
Joy Taylor
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Philip Toolin
projektant wnętrz
|
||
Greg Wilkinson
rekwizytor (asystent)
|
||
Helen Wilson
rekwizytor
|
||
Timothy O'Brien
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Yount
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
George A. Lara
mikser imitacji
|
||
Dominick Tavella
mikser imitacji
|
||
Albert Aquino
mikrofoniarz
|
||
Elisha Birnbaum
imitator dźwięku
|
||
David Boulton
technik postsynchronu
|
||
Kristine Bulakowski
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Anthony J. Ciccolini III
montaż dźwięku
|
||
Elliot Deitch
montaż dźwięku
|
||
Lee Dichter
mikser ponownego nagrania
|
||
Eugene Gearty
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Scott Jacobs
mikrofoniarz
|
||
Neil L. Kaufman
montaż dźwięku
|
||
Richard King
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Kirchberger
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Antonio Martínez
montaż postsynchronu
|
||
Jane McCulley
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Eytan Mirsky
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bitty O'Sullivan-Smith
montaż dźwięku
|
||
Harry Peck Bolles
montaż postsynchronu
|
||
Michael Shore
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Joel Shryack
okablowanie
|
||
Paul P. Soucek
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Susumu Tokunow
mikser
|
||
Brian Vancho
imitator dźwięku
|
||
Susan M. Wagner
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David Carbonara
montaż muzyki
|
||
Thomas S. Drescher
montaż muzyki
|
||
Christopher Kennedy
montaż muzyki
|
||
Dan Korintus
montaż muzyki (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kam Cooney
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Edward Kennedy
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Paul Baxley
koordynator kaskaderów
|
||
Billy Hopkins
dobór obsady
|
||
Suzanne Crowley
dobór obsady
|
||
Randy Nolen
operator steadicam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kurt D. Lott
kaskader
|
||
Jim Stephan
kaskader
|
||
Florian Ballhaus
operator kamery (asystent)
|
||
David M. Dunlap
operator kamery
|
||
Jeffrey Thorin
operator kamery (asystent)
|
||
Lowell Peterson
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Beth Orr
choreograf
|
||
Brian McMillan
treser zwierząt
|
||
Michael Peters
choreograf
|
||
Sam Emerson
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…